سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت شهرک های صنعتی پارس گستر نیزار یکی از زیرمجموعه های معیار است که معیار سهامدارعمده مستقیم و غیر مستقیم این شرکت است.....
شرکت شهرک های صنعتی پارس گستر نیزار یکی از دارایی های نامشهود ان خریدحق انشعاب اب برای شهرک از سد دز می باشدخرید امتیاز این دارایی نامشهود در سال 92 و93 حدود 182 میلیارد تومان می باشد.....
در سال 92 دلار زیر سه هزارتومان بودش الان بالای 13 هزار تومان است....تورم در کالا و خدمات بیش از 10 برابر شده است.....
ایا کسی در حال حاضر بخواهد ایا خود دولت و مسولین حق امتیاز را به سال 92 به ان میفروشند؟؟؟؟مثلا قیمت حق امتیاز کنتور اب و برق و گاز امروز با قیمت حق امتیاز کنتور اب و برق و گاز با سال 1392 یکسان است؟؟؟؟

حق خرید انشعاب اب شهرک.png

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا نماد #کفرآور رو بررسی کنید و برای خرید معیار جان سود هارو جمع اوری کنید

#کفرآور
P/E برابر با 2 و خورده ای برای سهم یک بهانه خوب برای رشد حداقل 100 درصدی برای سهم خواهد بود
فردا احتمالا کوله بار بازیگر برای آخرین بار زیر 400 تومان پر خواهد شد و راهی رسیدن P/E سهم به اعداد نزدیک 4 و سپس 6 خواهیم شد.

با این نسبتها قیمت سهم تقریبا 600 و سپس 900 خواهد شد

کفرآور در زمینه ساخت قطعات بتنی و بتن آرمه و فروش زمین 37 هکتاری با سود غیر عملیاتی بالای 200 درصد!! #واچ خرید

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واحد اعداد ریال می باشد نه میلیون ریال
در صورت های مالی اعم از ترازنامه و گزارش های هیات مدیره که بر اساس ترازنامه تنظیم میشود واحد اعداد بر میلیون ریال است......
اگر واحد اعداد به ریال بودش فولاد نیزار پارس مرصاد 110 میلیارد تومان می شد نه یک هزار صد میلیارد تومان.....همچنین فولاد الیاژی باید می شد هجده ونیم میلیارد تومان نه 185 میلیارد تومان.....
بیشتر دقت کن حسین اقا....انتظار ما بیشتر از این حرف هاست از شماها....شما که ماشال الله از با سواد های بورس محسوب میشوی این طور اشتباه کنید وای به حال من بیچاره که اصلا سواد بورسی ندارم:p:D.....

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حدود بیست میلیون متر مکعب اب از سد شاخه دز به صورت سالیانه برای منطقه صنعتی نیزار توسط شرکت شهرک های صنعتی نیزار در سال 92 و93 خریداری شده است یعنی حق انشعاب اب را خریداری کردند....همچنین قرار شده است که شرکت شهرک صنعتی پارس گستر نیزار تصفیه فاضلاب بسازد که پس از مصرف اب تصفیه شود و برای مصارف کشاورزی در منطقه نیزار و اطراف ان وروستاهای دیگر به کشاورزان داده شود......

داش اکل

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام عزیزان خبری از باز شدن نیست ممنون میشم اگه خبری شد بگید

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
در صورت های مالی اعم از ترازنامه و گزارش های هیات مدیره که بر اساس ترازنامه تنظیم میشود واحد اعداد بر میلیون ریال است......
اگر واحد اعداد به ریال بودش فولاد نیزار پارس مرصاد 110 میلیارد تومان می شد نه یک هزار صد میلیارد تومان.....همچنین فولاد الیاژی باید می شد هجده ونیم میلیارد تومان نه 185 میلیارد تومان.....
بیشتر دقت کن حسین اقا....انتظار ما بیشتر از این حرف هاست از شماها....شما که ماشال الله از با سواد های بورس محسوب میشوی این طور اشتباه کنید وای به حال من بیچاره که اصلا سواد بورسی ندارم:p:D.....
شروین دست مریزاد بابا شما یه پا استادی علی الخصوص در معیار
گذشته از همه تحلیلها معیار یکی از زیر خاکیهاست واقعا
فقط حیف که مدیرانش بفکر سهامدار حقیقی نبودن , اما بازم چشم انداز و دیدمون بهش خیلی مثبته , فقط امیدوارم به این زودی سهامداران حقیقی معیار کامروا شوند...

