سمگا ( گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی )

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از هفته پیش که بلوکهای خسته کننده عمده های سهم تموم شد (که با ارسال گزارش کاملا هماهنگ بودن) بوی جهش قیمت به مشام میرسید....
به همین مقداری که از چند ماه قبل داریم راضی هستیم .... انگار بازی سال 93 رو میخوان باز برای سهم تکرار کنن! خواهیم دید...

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جای بدی نیست برای خرید ، به نظرم یک حرکت به سمت بالای 500 بکند
دیروز یکمی عجله کردم ولی دیدی که نیمه دوم بازار با قدرت برگشت
البته این سهم و گروه شیاد جهانگیری کمی خطرناک هستند ولی برای نوسان گیری بد نیست

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
ابتدای موج معمولی 3 هستیم. امروز راه میافته موج 2 تموم شد. بنده وارد شدم.فعلا مهمون سهم هستیم تا آخر موج 3 شایدهم تا آخر موج 5 باشیم.ببینیم چطور ازما پذیرایی می کنن!

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
ابتدای موج معمولی 3 هستیم. امروز راه میافته موج 2 تموم شد. بنده وارد شدم.فعلا مهمون سهم هستیم تا آخر موج 3 شایدهم تا آخر موج 5 باشیم.ببینیم چطور ازما پذیرایی می کنن!
قیمت تمام شده 438 تومن در تاریخ 16/11/97

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان نظرتون درباره سمگا چیه؟
الان حدود یکماهه که در بازه 415-440 داره نوسان میکنه و به نظر خوب کف سازی کرده.
زیر 420 هم به خوبی حمایت میشه و به نظر نمیاد بخواد پایین تر از این بره

h-1346

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این بازار فکستنی که سهم های بنیادی به زور حجم روزانشون به یک میلیون میرسه این سهم راحت بالای ده میلیون حجم داره که نشون از ترکوندن داره میانگین حجم یک ماه این سهم 18737960 بوذه راحت تا 500 باهاشیم...

abbas_sharifi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سمگا منو خسته کرده
کسی میدونه توش چ خبره؟
هیچیشو هم نمیشه تحلیل کرد

nahamya

Well-Known Member
کاربر فعال
Capture.JPG

امروز وارد سمگا شدم زیر 415
زمانش رو پر کرده
انرژی خوبی جمع کرده ، به زودی با شکست 428 حرکت خوبی میزنه

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
این همه فروشنده از کجا اومده تموم نمیشن
جالبه همه هم روی ۴۲۰ فروشنده هستن!!!

belak24

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سمگا منو خسته کرده
کسی میدونه توش چ خبره؟
هیچیشو هم نمیشه تحلیل کرد
ما رو هم خسته کرده به خدا....
ولی یه اصل نانوشته ای هست که میگه همونجایی که کامل خسته و ناامید میشی سهم برمیگرده......حالا ببینیم روی این سهم صدق میکنه یا نه ؟
(صرفا نظر شخصی هست و ملاک تصمیم گیری دوستان نباشه)

دلداده

Well-Known Member
کاربر فعال
سمگا
گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايرانافشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - عقد قرارداد جهت تملیک یک قطعه زمین بابت مطالبات- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

تملیـک یـک قطعه زمین به مسـاحت 8/742 مـترمربع بهمراه پروانه ساختمـانی بـا کـاربري تجـاري واقع درشهرسـتان سـیرجان به ازاي تسویه مطالبـات ازشـرکت سـینا تجـارت بامـداد الـبرز به مبلغ 000ر800ر720ر316 ریال

rmsn13441

New Member
عضو تازه
سمگا
گروه سرمايه گذاري ميراث فرهنگي و گردشگري ايرانافشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - عقد قرارداد جهت تملیک یک قطعه زمین بابت مطالبات- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

تملیـک یـک قطعه زمین به مسـاحت 8/742 مـترمربع بهمراه پروانه ساختمـانی بـا کـاربري تجـاري واقع درشهرسـتان سـیرجان به ازاي تسویه مطالبـات ازشـرکت سـینا تجـارت بامـداد الـبرز به مبلغ 000ر800ر720ر316 ریال

بالا