سنگ آهن گهر زمین(کگهر)

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل از کانال آقای ولید هلالات:

کگهر با رشد نرخ فروش و تحقق 4.6 میلیون تن کنسانتره ، سود سال مالی منتهی به آذر 98 در گهر زمین مطلوب خواهد بود.

1549780899132.jpeg

timaj

New Member
عضو تازه
ممنون از پاسختون فقط یه سوال کلی داشتم که سودی که مجمع تعیین میکنه خودکار به حساب ما واریز میشه یا ما باید اقدامی یا پیگیری ای انجام دهیم؟

timaj

New Member
عضو تازه
ممنون از پاسختون فقط یه سوال کلی داشتم که سودی که مجمع تعیین میکنه خودکار به حساب ما واریز میشه یا ما باید اقدامی یا پیگیری ای انجام دهیم؟

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من از سنگ اهن گوهر زمین در سبد داشته باشد البته چادرملو و کگل و ومعادن ومیدکو هم بسیار خوب هستند ولی سنگ اهن گوهر زمین میتواند تعدیل سود بسیار بالایی برای سال 98 بدهد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من از سنگ اهن گوهر زمین در سبد داشته باشد البته چادرملو و کگل و ومعادن ومیدکو هم بسیار خوب هستند ولی سنگ اهن گوهر زمین میتواند تعدیل سود بسیار بالایی برای سال 98 بدهد
تا الان 50 درصد خرید را حقوقی خریده است به نظر من خرید زیر 900 تومان کم ریسک است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
این هم گزارش وسود 100 تومانی که حدود 149 درصد نسبت به پارسال بیشتر پوشش داده است وسال 98 هم این سود میتواند به حدود 250تومان برسد البته اگر قیمت دلار وسنگ اهن همین قیمتها باشد

ferit

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان این تقویم ۹۸ باکیفیت را یکجایی برای خودتون داشته باشید

423226.jpg

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
این هم گزارش وسود 100 تومانی که حدود 149 درصد نسبت به پارسال بیشتر پوشش داده است وسال 98 هم این سود میتواند به حدود 250تومان برسد البته اگر قیمت دلار وسنگ اهن همین قیمتها باشد
به نظر من کگهر را باید در سبد داشت قیمت سال 98 سال سودهای رویایی گروه سنگ اهن است البته کچاد میدکو کگل ومعادن کنور هم باید مد نظر داشت همه این گروه اماده یک رشد حداقل 100 درصدی هستند

taksahm2012

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیشبینی سود برای سال مالی 98 بین 170 تا 200 تومن
با توجه به استارت گندله سازی در فصل بهار

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
https://www.aparat.com/v/c63pm/بررسی_شرکت_های_کچاد،_کنور،_کگهر_و_کگل

بررسی شرکت های کچاد، کنور، کگهر و کگل

در این ویدئو پیش بینی سود 4 شرکت کچاد، کنور، کگهر و کگل که در واحد تحلیل و سرمایه گذاری شرکت کارگزاری سرمایه و دانش و با استفاده از نرم افزار تحلیل بنیادی پارس رابین انجام شده، ارائه شده است. لازم به ذکر است در این تحلیل تمامی پارامترهای موثر بر سود شرکت از قبیل نرخ و مقدار محصولات و مواد مورد استفاده به صورت جزئی مورد تحلیل قرار گرفته اند.

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این الان چند روز دیگه مجمعشه

طرح گندله هم که که در راهه...

قیمت های سنگ آهن هم که گفتن نداره....

taksahm2012

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا این شاه ماهی رو باید بزاریم زیر بالش و راحت بخوابیم تا به موقع

اسد بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
کنور گزینه برترین درمیان سنگ اهنی ها را مد نظر داشته باشد،برای خریدحداقل 3ماهه بدون نوسانگیری.
98/01/20

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش اسفند رو داده

ولی به نظر اشتباه باشه...

نرخ کنسانتره رو خیلی توهمی زده....زیر نرخ کلوخه زده...

نرخ کلوخه و سنگ هم بالا زده

نیاز به اصلاحیه داره قاعدتا

taksahm2012

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش اسفند رو داده

ولی به نظر اشتباه باشه...

نرخ کنسانتره رو خیلی توهمی زده....زیر نرخ کلوخه زده...

نرخ کلوخه و سنگ هم بالا زده

نیاز به اصلاحیه داره قاعدتا
دقیقا
احتمالا شنبه اصلاحیه میاد
من فکر کنم نرخ کنسانتره تقریبا 570 هزار تومن به ازای هر تن در نظر بگیرند
که الان 187 هزار تومن به اشتباه درج شده

بالا