سهام برتر برای خرید فردا کدامند؟

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
در بالا نوشته به ازای هر سهم فقط ۳۲۰۰ تومان مالکیت نیروگاهی داره
معدن روی که هرچند نوشته نزدیک به کبافق اما با بررسی صورتهای مالی کبافق ارزش معدن را نصف کبافق می گیریم ارزش بازار سهام کبافق حدود ۶۴۰ میلیارد تومان هست وارزش بازار کرمان 360 میلیارد تومان یعنی کرمان فقط به اندازه قیمت معدن روی در حال معامله است
بی ارزش ترین دارایی کرمان املاکش هست که ارزش افزوده بالای ۵۰ میلیارد را برای آن در نظر گرفته و متاسفانه در گروه املاک هم هست
وثنو با داشتن ۳۰۰ میلیون سهم بدلیل دو درصد ثنوین چند روزه مثبته کرمان با ۶۰۰ میلیون سهم ۴ درصد ثنوین را داره یعنی تعداد مساوی با وثنو به ازای هر سهم
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;202577 گفت:
*
قشیر ماهانه و لگاریتمی 97/10/06:


پس از شکست خط روند نزولی 1 و نفوذ به 2 (قرمز) و تشکیل الگوی شمعی تحکیمی بیسابقه (در 3 ماه اخیر)، قیمت برای لمس مجدد کف کانال صعودی تمایلی نشان نمیدهد و رسیدن به سقف کانال بسیار محتمل تر است.
در صورت حرکت قیمت در کندل ماهانه بعد (ژانویه 2019)، تارگتی تقریبا برابر با نرخ پایه معامله بلوکی یعنی 570 تا 600 در دسترس است.


اما در صورت در نظر گرفتن نوسان موزون (AB=CD) و صرف زمان بیشتر تارگتهای 630 تا 830 برای سال 2019 محتمل است.

نهایتا نکته ای که با اطمینان گفت: روند فعلی صعودی تثبیت شده و پایدار است و ادامه مسیر هر چه دیرتر آغاز شود تارگتها بالاتر خواهد بود:

آپدیت قشیر ماهانه و لگاریتمی 97/11/10:

با بسته شدن کندل ژانویه 2019در تایم ماهانه نیز (مانند هفتگی)، قیمت پس از واگرایی مثبت اخیر مجددا صعودی شده، به خط روند نزولی دوم برای دومین بار نفوذ کرده و با فشار سنگین خرید در هفته های اخیر به شکل غیر معمولی به آن چسبیده (مثلث سبز) و میلی برای لمس کف کانال ندارد.

کندل فوریه یا مارس 2019، میتواند آغاز رالی برای رسیدن به سقف کانال صعودی در دو نقطه محتمل در محدوده قیمتی 640 و 820 باشد. استراحت کوتاه مدت در کانال 400 محتمل و اهداف ذکر شده با مفروضات بنیادی فعلی گروه قند و شکر میباشد. همچنین شکست خط روند واگرایی منفی قیمت و مکدی در سال گذشته میتواند به عنوان سیگنال ورود دیگر و بسیار قوی تلقی شود:

قشیر ماهانه و لگاریتمی - 97.11.10.png


مشاهده پیوست 41740
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام سروران ودوستان عزیز


گروه سیمان وساختمان بررسی ورصد شود.
سلامت وپرسود باشین
یاعلی
 

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خدمت تمام سروران ودوستان عزیز


گروه سیمان وساختمان بررسی ورصد شود.
سلامت وپرسود باشین
یاعلی
خصوصاا ساختمانیها از جمله وساخت و ثنوسا وثنو و آ س پ و ...... گروه سیمان هم خوبه ولی باز افزایش نرخشون تحت تاثیر تصمیمهای دولتی هست ...... در گروه ساختمان تاثیر تصمیمات دولت صفر هست ........ افزایش نرخ هم که داشتن و کلی دارایی دارند +++++++
 

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
سفاسی 2400 تومانی و کقزوی 160 تومانی مناسب خرید.نظر شخصی
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
کسرام - پدرخش - مادیران و سفاسی تماما به نظر سفته بازی می باشد


بدون تحقیق وتحلیل سهام نخرید.پرسود وسلامت باشینیاعلی مدد
 

Nader_en

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا خرید ........ وساخت و وثنو بررسی شود ++++++++++
سلام
از نظر امواج الیوت وساخت در کوتاه مدت از ۳۰۶ تومان به ۳۲۵ و حتی ۳۵۰ تومان می تواند برسد ولی بلند مدت این سهم مثبت ارزیابی نمی شود.
موفق باشید.
 

Nader_en

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
وثنو هم احتمالا تا ۲۸۵ صعود خواهد کرد و پس از ان بنظر می رسد اماده افزایش سرمایه خواهد بود.
پیروز باشید
 

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وثنو سقف قبلی 350 و هدف 510 تومان رو پیش رو داره ....... وساخت سقف قبلی 450 و اهداف 530 و 670 را پیش رو داره .
 

