سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
لطفا تماس بگیرید پیگیری کنید
یه دست صدا نداره
من هر روز در حال پیگیری هستم
دیگه منو به اسم میشناسن

به سازمان بورس و فرابورس و امور سهام شرکت هر روز زنگ بزنید
تا پیگیری کنند
اصلا انگار یادشون رفته همچین سهمی هست ...

شماره امور سهام شرکت
بگید با اقای جعفری کار دارید تا وصل کنند
۸۲۱۷۵۰۰۰
شماره سازمان بورس
۸۴۰۸۳۰۰۰
شماره فرابورس
۴۲۱۵۰۰۰۰ داخلی ۹

ولی الان بیشتر به این شماره تماس بگیرید
۶۳۷۵ سازمان بورس داخلی ۵ شکایتتونو ثبت کنید ...

هر کس خبری گرفت اینجا اطلاع رسانی کنه
ممنون ⚘
باسلام
ضمن تشکر از جنابعالی شما که هرروز تماس میگیرید وبه اسم شمارامیشناسند می فرمایید اصلا یادشان رفته یک هم چنین شرکتی وجودداره؟
فقط باید از شرکت پیگیری کنیم بجز جعفری که یک روده راست تو شکمش نیست باید افراد دیگه که بالاتر هستند پاسخگو باشند که معلوم نیست کجاهستند بهرحال من هم موافق پیگیری هستم.

211

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
لطفا تماس بگیرید پیگیری کنید
یه دست صدا نداره
من هر روز در حال پیگیری هستم
دیگه منو به اسم میشناسن

به سازمان بورس و فرابورس و امور سهام شرکت هر روز زنگ بزنید
تا پیگیری کنند
اصلا انگار یادشون رفته همچین سهمی هست ...

شماره امور سهام شرکت
بگید با اقای جعفری کار دارید تا وصل کنند
۸۲۱۷۵۰۰۰
شماره سازمان بورس
۸۴۰۸۳۰۰۰
شماره فرابورس
۴۲۱۵۰۰۰۰ داخلی ۹

ولی الان بیشتر به این شماره تماس بگیرید
۶۳۷۵ سازمان بورس داخلی ۵ شکایتتونو ثبت کنید ...

هر کس خبری گرفت اینجا اطلاع رسانی کنه
ممنون ⚘
بنظرتون از چه طریقی میشه زودتر به نتیجه رسید؟؟؟؟

211

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرتون از چه طریقی میشه زودتر به نتیجه رسید؟؟؟؟
دوستان فردا لطفا" خبری از سهم بگیریم ,همانطور که کاربر امید عزیز گفتن یدست صدا نداره, همگی فعال باشیم بلکه بازگشایی شود

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
کسی امروز موفق به تماس با شرکت شده است ؟
من که خودم جند بار زنگ زدم‌ ولی نتوانستم با آقای جعفری صحبت کنم .
نظر من این است که اگر موافقت نمایید چند نفر با هم هماهنگ کنیم و برای پیگیری حضوری به دفتر شرکت و یا حتی خود سازمان برویم .

211

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
کسی امروز موفق به تماس با شرکت شده است ؟
من که خودم جند بار زنگ زدم‌ ولی نتوانستم با آقای جعفری صحبت کنم .
نظر من این است که اگر موافقت نمایید چند نفر با هم هماهنگ کنیم و برای پیگیری حضوری به دفتر شرکت و یا حتی خود سازمان برویم .
جعفری فایده نداره

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
http://boursepress.ir/news/121459/%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%A8%D9%87

