سهام برتر برای خرید فردا کدامند؟

tahlilgar2c

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
غصینو فروشندگام منطقیه الان بفروشی گروهش مثبت _ سهام های که سهامدارشن غصینو مثبت و صف خریده #قاسم #غپینو #غمینو چرا خود زنی میکنی خخخخ منکه خریدم دمتون گرم
 

tahlilgar2c

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سیگنال خرید غصینو _ غصینو فرصت خوب خرید میباشد سهام های که سهامدارش غصینوست مثبت و صف خریده #قاسم #غپینو #غمینو قاسم 87 در صد سهامش متعلق به غصینوست که بیش از 3.5 برابر رشد کرده
 

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سوپر مفت گروه پتروشیمی در حال بازگشایی،
شلرد پدیده ۹۸ بورس خواهد بود
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
همیشه عرض کردم وپارس و وکار سیگنالهای مثبت متفاوت و عجیبی دارند...
احتمال فراوان تحولاتی مخفی و بزرگتر از اندازه خود (مضاعف بر کلیات بنیادی گروه بانک) دارند.
وپارس ممکنه کمی دیگر بازی داشته باسد اما رالی وکار را آغاز شده بدانید.


خوب جهت یادآوری، امروز بانک کارآفرین (وکار) با وضعیت عالی تکنیکال در تمام تایم فریمها، در آخرین روزهای پایانی سال برای سهامداران خرد، فقط 35000 !! سهم عرضه داشت:

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=47996917271187218

احتمالا دوستان به جابجاییهای 50 تا 200 میلیون سهمی میلیونی بین حقوقیهای این سهم در دو سه هفته اخیر دقت کرده اند. با این حجم پایین عرضه در یک نماد 8.5 میلیارد سهمی، محدوده قیمتی بسیار مهم 201 تا 207 (برابر با پیک اخیر و خط روند نزولی "بلند مدت" تایم هفتگی و لگاریتمی - اشاره شده در چارت زیر) به راحتی شکسته خواهد شد:

آپدیت وکار هفتگی و لگاریتمی 97/12/26 : چند گواه تکنیکال کلاسیک و هم افزا: 1- واگراییهای مثبت و موفق در بعد قیمت 2- کاهش شدید حجم عرضه (واگراییهای مثبت و عمیق حجمی) 3- الگوی مثلث متقارن 4- واکنش مثبت به خط روند صعودی میان مدت (فلش سبز) سهم را در آستانه فرار از محدوده قیمتی پیک قبلی، کنجهای قیمتی اخیر و خط روند بلند مدت (201 تا 207) قرار داده است. بعد از این عبور محتمل، تکرار رفتار گذشته سهم، یعنی یک رالی کم حجم و 4 تا 8 هفته ای برای قیمت مورد انتظار است:

مشاهده پیوست 45767

دوستان عزیز به مانند وبملت، مراقب "وکار" نیز باشید که در آستانه فرار از کنج صعودی چارت پست بالا و بعد از مرز حدود 210 به سختی قابل خرید خواهد بود:

1555145662270.png
 
آخرین ویرایش:

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
** توضیحات تکمیلی و چارت مربوط به پست بالا و هشدار رالی در کلیت بازار بورس با توجه بیشتر به نمادهای کوچک:

شاخص کل هموزن، هفتگی 97/11/26:

میانگینهای بازار تمایل به تکرار گذشته خود با اولویت باکسهای زمانی نزدیک تر را دارند. سیگنالهای قوی تکنیکال محاسباتی در بعد حجم و قیمت برای آغاز یک رالی جدید در کلیت بازار و با توجه بیشتر به نمادهای کوچک (به دلیل انحراف بین شاخص کل و شاخص کل هموزن)، در حال تکمیل است.
علاوه بر این شاهد هستیم چارت کلاسیک شاخص هموزن نیز بعد از واگرایی موفق اخیر و تغییر روند به صعودی (قرمز) ، در حال تکرار جالب توجه باکس قیمت زمان (سبز) قبل از رالی تابستان امسال است. شاخص جریان نقدینگی نیز صعودی شده و پس از شکست سطح مهم 50 در حال تکمیل پولبک به آن است.

