سهام برتر تا آخر تابستان

شروع موضوع توسط ملك زاده ‏6 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. ملك زاده

ملك زاده New Member کاربر فعال

با سلام.
    سهامي كه از فردا تا آخر شهريور بالاترين بازدهي را دارند. :lol:

2. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

بدون شك اين روزها سرمايه‌گذاري پتروشيمي و زيرمجموعه‌هايش بيش از همه گرد و خاك مي‌كنند. من هم نظرم روي همين مجموعه است. فقط دوستان دقت كنيد كه زياد سر به سر اين مجموعه به قصد نوسان‌گيري نگذاريد! تمامي اين دار و دسته بسيار "ليز" هستند و اگر از دستتان بيافتد به راحتي قابل برداشتن نيستند! بنابر اين در دو صورت پيشنهاد فروش مي‌دهم:‌
    1- فكر مي‌كنيد سود كافي را برده‌ايد
    2- هيچ شكي در موفق بودن نوسان‌گيري نداريد!

احتمال اينكه وپترو مدتي توقف كند هست ولي ظاهرا علت بسته شدن گازلوله اين بوده كه بورس ادعا كرده چطور تعديل EPS در نتيجه فروش سرمايه‌گذاري كرده است وقتي كه هنوز هيچ تضميني بر فروش آن نيست!! در هر صورت بعد از جلسه با بورس، احتمال دارد بزودي باز شود. ولي دست گاز لوله در رسيدن به 5000 تومان براي همه رو شده است. مگر اينكه آنقدر عرضه كنند كه قيمت را پايين بياورند. كه در اين صورت خود من هم جمع خواهم كرد. البته بايد آنقدر سهم از شركتي با سرمايه نسبتا كم گازلوله براي عرضه وجود داشته باشد. توجه داشته باشيد كه پس از باز شدن گازلوله نوبت رشد دوباره وپترو خواهد بود! پس به نظر من اگر از اين مجموعه در سبد خود داريد با خيالي آسوده منتظر شويد. طرح‌هاي توسعه اين شركت‌ها به شكلي است كه مدت‌ها جاي رشد دارند.

3. هاشم حميديان

هاشم حميديان New Member عضو تازه

مطمئن ترين سهم در آخر تابستان

يك سهم هست كه تجربه نشون داده بعضي وقتها بهترينه يا حداقل مطمئن ترين
    يكي از اون وقتها هم در حال نزديك شدن بهش هستيم
    در حال حاضر درصدش تو سبد من در حال افزليشه

ميدونين چيه ؟
    يه سهميه به نام

******************* مانده حساب *****************

4. هاشم حميديان

هاشم حميديان New Member عضو تازه

بيشترين بازدهي با مانده حساب

یکی از دوستان به نام بهنام پ وقتی جواب این تاپیکو دادم پیامی خصوصی ازش دریافت کردم که منظور از افزایش مانده حساب در سبد سهامو متوجه نشده بود .
    فکر میکنم الان متوجه شده باشه که نخریدن در اون موقع و افزایش درصد یک سهم مجازی به نام مانده حساب در سبد که حاصل فروش سهام در پیک max قیمت است یعنی چی
    به نظر تا آخر تابستان بیشترین بازدهی مربوط به سهمی است به نام مانده حساب یا همان پول نقد