سرمایه گذاری ساختمان نوین

iranbiz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی درباره ساختمان نوین خبری داره؟
سهامداران چه کسانی اند؟
پرتفوی شرکت چی هست؟
ارزش روز دارایی ها چند است؟
EPS , DPS , Nav چقدر است؟
قیمت آن تو چند است و وضعیت ورود به بورس چگونه است؟
آخه قیمتش توی بازار اولیه به 100 تا 105 رسیده آدم وسوسه می شه:)]
ممنون:|

احمد بابايي

New Member
عضو تازه
ساختمان نوين

با سلام

شركت ساختمان نوين از شركتهاي قوي ساختمان ايران ميباشد كه مقدمات پذيرش آن در سازمان بورس انجام شده و از اولين شركتهايي خواهد بود كه با بازگشايي نماد شركتهاي جديد نماد آن نيز باز خواهد شد و با توجه به p/e شركتهاي ساختماني قيمت سهم را تخمين بزنيد خريد اين سهم با توجه به نزديكي به مجمع ساليانه (31/06/85) و تقسيم سود تا قيمتهاي 1300 ريال ارزنده ميباشد.

خان خوله

New Member
کاربر فعال
احمد بابايي گفت:
با سلام

شركت ساختمان نوين از شركتهاي قوي ساختمان ايران ميباشد كه مقدمات پذيرش آن در سازمان بورس انجام شده و از اولين شركتهايي خواهد بود كه با بازگشايي نماد شركتهاي جديد نماد آن نيز باز خواهد شد و با توجه به p/e شركتهاي ساختماني قيمت سهم را تخمين بزنيد خريد اين سهم با توجه به نزديكي به مجمع ساليانه (31/06/85) و تقسيم سود تا قيمتهاي 1300 ريال ارزنده ميباشد.
راستي مديرش هم آقاي رحمتي است . اگر كسي خواست من 130 ميفروشم

iranbiz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خان خوله گفت:
راستي مديرش هم آقاي رحمتي است . اگر كسي خواست من 130 ميفروشم
راستش را بخواهید حوالی قیمت اسمی معامله میشه.
آنچه من از پرتفوی شرکت می دونم خرید سهام ساختمانی و ... است و فعالیت عملیاتی در فعالیت های شرکت نبود.
اگر کسی اطلاعی از فعالیت های عملیاتی شرکت داره ممنون می شم یه توضیح بده.
در عین حال از پرتفوی دقیق و ارزش روز دارایی هاش کسی خبر نداره؟

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان این تاپیک رو بالااوردم تا دوستان یه خورده رو این سهم مطالعه داشته باشه چون به نظر من این سهم ارزش ذاتی بالایی داره که برای بازار ناشناس مونده

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان این تاپیک رو بالااوردم تا دوستان یه خورده رو این سهم مطالعه داشته باشه چون به نظر من این سهم ارزش ذاتی بالایی داره که برای بازار ناشناس مونده
من از پذیره نویسان اولیه شرکت بودم زیاد طمع نکردم و در قیمت های خوبی فروختم دوستانم تا کنون خیری از این شرکت ندیده اند هرچند که از پدر و مادری با اصالت (بانک اقتصاد نوین و ساختمان ایران ) متولد شده است البته در این قیمت ها ممکن است از لحاظ *** رشد کند الله اعلم

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
من از پذیره نویسان اولیه شرکت بودم زیاد طمع نکردم و در قیمت های خوبی فروختم دوستانم تا کنون خیری از این شرکت ندیده اند هرچند که از پدر و مادری با اصالت (بانک اقتصاد نوین و ساختمان ایران ) متولد شده است البته در این قیمت ها ممکن است از لحاظ *** رشد کند الله اعلم

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام دوستان برا یه بار هم که شده به صورت وضعیت پرتفوی شرکتهای پذیرفته شده در بورس این شرکت 30 میلیاردی نگاهی بیاندازن خالی از لطف نیست تصمیم با خودتان .انشالله هر جا هستید تندرست و پر سود باشید

حاج رسول

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچ می دونستید سرمايه گذاري ساختماني نوين سهامدار درصدی کمرجان ،کرمان،ثتوسا و ثقزوی ...
ثتوسا بهای تمام شده وثنو صفر قیمت امروز ۱۱۴۵
ثقزوی تمام شده حوالی ۱۰۰۰ ریال قیمت تابلو ۳۳۷۳
کرمان ۶۷۰۰ ریال تمام شده قیمت روز ۱۷۰۰۰
و...

