سهام برتر برای خرید فردا کدامند؟

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان خبر خوب برای سهامداران گروه بانک این است که حرکت صعودی بسیار قوی در گروه موازی یعنی "سرمایه گذاریها" (نمادهای از قبیل وتوسم، گوهران ، پردیس و ...) آغاز شده است که با دلیل مشابه بنیادین و از جنس و قدرت توفان بانکی ها است که در اوایل تابستان امسال آغاز شد. از نحوه معاملات این گروه مشخص است که بازار این موج صعودی را نیز با حیرت و کمی تردید تماشا میکند اما اهداف در آنجا هم بالاست. طبق روال سالهای گذشته همیشه 6 تا حداکثر 18 ماه ماه پس از جهش شاخص بورس و عقب نشینی نکردن مهم قیمت سهام، گروه سرمایه گذاری رشد خود را آغاز نموده است که این بار هم همین اتفاق در حال وقوع است.

میدانیم با مکانیسمی مشابه و پس از جهش نرخ ارز (کاهش شدید ارزش ریال) و عقب نشینی نکردن مهم نرخ ارز آزاد و خصوصا مرجع عمده واردات کشور (نیمایی)، رشد گروه بانک شروع شد و برای سهامداران گروه بانکی که خوب یا بد بزرگترین سرمایه گذاران و بنگاه داران بورس و اقتصاد کشور هستند، این موج جدید در گروه صنعت موازی یا مشابه، نوید بخش ادامه روند صعودی شش ماهه فعلی این گروه است و رسیدن به مرزهای جدید قیمتی است.

 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
* دوستان از وکار غافل نشوید چرا که وضعیت تکنیکال بانک کارآفرین به طور خلاصه به ما میگوید این نماد از تحولات مثبت و شگرف گروه بانک بی بهره نیست و خصوصا برای ورود جدید به این گروه از بهترین گزینه هاست:

1- با 8 میلیارد سهم تقریبا عرضه ای نداشته و ندارد، 2- در روند صعودی فعلی با اصلاح قیمتی پایین (رتریس فیبوی %50) ، 3- اتمام اصلاح زمانی کافی قرار دارد و همچنین: 4- با واگراییهای مثبت و متعدد در تایم هفتگی حمایت میشود.

سیگنالهای تکنیکال محاسباتی در تایم روزانه سهم، آن را در آستانه یک رالی طولانی و قوی با اهدافی بالاتر از سقف سالهای اخیر (290) نشان میدهد. مقاومتهای مسیر محتمل برای ادامه روند صعودی، 195 و 286 است.

وکار هفتگی و لگاریتمی 97/10/16:


مشاهده پیوست 39836
ممنون، اما نمادی که بد باشه با داشتن میلیاردها سهم تا این حد انقباضی نشده و سیگنالهایی مثبت تا این حد قوی ایجاد نمیکند. مطمئن باشید افزایش سرمایه دستوری و کاهش ارزش ریال برای همه بانکها است.

غیر از اینها وکار و وپارس با کمترین زیان انباشته، بیشترین سهامدار حقیقی و سهامی خاص را دارند. چارت و سیگنالهای اختصاصی وکار شبیه به وبملت در 4 ماه اخیر است. تا دو سه هفته آینده با هم استارت قوی هر دو را میبینیم استارتی که مثل موج قبلی در بیشتر روزها سرخطی کارگزاری هم جوابگو نخواهد بود.
درباره وپارس هم مطمئن باشید مثل همیشه، با رالی کم حجم جبران میکند.

* خوب دوستان شکر خدا در چند روز اخیر ثابت شد وکار با تکنیکال محاسباتی عالی و چارت بسیار خاص از ارزشمندترین نمادهای بانکی است که با بهترین ترکیب سهامداران (کمترین عرضه ممکن برای تحکیم رالی صعودی) در این گروه حمایت میشود. شاهد هستیم با وجود گذشت چهار روز از رالی متوالی و %5 ، خریدار بدون رنج مثبت، حجم بالایی نصیبش نمیشود.