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1557938634641.png

من حواسم به همه چی هست ولی بیشتر دقت کنی همه چی واضحه!!

من کلا سهم رو زیر 200 تومن برای هدف های بالای 10 هزارتومن خریدم
ولی ترازنامه معیار با بقیه فرق داره!
واحد رو واضح بالای گزارش زده!

این سوال برات پیش نمیاد اگه 18.5 یا 185 میلیارد تومنه این همه پول رو از کجا آورده؟

من فقط 400 هکتار زمین خریدم ولاغیررر

و هدف سهم هم 10 هزارتومن در بدترین حالت هست و ضمن اینکه بنده درصدی هستم
بین خودمون باشه

ختراک و شمواد رو هم بررسی کردم وقتی که در 500 تومن و 1250 تومن بودن! وحواسم هست حسابی

الانم فعلا در اونا سیو سود کردم و دارم فرآور میخرم برای یک سود حداقل 100 تایی یکماه ناچیز تا 30 خرداد ماه
انشالله سود خوبی کنم که روز بازگشایی معیار سهم رو به ارزش واقعیش برسونم

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51696

این سوال برات پیش نمیاد اگه 18.5 یا 185 میلیارد تومنه این همه پول رو از کجا آورده؟

بین خودمون باشه

ختراک و شمواد رو هم بررسی کردم وقتی که در 500 تومن و 1250 تومن بودن! وحواسم هست حسابی

الانم فعلا در اونا سیو سود کردم و دارم فرآور میخرم برای یک سود حداقل 100 تایی یکماه ناچیز تا 30 خرداد ماه
من نمیتوانم برای سهم هدف تعیین کنم چون در حال حاضر برای این سهم هدفی نمیشود تعیین کرد دارایی های سهم ان قدر زیاد است که کسی در ده هزار تومان هم خریدکند هم متضرر نخواهد شد.....
انچه که واضح و اشکار هست و در گزارش تلفیقی هیات مدیره در سال 1393 هم امده است سرمایه گذاری انجام شده برای شهرک صنعتی پارس گستر نیزار که به بهره برداری هم رسیده است حدود یک هزاروسیصد چهل میلیارد تومان فقط برای شهرک صنعتی که معیار سهامدار عمده ان هستش سرمایه گذاری کرده است....
یعنی به ازای هر سهم معیار حدودبیست و شش هزار تومان سرمایه گذاری شده است....
حالا پروژه های دیگر که بعضی ها بهره برداری رسیدن مانند فولاد غرب اسیا و صنعت ورق آرین پاژ ودلتا صنعت پارس و کنستانتره وگندله سازی مجتمع صنعتی پارس مرصاد و غیره و بعضی دیگر که در حال تکمیل و ساخت پروژه هستند مانندکارخانه فولاد نوردگرم و کارخانه فولادالیاژی و ساخت نیروگاه خورشیدی 10 مگاوانی و غیره بماند......
درضمن خرید انشعاب 182 میلیارد تومان اب ان هم به صورت دائمی برای یک شهرک 810 هکتاری که در حال حاضر بیش از 30 شرکت در ان جا هستش و تعدادزیادی کارگاه های کوچک زود بازده هم داردودرحال فعالیت هستندمبلغ زیادی نیستش که شما متعجب شدید.....

تا امروز هر چی مطلب در مورد معیار گفتم به قول معروف مطالب سوخته وپیش پا افتاده ای بودش....اگر مطالب به روز را بشنویدحتما یا شاخ در می اورید یا کلا انکار میکنید اصلا شرکت معیار بوده است یا بنده را مورد خطاب توهین و غیره میکنید:D:D:D
به جای گرفتن بهانه های واهی به امور سهام شرکت بگید مجامع را برگزار بکند گزارش ها را ارسال نماید تا همه چیز برای همه اشکار و به روز شود.....

