سفارود ( کارخانه فارسیت درود )

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
کیان پور با اشاره به اینکه در مورد کارخانه فارسیت دورود نیز اگر درگذشته به‌جای صرف هزینه‌های ۴۰ میلیاردی برای تعدیل نیروها یک خط تولید جدید ایجاد می‌شود امروز این کارخانه دچار معضل نبود، ادامه داد: چند سرمایه‌گذار برای فارسیت، لاستیک‌سازی و تراورس اعلام آمادگی کرده‌ اند

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو زرنگ باش بیا افتتاح کن ماهم تا عمر داریم دعات میکنیم من قول میدم خودم برات فرش قرمز پهن میکنم ، خدا کنه این دروغهایی که میگن درست در بیاد حداقل چند نفر از دوستان همشری مشغول بشن بخدا کل پرسنل و مدیر عامل از خداشونه ولی برادر من یک باند مافیا پشت این قضیه هست نه انحلال در کاره نه راه اندازی حداقل تا زمانی که ۳۴ پرسنل رسمی مشغولا و بازنشسته نشدن ،
شما نگران اون 34 نفر نباش دیدن با تیله بازی راهی بجای نمیبرن ...برگشتن تو همون فولا د و چدن همونجا حقوقشونو دریافت دارن میکنن و 9 نفرشون هم تا آخر سال از طریق فارس و خوزستان بازنشسته میشن....برو خوش باش

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای کاروان ..ای کاروان ..من دزد شب رو نیستم ...من پهلوان عالمم ...تیغ رویارو زنم ...بر قدسیان آسمان.. من هرشبی یا هو زنم...گر صوفی دم از لا زند ...من دم ز الاهو زنم

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام حجم معاملات چرخشی و کد به کد کردن سهم کاملا مشهوده ......برای تعیین هیت مدیره بعد از 4 سال شاید نیاز داشته باشه سهم یه مقداری زیادی دست به دست بشه ....روز خوش

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام 12نفري كه توليست سهامداران هستن يه نامه بزنن به سفارس كه اقايون ما سهممون رو نميفروشيم .منتظرچي هستيدخبرهاتون رو كنيد..صبرما از نوع باباي ايوب هستش...

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بزارین هیت مدیره شرکت تشکیل بشه بعدش میبینید کد حقوقی سهم چه جوری بالا میاد....روز خوش

بهنام50

Active Member
کاربر فعال
کل خرید اینها ۶ میلیون تومنه ! زیاده?!! اونهم برا مثبت کردن سهم بوده دوست عزیز دیگران رو بدبخت نکن

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کل خرید اینها ۶ میلیون تومنه ! زیاده?!! اونهم برا مثبت کردن سهم بوده دوست عزیز دیگران رو بدبخت نکن
تو خودشو نگران نکن به وقتش میارم پستتو بالا ....تو همونی هستی که تو قیمت زیر 50 تومنم این حرفا رو میزدی ....برروزیتو خدا یه جای دیگه بده ...سهم تا 200 رفته بالا الانم یه اصلاح جانانه کرده ....کسی که تواین قیمتا داره میخره همونای هستن که سهام سیمان دورود و 70 تومن ازش خریدن و دنبال سییت مدیره هستن ....شب خوش

بهنام50

Active Member
کاربر فعال
فارسیت به اندازه سرمایه ش هم دارایی نداره با چی میخاد افزایش سرمایه بدهد ۰ بجز چند سوله داغون که هیچ دستگاهی توشون نیست حتی پیچ و مهره فوندانسیون دستگاهها را فروختن خوردن و کارگرها رو هم بازنشست کردن ۰ الان نه کارگری مونده اعتراضی کنه نه کارخونه ای و نه هیت مدیره ای برو الکی خوش باش

بهنام50

Active Member
کاربر فعال
تو خودشو نگران نکن به وقتش میارم پستتو بالا ....تو همونی هستی که تو قیمت زیر 50 تومنم این حرفا رو میزدی ....برروزیتو خدا یه جای دیگه بده ...سهم تا 200 رفته بالا الانم یه اصلاح جانانه کرده ....کسی که تواین قیمتا داره میخره همونای هستن که سهام سیمان دورود و 70 تومن ازش خریدن و دنبال سییت مدیره هستن ....شب خوش
سیت مدیریتی برا کجا برا جایی که نه کارگری هست ونه تجهیزاتی ۰ کم خودتو و بقیه رو بزار سر کار

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش ایلنا، جمعی از کارگران پیمانی کارخانه «فارسیت درود» در استان لرستان که در سال ۹۴ نامه بازخریدی آنان زده شده، امروز(۵ بهمن ماه) مقابل کارخانه تجمع کرده و خواهان بازگشت به کار و پرداخت هستند. این درحالیست که در پی تعطیلی این واحد تولیدی در سال ۹۴، اخیراً با پیگیری کارگران، حدود ۳۴ کارگر رسمی این شرکت در کارخانه فولاد چدن به صورت «مأمور به خدمت»، بازگشت به کار گرفته‌اند.

کارگران پیمانی کارخانه فارسیت حدود ۴ سال پیش به دلیل رکود کار و افزایش مطالبات کارگران با توافق دو طرفه تعدادی از کارگران تعدیل و حکم بازخرید برایشان صادر شده است.

کارگران می‌گویند؛ ما خواهان بازگشت به کار هستیم، مدت‌ها است که با سختی معیشت خود را می‌گذرانیم و وقی شنیدیم تعدادی از همکارانمان بازگشت به کار گرفته‌اند و می‌توانند در کارخانه فولاد چدن کار کنند، مقابل کارخانه حاضر شدیم.

طبق اظهارات کارگران؛ کارگران پیمانی کارخانه فارسیت درود که حکم بازخریدی برای شان صادر شده در حالی تقاضای بازگشت به کار دارند که اخیراً علاوه بر 34 کارگر رسمی با حکم بازگشت به کار حدود ۱۳ کارگر پیمانی موافقت شده است و از ابتدای دی ماه به صورت مأمور به خدمت در کارخانه فولاد چدن کار می‌کنند.

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سیت مدیریتی برا کجا برا جایی که نه کارگری هست ونه تجهیزاتی ۰ کم خودتو و بقیه رو بزار سر کار
خبر برگزاری مجمع عادی وفوق العاده جهت تعیین تکلیف هیت مدیره و خارج شدن از شمولیت قانون 141 تجارت و برنامه آتی شرکت هم اومد ....روزنامه اطلاعات روز شنبه....سال میره و روسیاهیش به ذغال میمونه ....شب خوش

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
c59d4dc5-488b-4ba4-8cb6-29cac825d93a.jpg

باسلام درنوميدي بسي اميداست . اگه درمرحله اول مجمع تشكيل بشه مطمن باشيد شركت صاحب پيداكرده.انشالله...وقابل توجه اينكه با تعطيلي پيش رو واينكه معاملات ج هم هستيم فقط دو سه روز مهلت معامله وجود داره.....

بالا