بورس ها
کد خبر: ۱۲۱۴۵۹
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱/۱۹

مجوز مهم مجلس به سازمان بورس صادر شد: جریمه شرکتهای متخلف با حکم برکناری
با مصوبه امروز مجلس ، سازمان بورس مجاز به جریمه و برکناری اعضا هیات مدیره شرکت های متخلف در ارائه اطلاعات مالی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه جلسه امروز و مصوبات مجلس، طرح یک فوریتی الحاق جزء ز به بند 5 ماده 6 قانون اصلاح موادی به قانون اجرای سیاست‌های اصل 44 ، تبصره 3 ماده واحده این طرح که مربوط به جریمه شرکت‌های متخلف در ارائه اطلاعات مالی و قوانین اصل 44 است ، تصویب شد.
طبق این تبصره، سازمان بورس و اوراق بهادارمکلف است تمامی اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل اشخاص حقوقی موضوع صدر این بند و اجزای آن و شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی تابعه و وابسته به آنها را که برای اولین مرتبه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون از انجام تکالیف خود در مهلت زمانی مقرر تخلف کنند، متخلف محسوب و به پرداخت جریمه نقدی بر اساس ترتیبات مقرر در ماده 14 قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید به منظور تسهیل اجرای سیاست‌های اصل 44 مصوب 25 آذر 95 محکوم کند.
وجوه حاصل از این جریمه‌ها باید به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز شود. همچنین اگر اشخاص حقوقی مذکور و شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی متعلق به آنها اعم از تابعه و وابسته تا 3 ماه پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به انجام تکالیف موضوع این بند اقدام نکنند یا در صورت تکرار تخلف در دوره‌های مالی بعد، سازمان بورس و اوراق بهادار مکلف است علاوه بر اخذ مجدد جریمه نقدی مذکور، اسامی اعضای هیأت مدیره و هیأت امناء و یا هیأت مؤسس آنها را حسب مورد به سازمان ثبت اسناد و املاک اعلام کند و این سازمان عضویت اشخاص حقیقی را به مدت 3 سال در تمامی اشخاص حقوقی موضوع این بند و سایر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی اعم از دولتی و یا خصوصی لغو کند.
هرگونه دریافتی اشخاص حقیقی مذکور از شرکت‌ها، بنگاه‌های اقتصادی و مؤسسات متخلف احکام این بند در حکم تصرف در اموال عمومی محسوب می‌شود. سازمان ثبت اسناد و املاک در مدت زمان مزبور نباید هیچ‌گونه خدمات ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری به اشخاص حقیقی مذکور ارائه کند و عضویت آنها در هیأت مدیره و یا برای تصدی سمت (پست) مدیرعاملی در شرکت‌های دیگر و تأسیس شرکت‌های جدید یا سهامداری آنها را ثبت و تأیید نکند.
روزنامه رسمی مکلف است آگهی لغو عضویت اشخاص حقیقی مذکور را در تمامی اشخاص حقوقی موضوع این بند و سایر تعاونی‌ها و شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی اعلام و در پایگاه اطلاع‌رسانی بارگذاری کند. هزینه آگهی‌های مذکور بر عهده متخلف است.
توضیح نماینده مجلس
در این رابطه ، مهرداد لاهوتی گفت: طبق قانون، شرکت‌های وابسته به نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های خصولتی، موظف بودند که اطلاعات مالی خود را از طریق بورس ارائه دهند اما در قانون، قید مکلف به کار برده نشده بود. براین اساس،شرکت‌ها اطلاعات مالی را به بورس نمی‌دادند و سازمان بورس هم تعهد قانونی دریافت این اطلاعات را نداشت .
وی ادامه داد:اما در طرح جدید، سازمان بورس مکلف شده اطلاعات مالی شرکت‌های وابسته به نهادهای عمومی غیردولتی و خصولتی را دریافت کند. اکر مدیران اقدام به ارایه اطلاعات مالی به سازمان نکنند، علاوه بر اینکه محکوم به جرایم نقدی می‌شوند، حکم برکناری نیز صادر می‌شود.
آمار رئیس سازمان بورس

براساس این گزارش، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس که امروز درمجلس حضور داشت ، گفت: درحالی طی دو سال گذشته اطلاعات مالی 300 شرکت زیرمجموعه نهادهای عمومی غیردولتی در سایت کدال منتشر شده که اطلاعات مالی بیش از 600 شرکت و 650 نهاد عمومی هم منتشر شده است.

وی افزود: سازمان بورس می‌تواند مدیران و مسئولان شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس را بر اساس قانون جریمه کند اما شرکت‌هایی که زیرمجموعه نیستند این امکان وجود ندارد زیرا نیاز به اصلاح قانون وجود دارد. بنابراین نیاز است به صورت برخط اطلاعات لازم را از سازمان ثبت دریافت کنیم که در این خصوص همکاری لازم صورت می‌گیرد اما برای استمرار آن نیاز به قانون وجود دارد تا شاهد شفافیت‌ بیشتر باشیم.

انتهای پیام

• Like
Reactions: 211

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
http://boursepress.ir/news/121539/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85%D8%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%8C-%D9%85%D8%B5%D9%88%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D9%88-3-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85
بورس ها
کد خبر: ۱۲۱۵۳۹
۰:۰ - ۱۳۹۸/۱/۲۱

در گفت و گوی بورس پرس با معاون سازمان بورس اعلام شد:
توضیحاتی درباره تغییر مالیات سهام، افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی، مصوبه مجلس و 3 برنامه مهم
معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس درباره تغییر مالیات معاملات سهام ، تکلیف معافیت مالیاتی ناشی از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها، مهمترین نکته مصوبه اخیر مجلس و برنامه های سال جاری توضیح داد.