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من نمیتوانم برای سهم هدف تعیین کنم چون در حال حاضر برای این سهم هدفی نمیشود تعیین کرد دارایی های سهم ان قدر زیاد است که کسی در ده هزار تومان هم خریدکند هم متضرر نخواهد شد.....
انچه که واضح و اشکار هست و در گزارش تلفیقی هیات مدیره در سال 1393 هم امده است سرمایه گذاری انجام شده برای شهرک صنعتی پارس گستر نیزار که به بهره برداری هم رسیده است حدود یک هزاروسیصد چهل میلیارد تومان فقط برای شهرک صنعتی که معیار سهامدار عمده ان هستش سرمایه گذاری کرده است....
یعنی به ازای هر سهم معیار حدودبیست و شش هزار تومان سرمایه گذاری شده است....
حالا پروژه های دیگر که بعضی ها بهره برداری رسیدن مانند فولاد غرب اسیا و صنعت ورق آرین پاژ ودلتا صنعت پارس و کنستانتره وگندله سازی مجتمع صنعتی پارس مرصاد و غیره و بعضی دیگر که در حال تکمیل و ساخت پروژه هستند مانندکارخانه فولاد نوردگرم و کارخانه فولادالیاژی و ساخت نیروگاه خورشیدی 10 مگاوانی و غیره بماند......
درضمن خرید انشعاب 182 میلیارد تومان اب ان هم به صورت دائمی برای یک شهرک 810 هکتاری که در حال حاضر بیش از 30 شرکت در ان جا هستش و تعدادزیادی کارگاه های کوچک زود بازده هم داردودرحال فعالیت هستندمبلغ زیادی نیستش که شما متعجب شدید.....

تا امروز هر چی مطلب در مورد معیار گفتم به قول معروف مطالب سوخته وپیش پا افتاده ای بودش....اگر مطالب به روز را بشنویدحتما یا شاخ در می اورید یا کلا انکار میکنید اصلا شرکت معیار بوده است یا بنده را مورد خطاب توهین و غیره میکنید:D:D:D
به جای گرفتن بهانه های واهی به امور سهام شرکت بگید مجامع را برگزار بکند گزارش ها را ارسال نماید تا همه چیز برای همه اشکار و به روز شود.....
http://uupload.ir/files/xmst_meyar(1)_page_02.jpg

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51696

بین خودمون باشه

اگر به ریال باشد 18.5 میلیارد تومان نمیشود میشود 185 میلیون تومان....ایا حق انشعاب اب و گاز و تلفن یک شهرک که بیش از 30 شرکت بزرک فولادی در حال حاضر درانجا مستقر هستند و قرار است در اینده به قطب صنعتی کشور هم تبدیل بشودحق انشعاب اب به صورت دائمی را 185 میلیون تومان سازمان اب میفروشد ان هم به صورت دائمی از سددز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1557700211744.png

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴

طیبی‌نژاد خبر داد:
نخستین شهرک صنعتی غیردولتی قم به بهره برداری رسید

قم - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از به بهره برداری رسیدن نخستین شهرک صنعتی غیر دولتی استان قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، امیرهوشنگ طیبی‌نژاد اظهار داشت: ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی در چارچوب تحقق کاهش تصدی‌گری دولت بر فعالیت‌های غیر حاکمیتی و منویات مندرج در قانون اصلاح تبصره (۵) بند (الف) ماده ۳ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در سطح استان انجام می‌شود.

وی افزود: در این راستا، قم به عنوان استانی در حال توسعه، از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوبی برای ایجاد شهرک‌های غیر دولتی برخوردار بوده و مقدمات اجرایی آنها نیز پیشرفت‌هایی داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم افزود: در همین راستا احداث این شهرک صنعتی غیر دولتی در منطقه نیزار و در مجاورت جاده ترانزیت قم - اصفهان و در زمینی به مساحت ۹۵ هکتار جهت استقرار صنایع فلزی خصوصاً صنایع پایین دستی فولاد مورد موافقت شرکت شهرک‌های صنعتی قم قرارگرفت.

