سهامداران صدرا بخوانند

شروع موضوع توسط اروند ‏23 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. اروند

اروند New Member کاربر فعال

دوستي اطلاع داده است:
    وضعيت كنسرسيوم صدرا در مناقصه فازهاي 15 و 16 :
    1) ظرفيت كاري پر شده و دردست اجرا بودن پروژه هاي نيمه تمام صدرا امكان واگذاري پروژه را ضعيف كرده است.
    3)تقسيم كار در كنسرسيوم به شرح ذيل است:
    الف) صدرا: كارهاي دريايي شامل خطوط لوله و ساخت سكوها( كه ظرفيت كارگاههاي صدرا پر است) :(
    ب) قرارگاه: ساخت پالايشگاه در خشكي ( كاري كه هم اكنون هيونداي ميكند!!!!!!!) :shock:
    ج) كاورنر (نروژ): انجام مهندسي( بعنوان اولين پروژه آن شركت در ايران بعد از انقلاب و بدون بررسي دقيق پروژه يا سابقه كار و برتري از رقباي موجود!!!) :roll:
    و لذا امكان برنده شدن بسيار ضعيف است. :cry:

( صرفا جهت اطلاع)

2. مهديدوست

مهديدوست New Member عضو تازه

شغل:
    كارشناس كامپيوتر
    سلام

دوست عزير صدرا سهام محكمي است پروژه هاي ميلياردي دارد. امكان پيروزي ان با توجه اينكه سپاه در ان شريك است تقريبا 100 درصد است يك ماه ديگر انشالله معلوم مي شود. من خذم برج 9 پارسال 1950 خريدم ارديبهشت 2000 فروختم اوايل تير 1850 خريدم حالا 2070 است در مپرد صدرا دراز مدت فكر كنيد تا سالي 100 درصد راحت درامد داشته باشيد. انشالله موفق باشيد.

3. مجيد

مجيد New Member عضو تازه

سلام دوستان
    با ارتباطاتي كه با دوستان در مديريت صدرا دارم متوجه شدم كه صدرا مناقضه فاز 15 و 16 رو برده.
    دلايل گزارش ندادن رو جمع آوري از سهام داران خرد به قيمت كنوني ميدونستند ولي كساني كه صبر و حوصله دارند تا 12 شهريور ماخ مي تونند تحمل كنند و بعد ببينند چه اتفاقي مي يفته.
    از ما گفتن بود
    منتظر روزهاي خوب صدرا ( تا 12 شهريور ماه ) هستيم
    ارادتمند
    مجيد

4. اروند

اروند New Member کاربر فعال

اي بابا

چي بگم؟؟؟؟