حسن امیری در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره تغییر مالیات معاملات سهام که بعد از چندماه به نیم درصد بازگشته ، تکلیف معافیت مالیاتی ناشی از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها شرکت ها، مهمترین نکته مصوبه اخیر مجلس و برنامه های سال جاری حوزه نظارت بر ناشران سازمان بورس توضیح داد.
کاهش مجدد مالیات از نیم درصد به 0.1 درصد در انتظار سران سه قوا
وی گفت: سال گذشته سازمان بورس بعد از پیگیری های مستمر، موضوع کاهش مالیات نقل و انتقال سهام از نیم درصد به 0.1 درصد را با هدف افزایش حجم معاملات ، کمک به بازار سرمایه و زمینه سازی معاملات الگورتیمی و... به شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوا برد که خوشبختانه نیمه تیر سال قبل تصویب و شهریور اجرا شد و آثار مطلوبی هم به جا گذاشت .
این مقام مسئول ادامه داد: در این میان ، مصوبات شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوا برای دوره کوتاه مدت بوده و قابلیت اجرای همیشگی یا بلندمدت را ندارد. بنابراین سازمان بورس از چند ماه پیش مجددا" پیشنهاد اعمال این کاهش مالیات را به شورا داده که هنوز نهایی نشده است.
تکلیف نامعلوم معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها
امیری در پاسخ به این سئوال که آیا معافیت مالیاتی سال گذشته شرکت ها برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها در سال جاری هم تکرار می شود یا خیر به بورس پرس توضیح داد: این موضوع در سال قبل ، طبق قانون بودجه 97 دولت اعمال شد اما در سال جاری لحاظ نشد. با این حال مجلس در قالب طرحی، اقدام به بررسی هایی کرده و یکی از پیشنهادات این است که اجازه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها، فقط محدود به ماده 141 نباشد و شامل همه شرکت های باشد که طی 5 سال از این فرصت استفاده نکرده اند.
عضو هیات مدیره سازمان بورس ادامه داد: اما سازمان امور مالیاتی اعلام کرده در صورت تصویب این پیشنهاد، درآمد دولت کاهش می یابد و به ضرر دولت است در حالی که در جلسات مشترک اعلام شد شرکت های مایل به استفاده از این روش می توانند تجدید ارزیابی دارایی را به حساب حقوق صاحبان برده و مالیاتی هم نمی دهند .
امیری ادامه داد: به همین دلیل ، اما و اگرهایی در شورای نگهبان هم مطرح شده و شاید در نهایت به جمع بندی نرسد که باید منتظر اعلام رسمی رای بود.
مهمترین نکته مصوبه اخیر مجلس
وی همچنین درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر مجاز بودن سازمان بورس به جریمه و برکناری اعضا هیات مدیره شرکت های وابسته به نهادهای عمومی غیردولتی و متخلف در ارائه اطلاعات مالی هم توضیح داد: در سنوات گذشته ماده 6 قانون اصلاح موادی به قانون اجرای سیاست‌های اصل 44 ، تصویب اما ضمانت اجرایی نداشت که دو سال پیش با عدم امکان ثبت شرکت های مختلف، حدود 320 شرکت اقدام به ارایه اطلاعات مالی کردند.
وی افزود: بنابراین تجربه دو سال گذشته منجر شد تا نمایندگان مجلس ، اقدام به افزایش ضمانت اجرایی کرده و شرکت های وابسته به شهرداری ها و صندوق های بازنشسته ، نهادهای عمومی و... بدون ثبت نزد سازمان بورس، ملزم به ارایه و انتشار اطلاعات در کدال کنند .
معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس دربرابر این سئوال که آیا آماری از این نوع شرکت ها وجود دارد یا خیر؟ توضیح داد: فعلا" هیچ فهرستی وجود ندارد اما مهمترین نکته مصوبه اخیر مجلس، فراهم کردن زمینه جدی برای شناسایی شرکت های مشمول قانون و تهیه فهرستی از شرکت های وابسته و لایه دار و پنهان است.
برنامه سال جدید حوزه نظارت برناشران بورس
امیری در برابر دیگر سئوال بورس پرس مبنی بر مهمترین برنامه های سال جدید حوزه نظارت برناشران بورس هم گفت : ساماندهی بازار پایه فرابورس که از سال قبل شروع شده ، پذیرش شفاف تر ، سریع تر و بیشتر شرکت ها در بورس و فرابورس و بازنگری در دستورالعمل مربوطه، تکمیل ابزارهای کلاسیک و مالی و اسلامی و دستورالعمل ها است.
انتهای پیام

• Like
Reactions: 211

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
من هم دیروز با شرکت تماس گرفتم و سراغ جعفری رو گرفتم.
مثل دفعه قبل گفتند توی جلسه است...
با طعنه گفتم ما که هر بار سراغ ایشان رو می گیریم، توی جلسه هستند!!
پاسخ دهنده من و من کرد و چیز خاصی نگفت.

