سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

211

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط یکماه فرصت باقیست....
در غیر اینصورت میریم پایه قرمز و ادامه داستان های یکماهه
معاملات در هر روز و دامنه نوسان یک ریالی هر روزه

گرچه این سهم راهشو میره ولی خوب نمیره

من الله توفیق

سلام دوستان
قصد داشتم دیگه واقعا پست نزنم اینجا , اما چند ماهه پیش عرض کردم دوستان همه پیگیری کنیم باز بشه , دوستان در جواب میگفتن منفی نگو عجله ای نیست, میگفتم بابا سهم بسته معلوم نیست چی بسرش میاد کسی گوش نکرد , دیگه خستمون کرده این سهم...

211

Well-Known Member
کاربر فعال
همه میدونید بازگشایی معیار کار ساده ای هست, مثل خیلی از شرکتها که بسته اند و امور سهام آن شرکت به سازمان بورس نامه مشروط بازگشایی میزنند و سهم باز میشه, با توجه بفرصت بسیار کم تا اجرای قانون جدید بازار , لطفا دوستان پیگیری کنند که شرکت نامه مشروط ارسال کند.
چون برای مجامع که دیگه در 97 فرصتی نیست , فقط میتونه تا عید نامه مشروط سهمو بازکنه...

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همه میدونید بازگشایی معیار کار ساده ای هست, مثل خیلی از شرکتها که بسته اند و امور سهام آن شرکت به سازمان بورس نامه مشروط بازگشایی میزنند و سهم باز میشه, با توجه بفرصت بسیار کم تا اجرای قانون جدید بازار , لطفا دوستان پیگیری کنند که شرکت نامه مشروط ارسال کند.
چون برای مجامع که دیگه در 97 فرصتی نیست , فقط میتونه تا عید نامه مشروط سهمو بازکنه...
باسلام
آخه شرکتهای دیگه قسمتهای مختلف دارند (امورسهام-امورمالی-اموربازرگانی ومهندسی وفروش.....)درمعیارفقط یکنفروجوددارد آن هم شخصی بنام آقای جعفری که معروف همه دوستان است.هیچ شخص دیگری رادرشرکت نمیتوانی ببینی.ارادت

211

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
آخه شرکتهای دیگه قسمتهای مختلف دارند (امورسهام-امورمالی-اموربازرگانی ومهندسی وفروش.....)درمعیارفقط یکنفروجوددارد آن هم شخصی بنام آقای جعفری که معروف همه دوستان است.هیچ شخص دیگری رادرشرکت نمیتوانی ببینی.ارادت
مهم نیست که واحدهای مختلف نداره امور سهام, فقط نیاز هست که از طرف شرکت نامه مشروط جهت بازگشایی ارسال بشه فقط همین

اميد1366

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده امروز با جناب جعفری صحبت کردم گفتن تا دو روز آینده رای نهایی ابلاغ میشه شامل تکالیفی که شرکت باید انجام بده رو مشخص میکنن ...
حسابرسی شرکت برای سالهای ۹۴ تا ۹۶ آماده شده منتها اینا باید به تایید حسابرس مورد تایید سازمان هم برسه که این مرحله هم در حال طی شدن هست ...
که به محض ابلاغ رای نهاد ناظر گزارشات روانه کدال خواهد شد ...
پیشنهاد بنده این هست اگر تا شنبه خبری نشد از طریق سازمان بورس و فرابورس و امور سهام شرکت پیگیری کنید ...

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده امروز با جناب جعفری صحبت کردم گفتن تا دو روز آینده رای نهایی ابلاغ میشه شامل تکالیفی که شرکت باید انجام بده رو مشخص میکنن ...
حسابرسی شرکت برای سالهای ۹۴ تا ۹۶ آماده شده منتها اینا باید به تایید حسابرس مورد تایید سازمان هم برسه که این مرحله هم در حال طی شدن هست ...
پیشنهاد بنده این هست اگر تا شنبه خبری نشد از طریق سازمان بورس و فرابورس و امور سهام شرکت پیگیری کنید ...
آقا امید عزیز
منظورتان از رای نهاد ناظر چیست ؟ مگر قرار است چه موضوعی را تعیین تکلیف کنند ؟
تا به حال صحبتی از این موضوع نبود .

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان این شرکت حوضه فعالیت سرمایه گذاریش در کدام صنایع هست
در حوزه فولاد هستش
ولی مهمترین چیزی که ارزشمندی سهم رو مشخص کرده دارایی زمین هاشه در شهرک های صنعتی نیزار که همه مجوز هاش چند ساله صادر شده
مهمترین امکانات حمل و نقل و ریل گذاری و غیره باعث شده تا این سهم به قیمت هایی بسیار بالا دست پیدا کنه

مهمترین نکته در جلسه فوق العاده از زبان جناب عرفانیان مطرح شده ارزش گذاری هر متر زمین 160 هزار تومان و 400 هکتار شهرک صنعتی بود و نه چیر دیگری

و اینکه شرکت های سرمایه گذاری تشنه سرمایه گذاری هستن از جمله فولاد مبارکه و خوزستان با کمی سرمایه گذاری از امکانات رایگان و عالی این شهرک استفاده کنند

و اینکه صریح مطرح شد ما 400 میلیارد تومان فقط زمین داریم!!