 

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر دوس داشتین وسکاب را زیر نظر داشته باشین،
قیمت الان زیر ۱۳۰ ناو سهم ۱۸۰ و تقسیم سود ۳۵ تومانی در اسفند،
 

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
کوثر خوبه یک پله (بیمه ای)..هر چه نزدیک به 230 بهتر
 

virangar1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت شیر پگاه اصفهان پس از ده سال کسب عنوان صادرکننده نمونه ، موفق به کسب عنوان صادرکننده ممتاز نیز گردید.
چون افزایش نرخ مصوب ۳۲ درصدی فروش تو سه ماه پایانی ساله پس حداقل ۱۵۰ تومن در ۳ ماه پایانی خواهد ساخت
پس سود نهایی امسال لااقل ۲۵۰ تومنه
حداقل ۲۰ میلیون دلار غشصفها امسال صادرات داره ( پارسال ۱۷ میلیون دلار بوده ) که ارزش را ببره سامانه نیما با ۸۰۰۰ تومن تسعیر کنه سود امسالش میشه لااقل ۴۰۰ تومن
زیرخاکی گروه غذایی بدون شک غشصفها است که نسبت به میانگین گروه ۴ برابر صادرات داره
دوستان حواستون باشه تعدیل مثبت اصلی مال تسعیر نرخ ارز تو گزارش نهایی اعمال میشه
سهمتون را مفت از دست ندینشماره روزنامه: ۴۵۲۸

تاریخ چاپ: ۱۳۹۷/۱۱/۱
شماره خبر: ۳۴۸۸۳۷۲


صدور ۲۴ میلیون دلار محصولات پگاه اصفهان در ۱۰ ماه گذشته


دنیای اقتصاد- اصفهان : مدیرعامل کارخانه شیر پگاه اصفهان گفت: این کارخانه از سال ۸۷ تا ۹۷ طی ۱۰سال صادرکننده نمونه استان معرفی شد و درسال جاری نیز فعال در حوزه صنایع لبنی، صادرکننده ممتاز استان اصفهان انتخاب شده است.

عبدالله قدوسی با اشاره به موفقیت کارخانه شیر پگاه اصفهان در زمینه صادرات تصریح کرد :

میزان صادرات این واحد تولیدی طی ۱۰ماه گذشته در مجموع ۲۴ میلیون دلار شامل ۱۰ هزار تن بوده است که معادل ۸۳۰ میلیارد ریال است.

وی گفت: کارخانه شیر پگاه اصفهان در سال ۹۷ در کیفیت، واحد نمونه ملی برگزیده شده وهمواره در رعایت استانداردها و برقراری تعادل در قیمت محصولات لبنی با سیاست‌های دولت همراه بوده است.

مدیرعامل این کارخانه خاطرنشان کرد:

صادرات محصولات پگاه اصفهان اکنون به کشورهای روسیه، افغانستان، عراق و آسیای‌میانه انجام می‌شود
.


قدوسی با اشاره به برنامه‌های صادراتی کارخانه شیر پگاه اصفهان در سال آینده ادامه داد: این کارخانه رشد ۲۰ درصدی صادرات محصولات خود را برای سال آینده در دستور کار قرار داده است و باهدف توسعه صادرات برای تولید محصولات جدید برنامه ریزی می‌کند.

وی گفت: شیرپگاه اصفهان با افتتاح خط تولید جدید، وابستگی به کشورهای خارجی را کاهش داده است و با راه‌اندازی خطوط جدید ۴۰ تا ۸۰ درصد افزایش ظرفیت در تولید برخی محصولات ایجاد شده است.

قدوسی ادامه داد: با افتتاح خط تولید جدید کارخانه، محصولاتی همچون پودر زعفرانی، پنیرخامه‌ای و محصولات استریل در بازار داخل و خارج عرضه شده است.

او ادامه داد: قیمت‌گذاری محصولات پگاه اصفهان در گذشته براساس سیاست‌های دولت انجام شده و از این پس نیز روال بــه همیـن صورت خواهد بود. مدیرعامل کارخانه شیر پگاه اصفهان با اشاره به بخشنامه‌هایی همچون بازگشت نرخ ارز صادراتی به منزله مهم ترین مانع بخش تولید در حوزه صنایع لبنی اظهار کرد: تولید‌کنندگان به عراق و افغانستان صادرات ریالی انجام می‌دهند، اما دولت از صادرکنندگان دلار طلب می‌کند که این مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان ایجاد می‌کند.
 