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
همین الان هم با شرکت تماس گرفتم. خانومی برداشت و اسمم رو پرسید و بعدش مثلا وصل کرد به جناب اقای جعفری..
اینقدر پشت خط موندم تا از رو رفتم.
دوستان گرامی لطفا بفرمایید آدرس دفتر شرکت کجاست؟
بنده هر زمان فرصت کنم میرم شرکت.
ظاهرا توی شرکت و سازمان،کسی تمایلی به برداشتن قدمی برای سهامدارن این شرکت مزخرف و بی در و پیکر نداره..

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
تماس گرفتم خانمی گوشی را برداشت و می خواست ما را سیاه کنه.وقتی دید پیله تر از این حرفا هستیم وبعد از پاسکاری وصل کرد
خلاصه اقای جعفری مدیرعامل محترم گفتند که اشکال از گیر دادن واحد حقوقی سازمانه( بازرسی که استعفا داده ابتدا باید گزارش حسابرسی همان سال ( یعنی94 ) را تهیه کند تا برای سال مالی بعد استعفایش پذیرفته شود) ، وتا اخر هفته جواب اداره نظارت برای شرکت ارسال خواهد شد
ضمنا با شماره 6375 هم تماس گرفتم و شکایتم را هم ثبت کردم: تایید کزدند مشکل بخاطر استعفای حسابرس است و درحال پیگیری هستند

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لعنت بر این مدیر عامل بیشرف و بی کفایت... چند ماهه خودمون رو اسیر این سهم کردیم و کلی سرمایه مون اینجا گیر کرده!!

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
تماس گرفتم خانمی گوشی را برداشت و می خواست ما را سیاه کنه.وقتی دید پیله تر از این حرفا هستیم وبعد از پاسکاری وصل کرد
خلاصه اقای جعفری مدیرعامل محترم گفتند که اشکال از گیر دادن واحد حقوقی سازمانه( بازرسی که استعفا داده ابتدا باید گزارش حسابرسی همان سال ( یعنی94 ) را تهیه کند تا برای سال مالی بعد استعفایش پذیرفته شود) ، وتا اخر هفته جواب اداره نظارت برای شرکت ارسال خواهد شد
ضمنا با شماره 6375 هم تماس گرفتم و شکایتم را هم ثبت کردم: تایید کزدند مشکل بخاطر استعفای حسابرس است و درحال پیگیری هستند
سلام....تماسی که دوستان بنده با مرکز امور حقوقی سازمان داشتند با مدیر دفتر امور حقوقی گفته بودند بسته بودن شرکت اصلا ربطی به امور حقوقی سازمان ندارد اگر پرونده ای هم شرکت داشته باشد در امور حقوقی سازمان مبنی براین نیست که نمادشرکت حتما بسته باشدویا بسته بود ن نماد شرکت مربوط به تایید یا عدم تایید امور حقوقی نیست.....در مورد امور مالی نهاد ها هم تماس گرفته بودند مدیر امور مالی نهادهای مالی سازمان پاسخگو نبودند و گفته بودند باید مدیران شرکت حضوری تشریف بیاورند سازمان جوابگو باشیم.....
در کل گیر شرکت خود اقای جعفری هستن که به نظر میرسد تمایلی ندارند برای پیگیری به دلایل فکر کنم شخصی خودشان که در اینجا نمیشود گفته شود....
دوستان سهامدار معیار پیگیری هایشان را شدید بنمایند از شرکت به غیر از اقای جعفری سعی شود پیگیری از طریق اقای مهندس عرفانیان باشد و یا دختر مهندس عرفانیان خانم سمیرا عرفاینان باشد که معقولانه تر هستش و اگر قرار باشد کاری صورت بگیرد در مورد ارایه گزارش و بازگشایی نماد شاید پیگیری از طریق عرفانیان موثر تر از اقای جعفری باشد.....

