سمگا ( گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی )

کاپیتان لیچ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به این مسولین صدا و سیما باید تذکر داده شود از این به بعد در فیلمها برای نامگذاری آدم بدها. نام سعید را به لیست. گودرز. منوچهر. بهروز. ایرج ......اضافه کنند تا بار اقدامات فرهنگیشان بیشتر شود.
با عرض معذرت اشتباه ارسال شد

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
سمگا واقعا بسیار خوب و عالی معامله میشه و بازیگر خیلی خوب و قوی سوار بر سهم است و به راحتی 1200 رو میزنه ...!

Reza6788

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط سهامداری نوع معاملات سهم نشان از خشکاندن شناوری و جمع اوری داره به زودی میریم برای فتح 1000

behzadbonyasi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
✅ شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردش گری ایران در گزارش تفسیری از برنامه های آتی گفت

به گذارش کدال نگر بورس٢۴، شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردش گری ایران در مورد چشم انداز ها، طرح ها و برنامه های شرکت در قالب گزارش تفسیری اقدام به بیان نکات مهمی نمود.

ادامه مطلب ...

@bourse24ir

behzadbonyasi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#خبرهای_موثر
وزیر اطلاعات:
اگر ترامپ می‌خواهد تحریم را از ایران بردارد، ما آن را بررسی می‌کنیم
اگر مقام معظم رهبری اجازه را صادر کنند، مذاکره میان ایران و آمریکا انجام خواهد شد. /ایرنا

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
به زودی در این سهم فروشندگان حسرت خواهند خورد . یادگاری بماند اینجا ...!

miaad_aps

Active Member
کاربر فعال
با توجه به شکست تراکم دیامتریک، و‌ حجم قابل توجه در محدوده قیمتی ۷۰۰ تومان ... انتظار بازگشایی مثبت و حرکت به سمت قیمتهای ۱۰۰۰ تومان در پله اول و ۱۸۰۰ تا ۲۳۰۰ تومان در ادامه آن می باشیم ...
سهم دارای اخبار بنیادی بسیار مناسبی می باشد که در مجمع فردا احتمالا بخشی از آن رو‌نمایی خواهد شد ...

خرید منطقی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به شکست تراکم دیامتریک، و‌ حجم قابل توجه در محدوده قیمتی ۷۰۰ تومان ... انتظار بازگشایی مثبت و حرکت به سمت قیمتهای ۱۰۰۰ تومان در پله اول و ۱۸۰۰ تا ۲۳۰۰ تومان در ادامه آن می باشیم ...
سهم دارای اخبار بنیادی بسیار مناسبی می باشد که در مجمع فردا احتمالا بخشی از آن رو‌نمایی خواهد شد ...
الان شما برای قیمت 2300 علاوه بر تحلیل تکنیکال تحلیل بنیادی هم در نظر گرفتین؟
برای اینده ی این سهم چه eps و p/e را پیش بینی کرده اید؟
چون با این eps و p/e=11 قیمت 2300 بعید میباشد
اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم مارا هم مطلع کنید

miaad_aps

Active Member
کاربر فعال
این اعداد در تحلیل تکنیکال دیده شده ... اما از لحاظ بنیادی طرح های توسعه ای شرکت که در فایل های قبلی که دوستان دیگه پیوست کردن هست و بیانگر این مطلبه .. یه مطلب دیگه ... با رشدی که دلار داشته دیگه سفرهای خارجی چندان جذاب نیست و بیشتر گردشگردی داخلی رونق خواهد داشت و بالعکس برای خارجی ها گردشگری ایران جذابیت خواهد داشت.... یادتون باشه در بورس شما الان سهم رو نمی خرین دارین اینده سهم رو میخرین ...

خرید منطقی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این اعداد در تحلیل تکنیکال دیده شده ... اما از لحاظ بنیادی طرح های توسعه ای شرکت که در فایل های قبلی که دوستان دیگه پیوست کردن هست و بیانگر این مطلبه .. یه مطلب دیگه ... با رشدی که دلار داشته دیگه سفرهای خارجی چندان جذاب نیست و بیشتر گردشگردی داخلی رونق خواهد داشت و بالعکس برای خارجی ها گردشگری ایران جذابیت خواهد داشت.... یادتون باشه در بورس شما الان سهم رو نمی خرین دارین اینده سهم رو میخرین ...
اینی که گفتین کاملا قبول
ولی eps تحلیلی شما چنده
نمیشه که کلا حدسی یه عدد رو اعلام کنیم
من با چه اطمینانی سهم رو بخرم

belak24

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش سرمایه تا سه ماه آینده / سود نقدی 65 ریالی تقسیم کرد / درباره هتل نجف و کرمان هم صحبت هایی شده
من خودم تو مجمع نبودم ولی به بنده اینجوری گفتن ، صحت مطالب با خود شما تا زمانیکه اطلاعیه کدال بیاد ...

soheil17

Active Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه تا سه ماه آینده / سود نقدی 65 ریالی تقسیم کرد / درباره هتل نجف و کرمان هم صحبت هایی شده
من خودم تو مجمع نبودم ولی به بنده اینجوری گفتن ، صحت مطالب با خود شما تا زمانیکه اطلاعیه کدال بیاد ...
افزایش سرمایه از کجا ؟؟سود انباشته یا آورده نقدی

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
چقدر ساخته که 65 ریال را تقسیم کرد.

بالا