وی در ادامه عبور قطار سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان از داخل شهرک، مجاورت با صنایع بزرگ فولاد - شبکه فیبر نوری - خطوط انتقال برق و خطوط سراسری گاز را از مهم‌ترین مزایای این شهرک خصوصی برشمرد.

طیبی‌نژاد گفت: اقدامات اولیه این شهرک از سال ۸۵ آغاز شده بود ولی طی یک سال گذشته با جدیت و پیگیری صورت گرفته شهرک غیر دولتی پارس گستر نیزار در سال دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی به بهره برداری رسید.

کد خبر 2583805

https://www.mehrnews.com/news/2583805/%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%82%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

انچه که مسلم واضح و گویا هستش در گزارش هیات مدیره تلفیقی سال مالی 1393 امده است شرکت حدود هزار سیصد چهل میلیارد تومان در ساخت شرکت شهرک های صنعتی سرمایه گذاری کرده است....در سال 1394 هم شهرک صنعتی به بهره برداری رسیده است....از سال 94 هم تا امسال دلار حدود 4 برابر شده است و تورم داخلی اکثریت کالاها بیش از 4 برابر شده اند قیمت هایشان.....
سرمایه ثبت شده معیار 5 میلیارد تومان است یعنی اگر همان هزارسیصدچهل میلیارد تومان را درنظر بگیریم یعنی سهمی 26 هزار تومان سرمایه گذاری کرده است در شهرک صنعتی پارس نیزار.....

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
شروین مبالغ نجومی نده لطفا" قلبم مشکل داره:D
چه فایده وقتی بازش نمیکنن با حلوا حلوا دهان شیرین نمیشه
تازه ما روزه هستیم
ممنون از زحمات شما بابت اطلاعاتتون

mohsen1122003

New Member
کاربر فعال

انچه که مسلم واضح و گویا هستش در گزارش هیات مدیره تلفیقی سال مالی 1393 امده است شرکت حدود هزار سیصد چهل میلیارد تومان در ساخت شرکت شهرک های صنعتی سرمایه گذاری کرده است....در سال 1394 هم شهرک صنعتی به بهره برداری رسیده است....از سال 94 هم تا امسال دلار حدود 4 برابر شده است و تورم داخلی اکثریت کالاها بیش از 4 برابر شده اند قیمت هایشان.....
سرمایه ثبت شده معیار 5 میلیارد تومان است یعنی اگر همان هزارسیصدچهل میلیارد تومان را درنظر بگیریم یعنی سهمی 26 هزار تومان سرمایه گذاری کرده است در شهرک صنعتی پارس نیزار.....
داداش اون 1340 میلیارد درست ولی تقسیم به 50 میلیون سهم نمیشه 26 هزار میشه 26 تومن . کلا ریال و میلیون ریال رو اشتباه گرفتی . اینو گفتم تا دیگران به اشتباه نیوفتن ...

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
داداش اون 1340 میلیارد درست ولی تقسیم به 50 میلیون سهم نمیشه 26 هزار میشه 26 تومن . کلا ریال و میلیون ریال رو اشتباه گرفتی . اینو گفتم تا دیگران به اشتباه نیوفتن ...
شما بفرمایید تقسیم بر جند باید بکنیم؟؟؟؟
کل سهام معیار 50 میلیون سهم هستش.....
پنجاه میلیون سهم یعنی 5 میلیارد تومان.....یعنی هر سهم 100 تومان.سرمایه معیار 5 میلیارد تومان هستش....هزاروسیصد چهل میلیارد تومان را تقسیم بر 5 میلیارد تومان کنی میشود حدود 264 تا 5 میلیارد تومان....هر 5 میلیارد تومان یعنی 50 میلیون سهم یعنی سهمی 100 تومان.....حالا 264 تا را ضربدر 100 تومان بکنی میشود بیست وشش هزار وچهارصد تومان...

آخرین ویرایش:

kaveh111

Member
کاربر فعال

شما صفر ها رو زیاد میشمرین
1میلیارد و 340 میلیون تومان است

بالا