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاهش شدید قیمت خنصیر به خاطر جمع کردن حق ها بوده که مهلتش امروز تمومه، فرصت خرید را از دست ندید که از فردا صعودی میشه سهم
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
بله به قول یکی از دوستان تاپیک، واقعا باید قشکر رو دید و هر نماد منفی قندی دیگر به ویژه قشیر "بسیار زیر قیمت" را خرید!!
برای قشیر امروز با حجم حدودی 1 تا 1.5 میلیون سهم میتواند یک روز معاملاتی مطلوب برای تنظیم سیگنالهای رالی باشد...


* همراهان عزیز مراقب عدد شاخص قند و شکر باشید: بالای 17500 واحد که با این حجم پایین عرضه کاملا در دسترس و نزدیک است، شاخص سقف آسیب دیده (دو نفوذ قابل توجه) کانال بلندمدت صعودی و ماهانه خود را به طور قطع و کاملا میشکند و وارد یک کانال صعودی موازی دیگر با اهداف بسیار بالا و باورنکردنی میشود.
اینکه چهار کندل ماهانه! به زیر سقف کانال صعودی لگاریتمی بچسبد اصلا معمول نیست، فشار سنگین خرید را نشان میدهد و نهایتا این شکست تاریخی برای شاخص قند و شکر انجام میشود. چارت مربوطه را در یکی از پستهای یکی دو ماه گذشته با هم مرور کردیم.


چارت مربوط به هشدار پست بالا برای خرید جدید یا ادامه سهامداری در گروه قند و شکر... شاخص گروه در 4 ماه اخیر روی سقف کانال آبی صعودی با حجم پایین و صعود کفهای قیمتی نمادها قدم زده است که از دید تکنیکال بسیار نادر است (رفتار طبیعی مورد انتظار بازگشت سریع به کف کانال آبی است). با این پشتوانه و فشار خرید به زودی وارد یک فاز جدید در کانال صعودی بالاتر (قرمز) میشود:

1549095898279.png


مشاهده پیوست 41909
 

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کنونی سراسر فرصت است برای سرمایه گذاری در بعضی سهمها و گروههای خاص. اکثر سهمها و گروهها افت سنگینی داشتند و بازار کاملا در کف قیمتی میباشد و جای هیچ نزول قیمتی ندارد.

به دنبال سهمها و گروههای مستعد بازار باشید . سرمایه ها مدام از یک گروه به گروه دیگر انتقال پیدا میکند. در شرایط فعلی که بازار لیدر ندارد اکثرا سهامداران به سمت گروههای خاص و سهمهای کوچک باشناور پایین گرایش پیدا کرده اند. از سهمهای کوچک و حتی بعضی سهمهای مستعد بازار پایه غافل نباشید.

دیگر بازار بر اساس رنگ شاخص تصمیم نمیگیرد بسیار سهمها هستند که حتی در شاخص منفی مثبت و صف خرید میباشند
گزارشها اکثر عالی بوده همراه با تعدیلهای سود چند صد درصدی افزایش سرمایه ها مدام گزارش میشوند . جالبه در روزهای منفی اکثر حقوقی هاذشروع به خرید میکنند. و این بهترین سیستم مدیریت بازار است

درهر صورت بازار معقول و منطقی باید هم روزهای مثبت داشته باشد هم منفی .با توجه به رکود و ابهام در ارز و طلا و رکود کامل در مسکن و ایجاد سیستم سود بانکی که به حداقل سپرده در ماه سود میدهد طبیعتا استقبال از بورس باید روز افزون افزایش یابد .
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;202575 گفت:
آپدیت وبملت هفتگی، 97/10/06:

تکمیل و عملکرد واگرایی مثبت و بزرگ بین قیمت و تمام اندیکاتورهای مهم حجمی و قیمتی که پس از استراحت زمانی کافی (اکستنشن تایم فیبوی %61.8 ) و اصلاح حداقلی قیمت رخ داد، الگوی احتمالی سر و شانه سقف در روزانه را رد کرد و نشان از بالا بودن اهداف قیمتی دارد. مقاومت مهم اولیه سقف اخیر 291 و سپس محدوده 360 (اکسپنشن فیبوی %50 لگاریتمی) است:

مشاهده پیوست 41962

دوستان به حجم پایین امروز وبملت در منفی دقت بفرمایید، جالبه... امروز نهایتا %15 حجم معاملات مثبت دیروز را ثبت خواهد کرد. این مشخصه یک سهم ارزشمند در یک روند صعودی تثبیت شده است:
حجم بالا در صعود و حجم نسبی پایین در استراحت...