* با توجه به شواهد متعدد، رالی شارپ بیشتر گروههای صنعت بازار بورس به ویژه نمادهای کوچک و بنیادی طی 2 تا 4 هفته آینده میتواند آغاز شود:

1555176591874.png


مشاهده پیوست 42944


آپدیت شاخص کل هموزن هفتگی ، 97/12/21:

تکرار باکس قیمت/زمان 12 هفته ای و آمادگی شاخص کل هموزن برای رالی بعدی بازار، تقریبا پر شده است و این روزها با توجه به افزایش قابل ملاحظه ارزش کل معاملات بورس (بالای 600 میلیارد تومان در روز) میتوان منتظر جهش مجدد و انتخابی تر کلیت بازار با تمرکز بر سهام کوچک یا سهام بنیادی سودزا (به دلیل انحراف قابل توجه بین شاخص کل و شاخص کل هموزن) بود:

مشاهده پیوست 47704

مشاهده پیوست 45374
خوب دوستان عزیز در این موج 3 بازار (رالی دوم) فرق بین شاخص کل و شاخص کل "هموزن" را ببینید و این که چرا قدرت موج صعودی فعلی در نمادهای کوچک به ویژه گروه قند و شکر و مواد دارویی تا این حد بیشتر از سایر نقاط بازار است.
همانطور که بارها و اخیرا در پستهای بهمن و اسفند 97 تاکید کردم دراین رالی که روی فیبوهای زمانی مورد انتظار و بعد از باکس قیمت/زمان مشابه رالی قبلی آغاز شد،
نقدینگی به شکل سنگین و بسیار هوشمندانه تر، در حال خرید سهام کوچک و با پتانسیل بنیادی بازار است که از رکود تورمی و مشکل فروش در امان است.

برای همین خریدهای انتخابی تر و توجه به سهام کوچک به روشنی میبینید که شاخص کل هموزن (نسبت به شاخص کل) هم شیب صعودی بیشتری دارد، با درصد رشد بیشتر، زودتر پیک قبلی خود را رد کرده است و همچنین شانس واگرایی منفی کمتری دارد.

در دو چارت بروز شده زیر به ترتیب هر دو شاخص را ببینید:

شاخص کل هفتگی 98/01/24: شاخص کل نسبت به شاخص کل هموزن با کمی تاخیر فاز رشد خود را آغاز کرده و هنوز از پیک قبلی 197000 واحد، عبور نکرده است. این نکته مهم در رالی دوم و بزرگ بازار، توجه جریان نقدینگی به نمادهای کوچک و با پتانسیل بنیادی را نشان میدهد که علاوه بر جبران تورمی، شانس رشد سودزایی بنیادین را دارا هستند. همچنین با رشد متناسب تر اندیکاتورهای مختلف، شانس واگرایی منفی در شاخص هموزن پایین تر به نظر میرسد:

مشاهده پیوست 47701

مشاهده پیوست 47703
 

ایران سهام

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار مثبت مبارک سهامداران.مقاومت اول شاخص با قدرت شکسته شد.

حجم ورود نقدینگی و استقبال از بازار بورس روز به روز بیشتر شده.با توجه به روند صعودی اعتماد کامل به بازار برگشته و سهامداران فهمیدن اصلاحی برای شاخص وجود ندارد و اگر هم عرضه ای هست بر اساس نوسانات طبیعی بازار است و اینده بازار بورس کاملا روشن است.
ورود نقدینگی از طرف غول سرمایه و حقوقی های بزرگ و سهامداران به بازار تزریق شده آنهم بخاطر جبران ضرر سنگین و بی ارزش شدن سرمایه شان نسبت به تورم چندصد درصدی کشور انجام میشود.و این کاملا طبیعی است که سهامداران کلان هم نگران ضرر کردن و جا ماندن از تورم باشند.
از عرضه های بازار برای ورود به سهام با ارزش نهایت استفاده را ببرید.

