سفارود ( کارخانه فارسیت درود )

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
گروه کانی های غیر فلزی و حجم معاملاتشون رو نگاه کنید .....تمام شرکتها باید برای سال ۹۸تجدید ارزیابی بدن.....

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من نمیگم فردا یا یک هفته دیگه ولی به امید خدا توی همین دیماه شاهد فرار بزرگ سفارود خواهیم بود .....

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام....شکر خدا نشون داد هفته آینده پله ها رو محکم تر بالا خواهد رفت .....بازیگر عزیز ریتم ۳ماهه گذشته برای فشار از بالا و جمع کردن از پایین رو خوب رفتی ...حالا یه کمک فکری.....از این به بعد فرمول رو باید تغییر بدی....مرحله بعدی رنج رو به بالا و جمع کردن سهم هست....توجه داشته باش سناریوی اول که توی ۳ماه گذشته اجرا کردی دیگه تو این مرحله خطرناکه و ممکنه کاری کنه که رشته هات پنبه بشه .....جسارت بنده رو ببخشید........جهت راهنمایی بود ....یا علی مدد

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام.....خدایا شکرت.......به قول تایگر....در سکوت رازیست....به قول سپهر یه گنجشک دارم مثل شیر نعره میکشه.......

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام 2 تا کار مهم تو این شرکت انجام بشه نور علی نوره....ا-راه اندازی خط تولید لاستیک و دومش تولید تراورس خطوط راه آهن که هم مواد اولیش که سیمانه بغل دست شرکته و هم آهن و فولادش فقط میمونه یه اراده قوی و تصمیم اساسی توسط اعضای هیت مدیره شرکت...روز خوش

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاهش زیان در گزارشات 3 و6ماهه سفارود.....التیماتوم سازمان تا 4 شنبه برای ارسال گزارشات 3 و 6 ماهه و حسابرسی شده 12 ماهه 96 شرکت ....برو خوش باش

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام....درود بر بازیگر عزیز که به توصیه ها توجه میکنند ....حالا یه توصیه دوستانه دیگه ....چون زمان بسیار اندک هست پس سریعتر مرحله بعد رو انجام بدید و فقط رنج رو به بالا برای جمع کردن بیشتر .....به امید خدا نه کسی دیگر

مجیلا

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاهش زیان در گزارشات 3 و6ماهه سفارود.....التیماتوم سازمان تا 4 شنبه برای ارسال گزارشات 3 و 6 ماهه و حسابرسی شده 12 ماهه 96 شرکت ....برو خوش باش
سلام جناب تایگر
چهارشنبه تمام شد وخبری از گزارش نشد اگه گزارش نیاد بورس چه تصمیمی میگیره اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگید ممنون میشم

sana007

Member
کاربر فعال
سلام جناب تایگر
چهارشنبه تمام شد وخبری از گزارش نشد اگه گزارش نیاد بورس چه تصمیمی میگیره اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگید ممنون میشم
بابا بخدا خبری نیست که این آقا یا خانم داره میگه ، تولید تراورس کجا بود ، دوستان خوبه یک روز بیان شرکت رو ببینن بعد حرفهای دیگران رو قبول کنن

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
بابا بخدا خبری نیست که این آقا یا خانم داره میگه ، تولید تراورس کجا بود ، دوستان خوبه یک روز بیان شرکت رو ببینن بعد حرفهای دیگران رو قبول کنن
شما گل وشیرینی و قیچی تهیه کن ...انشالله وبه امیدخدا تراورس خطوط راه اهن با لاستیک سازی رویکجا افتتاح میکنیم..پارسال حرف تراورس و لاستیک سازی رو شریعمتداری حرفش رو اوردن صحبتهای کیان پور هم تو مجلس نشتیدی ..جالبه حرفهات .ما هم فقط امیدواریم ....سهامداری یا دلت واسه مامیسوزه
...این چندنفرناچیز سهم رو دارن...بقیه رو چطوری میخواهی اگاه کنی...

