سفارود ( کارخانه فارسیت درود )

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
خانم ناظر مردم مسخره شما بیسوادان ابله نیستن که هر روز معاملاتو ساعت 6 بعدازظهر باطل میکنین. اگه مشکل هست که نیست خبر مرگت همان ساعت معاملات جلوشو بگیرین نه اینکه وقتی صدها نفر خرید و فروش کردن برین خواب بعدازظهرتونو بکنین بیاین معاملاتو باطل کنین. شعور هم چیز خوبیه که در تیم مدیریتی شاپور محمدی اصلا وجود نداره.

نقل قول:
Mo27
gh484244@

#سفارود اخه یکی نیست بگه گ و ه تو روح جدو ابادت ناظر. د ی و س تو که میخوای باطل کنی صب ببند سهمو. چرا میزاری تا دقیقه نود سفارش گیری بشه و معامله. من نفر 17 ساعت 9 خرید کردم همون موقع خرید انجام شد ولی نوشت خطا. دونستم حذف میشه.

محمد تودرواری
mohamadtodarvari@

#سفارود لعنت به ناظر لعنت به بورس کثیف شنبه با حجم بالاتر چشه ناظرو در

DARYOOSH
daryoosh3290@

.
1 ساعت پیش
دنبال کنید
#سفارود کثا فت ها باطل کردن

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
امروزم ناظر پاپتی الان ساعت 5 بعدازظهر از خواب بیدار شده داره معاملاتو یکی یکی باطل میکنه. برید نماد سفارودو ببینید. خاک بر سر شاپور چارپا با این مدیریتش

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیران و مسئولین و ناظران بیسواد بورس. چند روز است که سهام سفارود چندین میلیون سهم معامله میشود عده ای میخرند عده ای میفروشند و هر کسی هم هدف و گرفتاریهای خودش را دارد . ولی ناظر *** شما بدون ذکر دلیل معاملات را ساعت 5-6 بعدازظهر باطل میکند.آخه الاغا شما پول مفت میگیرید و وقتتان بی ارزش است. مردم کار و زندگی دارن.خبرمرگتون لااقل دلیل باطل کردن معاملاتو اعلام کنید تا دفعه بعد خریدارن و فروشندگان بفهمند و با سازی که شما بیشعورا میزنید برقصند.بابا کلی گرفتاری داریم چرا شما بیشترش میکنین مرض دارین برین دکتر .من چکنم که روی پول فروشم حساب کردم و کالاهایی خریدم که اگر بخوام پس بدم باید 30درصد ضرر خسارت بدم.

ترقی

New Member
عضو تازه
نباید گذاشت بره تو کما ....یکساله گذشته هر بلایی خواستن سرش آوردن و خیلیا رو چلوندن حالاهم دارن یه جور دیگه از اون ور پشت بام میندازنش پایین...این قضیه مچ باید حل شه

ترقی

New Member
عضو تازه
به یاری خدا شنبه میخوام قضیه مچ رو حلش کنم مثل ماشینی که داره خفه میکنه شده....دستهای پنهانی تو کاره....توهم توطیه...ناظر...ظن دستکاری قیمت...هر حرف مزخرف دیگه ای که هست شنبه سوت کشیده میشه.....

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا مسله امنیتی نشده ناظر و سازمان بورس نماد و باز گشایی کنن اینکه معاملات این شرکت شایبه داره یه حرف مفته کارتون به قوه قضاییه کشیده میشه آقای ریسی واقعا نشون داده بد جور با مفاسد اقتصادی بر خورد میکنه بد نیست پای رانتخوارهای سازمان بورس هم به دادگاه باز بشه این شرکت ۵۰۰۰ سهامدار داره که اکثر مال شهر دورود هستن نزارید کار بجای باریک برسه

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تعليق نماد هاي معاملاتي (بايکا1)،(ثجوان1)، (سفارود1)98/5/26 09:20
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي‌رساند؛ به دليل ظن دستکاري بازار و معامله متکي بر اطلاعات نهاني نمادهاي معاملاتي (بايکا1)،(ثجوان1)، (سفارود1) حداکثر تا تاريخ 1398/06/09 تعليق شد. عمليات بازارهاي خارج از بورس

ترقی

New Member
عضو تازه
گفتم که این قضیه مچ باید شنبه حل شه....مرگ یه بار شیون یه بار.....حالا یه شفاف سازی از شرکت و خلاص....الان دست شرکت و هییت مدیره است....یعنی توپ تو زمین شرکته

بالا