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلوند رو منفی 5 و رو حمایت معتبر بهترین فرصت خرید را داده.
گزارش 9 ماهه خوبی هم داده.
از شانس بد خورده به اصلاح شاخص.

کلوند.jpg
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
حدود 4 تا 7 روز کاری به آغاز صعود شارپ داروییها بیشتر نمانده،.. این بار هم با توجه به واگرایی هوشمند زمانی (STD) عمیق و نفوذ شدید قیمت و زمان (Time/Price overbalance) تارگتها بیش از انتظار خواهد بود:

شاخص مواد دارویی روزانه و لگاریتمی 97/10/08:

با وجود اصلاح زمانی تا اکستنشن تایم فیبوی %161.8 شاخص تنها تا رتریس فیبوی 23.6 اصلاح کرده که به روشنی واگرایی معمولی و هوشمند زمانی را در کنار نفوذ شدید قیمت/زمان نشان میدهد.
این تحولات مثبت تکنیکال آماده شدن شاخص دارویی را برای یک رالی شارپ، به مانند موج صعودی قبلی با اهداف بالاتر نشان میدهد:مشاهده پیوست 39113
شاخص مواد دارویی هفتگی و لگاریتمی 97/11/04:

چنانکه در چارت قبلی (روزانه 97/10/08) نیزدیدیم، با وجود اصلاح زمانی تا اکستنشن تایم فیبوی %161.8 شاخص تنها تا رتریس فیبوی 23.6 قیمت اصلاح کرد که به روشنی واگرایی معمولی و هوشمند زمانی را در کنار نفوذ شدید قیمت/زمان نشان میدهد. شاخص در کنار این نفوذ، واگرایی غول پیکر و عمیقی را به شکل موفق نشان میدهد (از نوع مثبت مخفی). بر همین اساس تغییر اخیر معاملات گروه به صعودی روشن و پایدار است و کندل سه یا چهار هفته قبل را میتوان کف ماژور و جدید گروه در نظر گرفت.

بنابر این گواههای قوی، رالی شارپ و گروهی نمادهای دارویی چنانکه در روزهای اخیر دیدیم ادامه دار و با اهداف بالا (به دلیل واگرایی بزرگ و نفوذ شدید قیمت و زمان)خواهد بود:

شاخص مواد دارویی هفتگی و لگاریتمی  - 98.11.04.png


مشاهده پیوست 41157
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;202627 گفت:
سلام و شب بخیر خدمت همراهان صبور گروه قند و شکر که شاید این روزها کمی از رنج معاملاتی فعلی خسته یا کسل شده باشند، اما اوضاع گروه قند و شکر بسیار مساعد و طبق انتظار و مسیر صعودی بلند مدت پیش میرود:
خوب شاخص قند و شکر در حال اتمام استراحت و تجدید قوا برای رسیدن به تارگت ظاهرا عجیب 25000 واحد در قالب الگوی سوپرکاپ و هندل خود است (چارت پست بالا).


* کاملا طبیعی هم است اگر به زمان کافی و متناسب با زمان قوس و دسته خود (حداقل 8 ماه از ابتدای آغاز موج صعودی فعلی در اواخر تابستان 97)، نیاز داشته باشد. بنابر این خستگی فعلی با احتمال بالا جبران میشود و البته مثل همیشه برق آسا خواهد بود.

آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/10/08:
معاملات و الگوی تحکیمی روی بام 14000 واحدی: بعد از به تارگت رسیدن الگوی زیبا و کلاسیک فنجان و دسته قبلی شاخص، شاهد تشکیل پرچم سه گوش همزمان با حمایت کاهش حجم معاملات و اخطار واگرایی مثبت مخفی هستیم که ادامه مسیر صعودی گروه قند و شکر را نوید میدهد:


Spinoza;202797 گفت:
آپدیت شاخص قند و شکر، نمای بلندمدت در مقیاس لگاریتمی و تایم هفتگی ، 97/10/13:

روند صعودی و محکم شاخص قند و شکر در حدود 3.5 سال اخیر، سهامداران این گروه را با بازدهی کم ریسک ، پایدار و خیره کننده جمعی (از حداقل %200 تا %500) آنهم در شرایط رکود سنگین اقتصادی سالهای اخیر، برندگان سیاست صبر هوشمند و سهامداری تدافعی نشان میدهد: بازدهی بزرگی که بخش مهمی از آن هنوز باقیست.