.
 

حمید90

Very Good Member
کاربر فعال
معرفی یک سهم جامانده از بازار :
تیر ۹۶ که وبملت تو کانال ۹۰ تومن بود ،
وتجارت هم ۶۰ تومن بود ، وکار ۲۷۰ تومن بود .

حالا که قیمت هرسهم وبملت ۳۱۲ تومنه ،
وتجارت هم با احتساب افزایش سرمایه ۲۸۰ تومن شده ، قیمت هر سهم وکار نسبت به تجارت باید ۱۳۲۳ تومن باشه .

باتوجه به اینکه قیمت فعلی وکار زیر ۲۰۰ تومنه یعنی حتی پایینتر از تیر ۹۶ ، ملاحظه میکنیم این سهم نسبت به همگروه هاش خیلی خیلی عقب مونده ، مطمئناً بزودی جبران خواهد کرد .
 

sorkhpoost

Very Good Member
کاربر فعال
چیزی که مشخص بالا رفتن شاخص و قیمت سهام شرکت ها دستوری بوده ...و سهامدار جزءتاثیری بسیار اندکی در این افزایش د اشته است.طبق تجربیات 15 سال اخیر بازار بورس ایران قانون و قائده خاصی نداره دو سه سالی یکبار این کار دقیقا زمانی ک احتیاج به جو سازی رسانه ای دارن ،انجام میدن،پس دوستان عزیز حسابی حواستون جمع باشه و احتیاط کنید..از قدیم گفتن خرش که از پل گذشت دیگه کسی کاری به بورس و شاخص نداره.این افزایش تقاضاها نزدیک به 70 درصدش سهامدار عمده یا مدیریتی و یا .... بوده است.
جالب ی چیزی بگم در مورد وتجارت: هفته دیگه در منفی اصلا تقاضا نداره و قیمت های پایین تر از الان معامله میشه
روز بخیر
 

mehdi1

Very Good Member
کاربر فعال
امروز داشتم صورتهای مالی 6 ماهه ثعتما را نگاه می کردم زیر یک ونیم میلیارد سهام بورسی داره و دو واحد تجاری 33 و31 متری و یک آپارتمان 200 متری ممکنه چیز دیگه هم داشته باشه من ندیدم کسی دیده بنویسه با ارزش بازار 88 میلیارد تومان بعد یه بنده خدا که تازه کاره سهم را می خره حبابش که ترکید میاد آه ناله می کنه که بورس بدبختم کرد و....از اون طرف یه سهمی مثل کرمان فقط ارزش سهم ماهتاب گسترش خیلی بالاتر از ارزش بازار سهمه که اگه سهم 200 ..300 درصد هم رشد کنه باز مفته ولی چون سفته باز سمتش نمی یاد رشد نمی کنه
این پست را زمانی گذاشتم که که ملت برای ثعتمای بالای 1000 صف کشیده بودند و کرمان 500 تومانی نمی خریدند به زودی بازار متوجه ارزش بیمه پارسیان هم خواهد شد.
 

mehdi1

Very Good Member
کاربر فعال
همیشه بنیاد خوب سهم در بازارهای منفی هم جواب داده مثلا اگه درست یادم مانده باشه سال ۹۵ تاکید بر خرید وسدید 200 تومانی داشتم درحالی که بازار اصلا بهش نگاه هم نمی کرد 6 ماه اخیر فلات بالای ۲۰۰ پترول و کرمان را به ترتیب مناسب خرید دانستم و الان بیمه پارسیان
 

mehdi1

Very Good Member
کاربر فعال
لطفا نوشته های من را مبنای خرید و فروش قرار ندهید چون ممکن است با خطا همراه باشد
 
بالا