سلام و شب بخیر دوستان، این چارت حیرت انگیز وبملت در تایم سنگین ماهانه برای کارشناسانی که بی طرف و باتجربه است بفرستید (مثلا برخی سایتهای مشاوره آنلاین در بورسهای شفاف خارجی) ببینید اولا به سختی صحت گرافیکی یا دیتای آن را باور میکنند و اگر باور کرند بعد به شما چه میگویند... به یاد داشته باشید پذیرفته شده است که نمای تکنیکال خصوصا در سهام با شناور بالا برآیند تمام عوامل بنیادین درونی و بیرونی سهم را در خود دارد و یکی از دلایل ساده هم این است دستهای قوی یا مطلع قبل از انتشار اخبار و ارزیابی تاثیرات آن، با خرید یا فروش بیش از حد، واگراییهای منفی یا مثبت میسازند و روندها را تغییر میدهند.

* بنده به شخصه ، به غیر از در گروه بسیار افت کرده قند شکر (سال 94)، نظیر این چارت را کم دیدم: سهمی سه برابر شود، بدون واگرایی منفی، بدون افت قابل توجه قیمتی تنها از دید حجم و زمان اصلاح کند و تازه واگرایی مثبت با این عمق برای ادامه راه هم بسازد!!
* مطمئن باشید
این روند طوفانی اولا اهداف بالا دارد و دوم اینکه با تحولات بنیادین داخلی و پیرامونی سهم حمایت میشود وگرنه به شکل دیگری پیش میرفت.
واگرایی مثبت تایم هفتگی که حجم کندلهای روزانه را بسیار کم و آنها را رنج کرده را در چارت پست بالا ملاحظه بفرمایید.


آپدیت وبملت ماهانه 97/11/14:

1- اخطار واگرایی مثبت مخفی مجدد (مقدمه ادامه روند جاری: صعودی) ضمن صلاح ناچیز قیمتی آن هم پس از رشد متوالی %200 در شش ماه اخیر، کمتر در بازارهای مالی دیده میشود و فشار سنگین خرید در بانک ملت را نشان میدهد. فقدان واگرایی منفی یا حتی اخطارآن بین قیمت و تمام اندیکاتورهای مهم در تایم ماهانه، هفتگی و حتی روزانه نشان از ادامه صعود و بالا بودن اهداف بعدی دارد.

2- اصلاح در جریان در تایمهای پایین هفتگی و روزانه عمدتا در بعد حجم و زمان است.

3- نکته قابل توجه رشد عالی مکدی متعارف 12/26/9 و واگرایی منفی نداشتن آن با قیمت سهم است که به دلایل بنیادین مشهود و همچنین حضور 20 ماهه آن در فاز منفی است.

4- اخطار واگرایی مثبت نمایش داده شده قیمت هم با اسیلاتورهای مهم حجمی (شاخص نیرو و چاییکین) واندیکاتورهای مهم قیمت (از جمله مکدی و اسیلاتور مکدی) است:

وبملت ماهانه و لگاریتمی - 97.11.14.png


مشاهده پیوست 41963
 

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
نفت پاسارگاد در بین صد شرکت برتر ایران

شرکت نفت پاسارگاد با ارتقاء 20 پله ای در جایگاه شصت و پنجمین شرکت برتر ایران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، سازمان مدیریت صنعتی ایران، از سال 1377، رتبه بندی شرکت های برتر ایران را هر ساله (IMI-100)انجام می دهد. این رتبه بندی، با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و بررسی مستندات مربوط؛ ضمن ترسیم فضای روشن تر از اقتصاد کشور، شناخت و درک دقیق ‌تری از مقیاس، ساختار و سلامت مالی و اقتصادی بنگاه های بزرگ کشور را ارائه می‌دهد.
در مراسمی که به همین منظور توسط سازمان مدیریت صنعتی با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت‌های برتر برگزار گردید، شرکت نفت پاسارگاد به عنوان شصت و پنجمین شرکت برتر ایران معرفی گردید.
شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده انواع قیر در خاورمیانه، از سال 84 تاکنون در میان 100 شرکت برتر اقتصادی و صنعتی ایران حضور داشته که ارتقا 20 پله ای این شرکت در آخرین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی، نشان دهنده تلاش و همت مدیران و کارکنان این مجموعه در رسیدن به اهداف متعالی دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
گفتنی است شرکت فرآورده های قیری هرمز پاسارگاد از شرکت های زیرمجموعه نفت پاسارگاد نیز در آخرین رتبه بندی انجام شده، رتبه هفتم شرکت های صادرات گرا و رتبه 104 شرکت های برتر ایران را کسب نموده است.
شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه
بزرگترین تولید کننده و صادر کننده انواع قیر در خاورمیانه، با ظرفیت تولید ٤ میلیون تن در سال، دارای شش کارخانه در نقاط مختلف ایران و دو پایانه صادراتی که پتانسیل تامین انواع قیر براساس استانداردهای بین المللی و بسته بندی های متنوع را داراست.
 

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از فرصت های خرید این روزها نهایت استفاده ببرید،
وسکاب زیر ۱۳۰، کسرا زیر ۳۴۰، شلرد زیر ۱۸۰ مثل گنج میمونن،
تحقیق با خودتون
 
بالا