سريال يتيمي به نام كار آفرين

شروع موضوع توسط ميكرو ‏26 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. ميكرو

ميكرو New Member کاربر فعال

شغل:
    کارگزاری
    اگه امروز به وضع معاملات ونوين دقت ميكردين دلتون واسه وكار ميسوخت :cry:
    وكاري كه طي روزهاي اول با پي بر اي نزديك بيست ( 5 تا پايينتر از ونوين ) در حدود 2.5 ميليون معامله شده حالا بايد با پي بر اي 19 صف فروش داشته باشه و يكيم نياد جلو كه آقا من وكار ميخوام .( حجم معملات دوروز گذشته ) .
    وقتي با كار گذارم صحبت كردم ايشان از حجمهايي كه تو صف فروش گذاشته شده بود اظهار تعجب كرد . چون در حد بلوكهاي 50 تا 100 هزاري هم در صف فروش گذاشته بودند .!٬!!!!!!
    از همه تعجب برانگيزتر معامله 250هزاري حق تقدم در حد ميانگين 1000 تومن بود يعني سهمي كه 1290 تومن ارزش نداره حق تقدمش بايد تا 1050 معامله بشه !!! :!:
    از دوستان سايتي خواهش دارم از رفتن به صف فروش خوداري كنن ( البته جانماز آب نميكشم تا امروز خودم بودم .بعدا نگيد معكوس خط ميده )
    يا واقعا خبري تو شركته كه ما نميدونيم .كه اگه اينطور بود تو اين چند روز درز ميكرد .
    يا نيت هاپلو كردنه كه بايد بگم خوب صف 1.7 ميليوني براش درست شده .
    شايد بعضي از دوستان شاكي باشن كه چرا توساير تايپيكها ننوشتم كه بايد عرض كنم حيفم اومد اين تيتر تو ليست نباشه .
    آخر سر برا ثوابشم كه شده دستتونو به سر برگ وكارتون بكشد .
    موفق باشيد .

2. ghomi

ghomi New Member عضو تازه

كارآفرين

با سلام
    صف فروش فروكش كرد در سايت نشان داد امروز نز ديك به يك
    ميليون سهم جمع شد .

موفق باشيد

3. آ-قزل

آ-قزل New Member عضو تازه

سلام بر ميكروي عزيز
    آقا اوضاع احوال چطوره
    آقا منم مي خوام پولهامو جمع كنم و برم يك تخته موج سواري بخرم.
    طي جلسلت متعدد و شور با بروبچ گفتند اين آقا ميكرو كارش تو اين زمينه ها درسته. استادش ميكنه اين ياورو اساس
    حالا من ميخواستم اگر امكان داشته باشه يه جورايي با شما مشاوراتي انجام بدم اگر امكان داره ايميلتان را لطف كنيد مزاحمتون بشم. 8)

4. رهام خان

رهام خان New Member عضو تازه

شغل:
    كارشناس
    كار افرين

سلام

من درخواست خريد اين سهم را در قيمت 12000 ريال داده ا م در صورت امكان نظر خودتان را اعلام كنيد متشكرم :?:

5. ميكرو

ميكرو New Member کاربر فعال

شغل:
    کارگزاری
    با سلام

با احتمال جمع شدن صف دست كار گذارتونو با چند تومان نبنديد شنبه شايد با قيمت پايين مشكل باشه ( اگه مايل به خريديد .) فردا اول صبح يكم به سبدتون اضافه كنيد . به نظر من با پي بر اي اقتصاد نوين بايد 1600 به بالا باشه .
    البته بنده شايد تو مثبت 5 كم كنم .