سهام بانك سامان

Novid

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مجمع تشکیل شد و ۶۴۳ ریال سود شناسایی شد اما سود نقدی را صفر اعلام کردند.وسامان بنابر گزارش هیات مدیره افزایش سرمایه را در دستور کار خود دارد.

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش بازار بانک سامان اصلا قابل مقایسه با بقیه بانکی ها نیست و واقعا مفت است
روی 250 امروز خرید شد مطمنم حداقل 2 برابر میشه

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هم اعتقاد دارم تا 370 راحت میره

افزایش سرمایه هم مجوز بانک مرکزی را گرفته و بزودی اطلاع رسانی میشه

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال
با توجه به قیمت نازل سهم، طبیعتا تصور کردم این سود ناشی از تسعیر قیمت ارز یا یک سود غیر واقعی و کاغذی دیگری باشه.
تا حدودی صورتهای سود و زیان رو بررسی کردم.
تا جاییکه من متوجه شدم، این مبلغ سود ناشی از عملیات بانکی و سود سرمایه گذاری بوده.
و حتی دوتا خبر خیلی خوب هم در گزارش هیات مدیره و مدیر عامل پیدا کردم که کسی در موردشون هیچ حرفی نمیزنه، احتمالا کسی نخونده یا توجه نکرده

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به قیمت نازل سهم، طبیعتا تصور کردم این سود ناشی از تسعیر قیمت ارز یا یک سود غیر واقعی و کاغذی دیگری باشه.
تا حدودی صورتهای سود و زیان رو بررسی کردم.
تا جاییکه من متوجه شدم، این مبلغ سود ناشی از عملیات بانکی و سود سرمایه گذاری بوده.
و حتی دوتا خبر خیلی خوب هم در گزارش هیات مدیره و مدیر عامل پیدا کردم که کسی در موردشون هیچ حرفی نمیزنه، احتمالا کسی نخونده یا توجه نکرده
یکی اش افزایش سرمایه

اگر هم سود ناشی از تسعیر باشه ، با این قیمت ارز نیما سال دیگه هم هست چون فعلا 7500 تسعیر کرده ، سالم ترین و بهترین بانک های کشور خاورمیانه و سامان هستند که با اختلاف از همه جلوتر هستند اونوقت ارزش بازار سامان از بانک دی ورشکسته کمتر است

این سهم تا 450 بالا میره

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال
یکی اش افزایش سرمایه

اگر هم سود ناشی از تسعیر باشه ، با این قیمت ارز نیما سال دیگه هم هست چون فعلا 7500 تسعیر کرده ، سالم ترین و بهترین بانک های کشور خاورمیانه و سامان هستند که با اختلاف از همه جلوتر هستند اونوقت ارزش بازار سامان از بانک دی ورشکسته کمتر است

این سهم تا 450 بالا میره
جواب افزایش سرمایه نیست. چون راجب افزایش سرمایه دوستان صحبت کردند و بزودی هم اجرایی میشه. درضمن سود نقدی تقسیم نشد برای همین افزایش سرمایه.
اون دوتا خبر خوب، دوتا خبر خوب غیر از افزایش سرمایه است.
در ضمن سود ناشی از تسعیر نرخ ارز مبلغ ناچیزی بود در صورت های مالی.

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال
جواب افزایش سرمایه نیست. چون راجب افزایش سرمایه دوستان صحبت کردند و بزودی هم اجرایی میشه. درضمن سود نقدی تقسیم نشد برای همین افزایش سرمایه.
یک توصیح در مورد خط اخر: سود ناشی از تسعیر نرخ ارز هر سهم 40 تومن بوده

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال

سيب2

Very Good Member
کاربر فعال

hamed_seyd

Very Good Member
کاربر فعال
احتمالا نزول بازار پایه نصیب سهامداران این سهم خواهد شد.
چون تو رشد بازار پایه که همه سهما ۲ برابر شدن.
معلوم نبود کجاست.

بهنام محمدیان

Very Good Member
کاربر فعال
چی هست اون دو تا خبر خوب ؟

فروش زیر مجموعه هست یا چیز دیگریه ؟ اخه اوائل سال در مورد دو تا از زیر مجموعه هاش صحبت فروش بود

بالا