اخیرا و در ادامه مسیر صعودی ، با تکرارکف سازی مطمئن و واگرایی مثبت مجدد، شاخص گروه در حال عبور از خطوط هشدار کانال صعودی آبی است که برای فعالان کوتاه مدت یا کم ریسک مرز حدود 18500 واحد را نشان میدهد.

با توجه به شرایط کلی بنیادی و تکنیکال گروه، احتمال شکست خط روند قرمز و رسیدن به تارگت بلند مدت و حداقلی 25500 واحد دور از انتظار نیست:

شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی 97/11/04:

شاخص همچنان در کانالهای صعودی و لغزشی مربوطه خود در بازه بلند مدت، با اعتباری بیش از 3.5 سال بالا میرود و بدون توجه به شرایط کلی اقتصاد کشور، سهامدران بلند و میان مدتی گروه قند و شکر را منتفع میسازد.

اخیرا پس از تکمیل واگرایی مثبت و مخفی، شاخص روی سقف کانالهای صعودی خود یک الگوی تحکیمی به صورت پرچم مثلث تشکیل داده است و ورود مجدد به بدنه کانالهای صعودی بعید است. با توجه به واگرایی مثبت و موفق و الگوی اخیر، روند صعودی دوباره و کف ماژور جدید گروه قند و شکر مشخصا و از ماه گذشته آغاز شده است. اما حرکت شارپ و گروهی نمادهای قندی ( بر اساس سیکلهای زمانی معتبر از سال 94 - مشخص شده در چارت ) میتواند از 5-4 هفته دیگر آغاز شود:

شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی - 97.11.04.png


مشاهده پیوست 41167
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
آپدیت قشیر روزانه و لگاریتمی 97/10/14:

از دید پرایس اکشن: - افزایش شیب صعود قیمت (مقایسه خط روند 2 و 3) ،
- لمس نشدن مجدد کف کنج صعودی اولیه (خط 2) و
- نفوذ/شکست خط روند نزولی 1 (ضلع بالای هر دو کنج صعودی) و خط روند داخلی 4 ،


که پس از واگرایی مثبت قیمت با اندیکاتورهای مهم حجمی و سیگنال مثبت اسیلاتور مکدی (اندیکاتور قیمت) و در نزدیکی فیبوی 100 زمانی از سیکل قبلی روند صعودی رخ داده، نزدیک بودن فرار مجدد قشیر، شکست مقاومت 360 و ورود به کانال 400 برای این سهم را نشان میدهد:


مشاهده پیوست 39591

آخرین فرصتها و روزها برای خرید قشیر بدون صف و دردسر در حال سپری شدن است... فشار خرید در این نماد بسیار بالاست.

اندیکاتورهای حجمی سهم تا حد قابل قبولی افت کرده و روی کف جدید 320 (همان اکپنشن فیبوی لگاریتمی %50 از ماژورهای تابستان) مستحکم و خشک شده است. از هفته آینده به بعد هر تاخیری در استارت رالی بعد قشیر، تنها تارگتهای آن را بالا میبرد. درباره قشیر آنچه ما میدانیم را همه بازار میداند، برای همین حجم عرضه تا این حد کم شده و ریسک جیب به جیب کردن بالا رفته است.

 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستانی که با گروه سیمان مشکل بنیادی ندارند و قصد سهامداری یکی دو ماه یا بیشتر در این گروه را دارند، میتوانند نماد سکرما (سیمان کرمان) را انتخاب کنند که به نظر میرسد علاوه بر +HD هفتگی کلاسیک قیمت با اسیلاتورهای مهم، با واگراییهای مثبت حجمی حیرت انگیز، رشد متفاوت و بلندتری خواهد داشت. البته و به ترتیب سرود و سخوز (نمادهای شفاف و خوش نام گروه سیمان)، سصوفی، سبهان و سقاین هم در این گروه با رشد کمتر و پتانسیل جهش، مناسبند، اما به نظر سکرما حرف متفاوتی برای گفتن دارد.