38238

Well-Known Member
کاربر فعال
حدود ۷۰ درصد سهام روی کد مخفی سهامدار عمده هست سهم خشک خشکه مواظب سهماتون باشید

khoda

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام....با تشکر از دوستان عزیزم.....با حداقل ۶۰ تا کد که نمیدونم پرسنل شرکت هستند و یا با هماهنگی یک کارگزاری داره میخره .....تمامش هم زیر درصد هستش ....به امید خدا خیره......

sana007

Member
کاربر فعال
شما گل وشیرینی و قیچی تهیه کن ...انشالله وبه امیدخدا تراورس خطوط راه اهن با لاستیک سازی رویکجا افتتاح میکنیم..پارسال حرف تراورس و لاستیک سازی رو شریعمتداری حرفش رو اوردن صحبتهای کیان پور هم تو مجلس نشتیدی ..جالبه حرفهات .ما هم فقط امیدواریم ....سهامداری یا دلت واسه مامیسوزه
...این چندنفرناچیز سهم رو دارن...بقیه رو چطوری میخواهی اگاه کنی...
تو زرنگ باش بیا افتتاح کن ماهم تا عمر داریم دعات میکنیم من قول میدم خودم برات فرش قرمز پهن میکنم ، خدا کنه این دروغهایی که میگن درست در بیاد حداقل چند نفر از دوستان همشری مشغول بشن بخدا کل پرسنل و مدیر عامل از خداشونه ولی برادر من یک باند مافیا پشت این قضیه هست نه انحلال در کاره نه راه اندازی حداقل تا زمانی که ۳۴ پرسنل رسمی مشغولا و بازنشسته نشدن ،

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
تو زرنگ باش بیا افتتاح کن ماهم تا عمر داریم دعات میکنیم من قول میدم خودم برات فرش قرمز پهن میکنم ، خدا کنه این دروغهایی که میگن درست در بیاد حداقل چند نفر از دوستان همشری مشغول بشن بخدا کل پرسنل و مدیر عامل از خداشونه ولی برادر من یک باند مافیا پشت این قضیه هست نه انحلال در کاره نه راه اندازی حداقل تا زمانی که ۳۴ پرسنل رسمی مشغولا و بازنشسته نشدن ،
همين حرفها تو فاز 4سدور بود كه خداروشكردنبال پيمانكارن براي توسعه شركت كه 5سال طول كشيد ......دلواپسي...نگران مايي.نگران سهامداري .اصلاسهامدارهستي ....ببين اين چندنفر از اتفاقات سهم و شركت خبر دارن .وفكرميكنم كل اهالي دورود و ليست سهامدارانش خبر دارن ..يكي به اميد راه اندازي شركت سهم ميخره.يكي تجديد ارزيابي ..يكي هم به اميد دويست تومن ....شماهم برم بخر .200شد بفروش ..بقول تايگر برو خوش باش

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه جلسه ستاد ملی تسهیل را برگزار خواهیم کرد، گفت: در این جلسه در مورد فاز ۴ سیمان دورود و مشکلات جاری آن کار ویژه ای صورت خواهد گرفت.

شریعتمداری با اشاره به پیگیری در شورای پول و اعتبار برای تامین اعتبار فاز ۴ سیمان دورود گفت: همچنین سیمان فارسیت دورود نیز دارای مشکلاتی بوده که باید به طور حتم تعریف جدیدی برای این واحد داشته باشیم.
==============================================

خبربراي شهريورماه هستش ..الانم پيگيرپيمانكارهستن براي ساخت فاز 4سدور........
..........

mard28

Well-Known Member
کاربر فعال
فرماندار دورود با بیان اینکه صنایع غذایی گهر دورود با ظرفیت پایینی در حال فعالیت است، گفت: ضرورت دارد ظرفیت تولید در این واحد در راستای ایجاد اشتغال ارتقا یابد.

کورانی فر با اشاره به کارخانه فارسیت دورود گفت: خط های تولیدی این واحد باید ارتقا پیدا کنند.

بالا