سهام برتر برای خرید فردا کدامند؟

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا که سهام فولادی معدنی داره رشد می کنه ملت بیمه پارسیان که بیشتر معدنی هست را دارند مفت می فروشند
 

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگان ... بررس شود .... بنظر من تکنیکال عالی ...... عقب مانده گروه ..... سهم 1500 تومنی شده 750 .... بخرید وصبر کنید
 

MILAD3100

Well-Known Member
کاربر فعال
کانال Tahlil-Gar.IR

#غشصفا:


سهم را در محدوده 1020 تومان سیگنال خرید دادیم .روند صعودی سهم آغاز شده است و تا زمانی که خط ترند نزولی شکسته نشود و یا سه روز متوالی منفی نشود،میتوان در سهم ماند. 

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان خبرهایی که امروز در سازمان بورس شنیده شده حاکی از ان است که تعداد زیادی از سهمهای مستعد بازار پایه ب در فروردین ماه همچون انرژی۳ به بازار اصلی فرابورس انتقال پیدا میکنند.و سازمان تصمیم گرفته فرصتی دوباره به خیلی از شرکتها بدهد تا با سروسامان دادن به صورتهای مالی مجددا فرصت حضور در بازار اصلی را داشته باشند.
.سهمهای با حجمهای مشکوک در بازار پایه را زیر نظر داشته باید.
مسلما سودی که در این انتقالات از بازار ب به بازار اصلی است بسیار بالاست
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
کاهش نرخ ارز و سکه برای سومین روز متوالی
سه شنبه ، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷-۱۶:۵۶بهای انواع مسکوکات طلا و ارزهای عمده امروز (سه شنبه) برای سومین روز متوالی در بازار کاهش یافت. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید تا ساعت 16 با 25 هزار تومان کاهش به چهار میلیون و 485 هزار تومان رسید. در بازار تهران معامله گران هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را چهار میلیون و 350 هزار تومان، هر نیم سکه را 2 میلیون و 450 هزار تومان و هر ربع سکه را یک میلیون و 570 هزار تومان فروختند و هر سکه گرمی نیز 855 هزار تومان قیمت گذاری شد.
همچنین فعالان بازار طلا هر مثقال طلا را یک میلیون و 773 هزار تومان و هر گرم طلای خام 18 عیار را 409 هزار تومان تعیین کردند که نسبت به دیروز روند کاهشی داشت.

امروز بهای ارزهای عمده در صرافی های بانکی نیز روند نزولی داشت.
صرافی های بانکی در پایان معاملات امروز خود، بهای هر اسکناس یورو را به 14 هزار و 800 تومان و هر دلار آمریکا را به 12 هزار و 850 تومان رساندند که 100 تومان ارزانتر از روز قبل است.
متوسط قیمت یورو دیروز در سامانه سنا 14 هزار و 877 تومان و دلار 12 هزار و 994 تومان بود.
دیروز در سامانه نیما که حواله های ارزی تبادل می شود، هر یورو 10 هزار و 787 تومان و هر دلار 10 هزار و 900 تومان فروخته شد.
 

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگان ... بررس شود .... بنظر من تکنیکال عالی ...... عقب مانده گروه ..... سهم 1500 تومنی شده 750 .... بخرید وصبر کنیدسلام. این نوشته پریروز بوده حالا نگاه کنید چه شود با این قیمتهای جهانی
 

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگان ... بررس شود .... بنظر من تکنیکال عالی ...... عقب مانده گروه ..... سهم 1500 تومنی شده 750 .... بخرید وصبر کنیدسلام. این نوشته پریروز بوده حالا نگاه کنید چه شود با این قیمتهای جهانی این حقوقی جدید خوب جمع کرد این چند روز گذشته خوش بحالش
 
بالا