حاج رسول

Well-Known Member
کاربر فعال
وثنو امروز در محدوده 200 تومن روان معامله میشود و بزودی شگفتی بازار خواهد شد ...

yakad

Well-Known Member
کاربر فعال
وثنو

*سرمایه گذاری ساختمان نوین*
یک شرکت سرمایه گذاری نسبتا کوچک با سرمایه ی ۳۰ میلیارد تومانی که بیشتر تمرکزش در حوضه انبوه سازی هستش.
قسمتی از پورتفوی بورسی:
ثنوسا درصد۶۹.۸۳۵M ۹.۳۱
ثتوسا درصد۵.۱۵۰M ۵.۳۶۰
وساخت درصد۳۶.۲۶۰M ۳.۳۲۰
کرمان درصد۳.۸۲۶M ۱.۹۱
کطبس درصد۳.۵۲۶M ۲.۳۵۰
کمرجان درصد ۲.۲۶۲M ۱۱.۳۰
ثقزوی درصد۱.۸۲۱M ۲.۲۷۰
پورتفوی غیر بورسی
تامین سرمایه نوین
تامین مسکن نوید ایرانیان
تامین مسکن جوانان
تامین مسکن نوین
برای اینکه به ارزش پورتفوی غیر بورسیش پی ببرید : طبق اخرین برآورد تامین سرمایه نوین به تنهایی ۳۵۰۰ میلیارد تومان ارزش داره که وثنو مالکیت ۲ درصدی تو این شرکت داره.یعنی فقط از این شرکت وثنو بابت هر سهمش ۲۱۳ تومان دارایی داره.
این فقط قسمتی از پورتفوی وثنو بود. در پستهای بعدی پورتفوی بورسی و غیر بورسیش را به صورت کامل قرار میدم تا ببینید چقدر پورتفوی قویی داره.
شرکت طبق اخرین گزارش که در تاریخ ۹۶/۴/۱۲ به بازار منعکس کرده برای هر سهم ۱۷۲ ریال eps اعلام کرده که نسبت به سال گذشته افزایش ۸۵ درصدی داشته. نکته قابل توجه در این گزارش سود انباشته اس که با ۳۰ درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۱۵۸ میلیارد ریال رسیده یعنی بابت هر سهم حدودا ۵۳ تومان سود انباشته داره.
اما شایعه ای که این روزها وساخت را خیلی پرتقاضا کرده(اعلام سود ۵۰۰ تومانی کرمان) در صورت صحت میتونه مستقیم و غیر مستقیم باعث تعدیل مثبت حدودا ۵۰ درصدی این سهم بشه.
نظر شخصی:این قیمتها برای وثنو خیلی کمه و میتونه یه رشد خوب دیگه داشته باشه..

( بورس.تحلیل.نوسان)

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام دوستان برا یه بار هم که شده به صورت وضعیت پرتفوی شرکتهای پذیرفته شده در بورس این شرکت 30 میلیاردی نگاهی بیاندازن خالی از لطف نیست تصمیم با خودتان .انشالله هر جا هستید تندرست و پر سود باشید
چه زود دیر شد یادش گرامی

Aliamir1

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به صورتهای مالی شرکت نباید قیمت سهم این قیمتها باشه ، بنظر عجیب میاد .

Aliamir1

Member
کاربر فعال
عضو تازه
NAV وثنو در حال حاضر فکر نکنم کمتر از 280 تومن به ازای هر سهم باشه ، کسی از عدد دقیق NAV اطلاعی داره ؟

Aliamir1

Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز حجم خوبی رو معامله کرد ، سه میلیون سهم رو حقیقی از دست حقوقی درآورد .

بالا