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همین الان هم با شرکت تماس گرفتم. خانومی برداشت و اسمم رو پرسید و بعدش مثلا وصل کرد به جناب اقای جعفری..
اینقدر پشت خط موندم تا از رو رفتم.
دوستان گرامی لطفا بفرمایید آدرس دفتر شرکت کجاست؟
بنده هر زمان فرصت کنم میرم شرکت.
ظاهرا توی شرکت و سازمان،کسی تمایلی به برداشتن قدمی برای سهامدارن این شرکت مزخرف و بی در و پیکر نداره..
برای مراجعه حضوری باید به دفتر فن گستر پارس بروید زیرا مدیران معیار و سهامدار عمده معیار در اینجا تشریف دارند....واحد 5 همین ساختمان دفتر معیار هستش که بعید میدانم کسی جوابگو باشد ......
دفتر شرکت مهندسی فن گستر پارس:
تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک ۲۴ جدید، واحد ۷

تلفن: ۸۲۱۷۵۰۰۰-۰۲۱ نمابر: ۸۸۵۰۵۵۴۹-۰۲۱

ایمیل: info@fgpars.com

ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ – ۱۷:۳۰
پنج‌شنبه: ۸ – ۱۲:۳۰

1555104137426.png

211

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده هم مجدد ثبت شکایت در 6375 انجام دادم
فقط چیزی که صدرصد مطمئن شدم, جعفری دروغ میگه ...

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا لعنتشون کنه مدیران شرکت رو

فرصت های زیادی رو از دست دادیم

ولی خوب کاری که از دستمون ساخته بود رو انجام دادیم

چیزی از دارایی های سهم کاسته نشده و بلکه ارزش سهم با این وضع اقتصادی کشور بیشتر هم شده!

سهم 50 ملیونی یا شناوری 20 درصدی هر کاری کنن نمیتونن جلو رشد سهم رو بگیرن!

من فکر میکنم دس دس کردن فقط برای اینه که سهم رو در بازار پایه ببرن در قسمت رنگبندی قرمز و اونجا از ما بزخری کنن!

ولی کور خوندن و من تا آخرین قطره سهم رو جمع میکنم و نمیزارم اون پیرمرد هایی که در مجمع اومده بودن سهم رو بزخری کنن و تنشون رو میلرزونم که ببینن با کی صرف شدن!!!!

سهم سبک به این اندازه نداریم

سهم با این همه دارایی زمین در شهرک های صنعتی نداریم!!!

هر طوری که فکر میکنم ارزش سهم بیش از 400 میلیارد تومنه و باید بهش برسه...

خود عرفانیان گفت ما 500 میلیارد تومن فقط زمین صنعتی داریم و دلیل رشد این بوده...

دوستانی که در مجمع حضور داشتن پیرمردهایی که همه مدیر عامل شرکت های مهندسی و پیمانکاری بودن رو دیدن که پچ پچ می کردنن و هدف هاییی بدددد برای گرفتن کرسی قدرت داشتن

اینجا یک شماره موبایل میزارم زنگ برنید بهش

ایشون از اون مدیرانی بود که استعفا داده یود و قطعا کمک میکنه که وضعیت در چه حالیه و 100 درصد در جریان امور هست

آقای مهندس حسن جبلی
09123278798

خودشون گفتن اگه مشکلی داشتید با من در تماس باشید
شماره دفتر 021- 88795895 الی 6

تماس گرفتید خبر رو بزارید..

مرسی از همه

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده هم مجدد ثبت شکایت در 6375 انجام دادم
فقط چیزی که صدرصد مطمئن شدم, جعفری دروغ میگه ...
اگر احیانا گفتن فقط بایداز آقای جعفری سوال کنید بهشون بفرمایید ما باکسی غیراز جعفری کارداریم

211

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر احیانا گفتن فقط بایداز آقای جعفری سوال کنید بهشون بفرمایید ما باکسی غیراز جعفری کارداریم
خاطرتون جمع سهم بی صاحبی چون معیار را هیچکی نمیشناسد در سازمان , چه برسد به مدیرانش...
سهم بسیار امور سهام ضعیفی دارد که حتی توانایی ارسال گزارش یک سال را هم ندارد چه برسد چند سال بخواد گزارش و مجمع بدهد
7 ماه گذشته هیچ اتفاقی نیفتاده , باور کنید حالا حالاها هیچ خبری نیست , انگار تعطیله و امور سهام ندارد
مردک اوایل میگفت توکن بگیریم حله...

بعدش میگفت دنبال یراهکاریم بدون گزارش بازگشایی بشه...
بعدش میگفت خاطرتون جمع ....
....
حالا هم هیچی...

بالا