همین تفاوت (واگرایی مضاعف مثبت در بعد "حجم") را در دو سه هفته اخیر دکیمی در گروه مواد دارویی نشان میداد که تفاوت آن را از امروز روی تابلوی معاملات شاهد هستیم:

دلقما، دسبحا و سریع تر از این دو دکیمی در حال اتمام مرحله انقباضی قبل از رالی صعودی بعدی خود هستند،
کل گروه دارویی و این 3 نماد را در واچ لیست خود داشته باشید که به نظر یکی دو هفته بیشتر تا خشک شدن کامل و آغاز حرکت شارپ و کم حجم آنها نمانده است.


شاهد هستیم عرضه دکیمی به شدت پایین آمده و آخرین قطرات شناور در حال جمع آوری است،
دسبحا احتمالا در مرحله افزایش حجم نزدیک موج صعودی باشد.
دلقما با وجود عدم آغاز معاملات حق تقدم و تعیین تکلیف آن، با حجم بالا صعودی شده!! طوری که مچینگ حق تقدم و ارزان خری آن را برای ناظر بازار و فعالین نماد سخت کرده است!

https://forum.talarebourse.com/threads/گروه-دارویی-دسبحا-،-داروپخش-،-لقمان-،-دجابر-،-و.46648/page-928
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام دوستان و سروران عزیز

سهمهای زیر برسی شوند.آذریت -زدشت-زبینا-زقیام-لسرما-بکاب-دکیمی-کدما-چکارن-ددام


سلامت و پرسود باشین یاعلی

:cool::cool:;););)
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام دوستان
سهمهای زیرهم برسی شوند.

حریل –حپترو - حآسا-کسرا-کترام-کسعدی-اپرداز-افرانت - فروس –پتایر –پسهند - غپاذر- اتکای-غگرجی – غگل- فمراد –قمرو-قصفها- قشکر-فلامی
:cool::cool::cool::cool::cool:;);););)
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
کل سهام بورس و فرابورس و البته بازار پایه بررسی شود.شاید چنتاشون رشد کنه


سلام خدمت دوستان عزیز


منظور از بررسی اینه که خودتون انتخاب کنین


میتونین مثلا ددام _پخش-بشهاب -آذریت که تو تاپیکهای قبلی هم گفتم .میتونین سرچ کنینسلامت و پرسود باشینیاعلی
 

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
مدارک و مستندات سفاسی هر لحظه ممکنه ارسال بشه.ددام با 860 درصد افزایش از تجدید ارزیابی 1500 صف خرید بود سفاسی با 2180 درصد 2100 تومان.بهترین موقعیت خرید.نظر شخصی
 

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش ماهیانه‌ثنوسا رو که بعد از ظهر امروز منتشر شد نگاه کنید تا متوجه بشید اهمیت افزایش نرخ مسکن رو در افزایش قابل توجه حاشیه سود واحدهای در شرف تکمیل انبوه سازان. ثنوسا در این ماه واحدی رو که تموم شدش براش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومن بوده رو حدود چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومن فروخته. یعنی دقیقا ۳ برابر هزینه ای که کرده درآمد داشته و دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومن سود خالص شناسایی کرده!یه دو دو تا ۴ تا نشون میده که با فروش ۸۵۰۰ متری که حداقل واحدهای تحت تملک ثنوساست و با فرض قیمت مهر ماه (متری ۳۰ میلیون) خالص سود ثنوسا در هر متر ۲۰ میلیون هست که میشه ۱۷۰ میلیارد سود کل ۸۵۰۰ متر.این رو تقسیم بر ۷۵۰ میلیون سهمش بکنیم بازای هر سهم ۲۲۶ تومن سود خالص عایدش میشه.این در حالیه که الان قیمت ثنوسا ۲۵۴ تومن هست‌و احتمالا این هفته هم سازمان بورس در مورد افزایش سرمایه ۲۶۶ درصدیش نظر میده!!!
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام دوستان
سهمهای زیرهم برسی شوند.


دپارس++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دروز++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:;);););)
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت تمام دوستان
سهمهای زیرهم برسی شوند.


دپارس++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دروز++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:;);););)
دارو++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
هم اصافه شهفقط سهم را تحلیل کنین


پرسود و سلامت باشینیاعلی مدد
 
بالا