یعنی هر سهم 10 هزار تومان

حالا اینکه بازار پایه است یا نیست
باز است یا نه؟

اینه که این سهم ارزش بسیار والا و برتری داره و قطعا خواهد رسید
شک نکنید

بازار هر چی باشه در یکسال میرسه

انشاله کام سهامدارانش رو شیرین کنه و فراموش نکنن چه سهم ارزنده ای خرید کرده اند

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا امید عزیز
منظورتان از رای نهاد ناظر چیست ؟ مگر قرار است چه موضوعی را تعیین تکلیف کنند ؟
تا به حال صحبتی از این موضوع نبود .
باتوجه به اینکه سازمان سوال کرده چرا حسابرس را تغییردادید ظاهرا گزارش حسابرس جدید به تایید سازمان برسه.بهرحال من هم مثل آقایhosein658فکرمیکنم ارزش ذاتی معیار بسیار فراتراز ارزشی هست که در تابلو میبینیم فقط کمی بی نظمی در شرکت وجودداشته که داره حل میشه درواقع تورم اخیر وتورم سنوات قبل (سال90)درارزش گذاری سهام معیار محاسبه نشده من امیدوارم سهامدار عمده وشخص جناب عرفانیان در موقع بازگشایی از سهم حمایت کنند البته به نظر میرسد خریدار پای سهم نشسته است اگرناظر انگولک نکند واجازه رشد بدهد سهم خواهد ترکوند ارادت ازنوع تاپیک صدرا.البته این راهم بگم 10000تومان حسین آقا با10000تومان طیب در تاپیک صدرا فرق میکنه حسین آقا براساس ارزش گذاری که روی زمین انجام شده واز طرف سهامدار عمده حرف میزنه ولی طیب معلوم نیست برچه اساسی بادلار 4200تومان قیمت صدرارا10000تومان وبادلار 17000تومان هم قیمت صدرا را 10000تومان برآورد میکندبهرحال ببینیم کدام زودتر میرسند

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
باتوجه به اینکه سازمان سوال کرده چرا حسابرس را تغییردادید ظاهرا گزارش حسابرس جدید به تایید سازمان برسه.بهرحال من هم مثل آقایhosein658فکرمیکنم ارزش ذاتی معیار بسیار فراتراز ارزشی هست که در تابلو میبینیم فقط کمی بی نظمی در شرکت وجودداشته که داره حل میشه درواقع تورم اخیر وتورم سنوات قبل (سال90)درارزش گذاری سهام معیار محاسبه نشده من امیدوارم سهامدار عمده وشخص جناب عرفانیان در موقع بازگشایی از سهم حمایت کنند البته به نظر میرسد خریدار پای سهم نشسته است اگرناظر انگولک نکند واجازه رشد بدهد سهم خواهد ترکوند ارادت ازنوع تاپیک صدرا.البته این راهم بگم 10000تومان حسین آقا با10000تومان طیب در تاپیک صدرا فرق میکنه حسین آقا براساس ارزش گذاری که روی زمین انجام شده واز طرف سهامدار عمده حرف میزنه ولی طیب معلوم نیست برچه اساسی بادلار 4200تومان قیمت صدرارا10000تومان وبادلار 17000تومان هم قیمت صدرا را 10000تومان برآورد میکندبهرحال ببینیم کدام زودتر میرسند
ضمن تشکر از شما و حسین آقا و جناب fasting و سایر عزیزان ...
والله دروغ چرا !!!
من خودم همانطور که قبلا هم گفتم روی قیمت ۳۰۰ تومانی سهم ( البته بعد از افزایش سرمایه ۶۰۰۰ درصدی ) حساب باز کرده ام :oops::oops::oops:

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ضمن تشکر از شما و حسین آقا و جناب fasting و سایر عزیزان ...
والله دروغ چرا !!!
من خودم همانطور که قبلا هم گفتم روی قیمت ۳۰۰ تومانی سهم ( البته بعد از افزایش سرمایه ۶۰۰۰ درصدی ) حساب باز کرده ام :oops::oops::oops:
]
دور از انتظار نیست بعد افزایش سرمایه به این قیمت که شما میفرمایید برسد....شرکت از سال 1389 تا 1393 بیش از هزار سیصد شصت میلیارد تومان برای پروژه های خود سرمایه گذاری کرده است یعنی به ازای هر سهم میشود حدودا سهمی بیست هفت هزارتومان سرمایه گذاری.....ان موقع یعنی از سال 89 تا 93 دلار زیر هزارتومان حداقل و حداکثر 3500 تومان بودش که شرکت برای پروژه های خود 690 میلیون دلار هزینه ارزی کرده وهزار سیصد شصت میلیارد تومان هزینه ریالی کرده است....
پس اگر قیمت سهم بعد افزایش سرمایه شش هزار درصدی هم به سیصد تومان برسد هنوز به اندازه سرمایه گذاری انجام شده خود در سالهای 1389 تا 1393 به قیمت ریالی اش نرسیده است چه برسد به قیمت ارزی و قیمت به روز شده ریالی و ارزی سرمایه گذاری انجام شده اش....
عرف در بازار بورس بر این است که شرکت های سرمایه گذاری حداقل 70 درصد سرمایه گذاری های انجام شده اش قیمت تابلو داشته باشد.....

آخرین ویرایش:

211

Well-Known Member
کاربر فعال
شنبه شد یکشنبه و خبری نیست ...؟!؟؟؟

Hrb1357

New Member
عضو تازه
واقعا چي پيش خودشون فك كردن؟
يكي دونفر را ميشناسم بقدري تحت فشار قرار گرفتن در حال تدارك يه برنامه خبري و اوردن عكاس و خبرنگار به دفتر شركت هستن.
اقاي مهندس عرفانيان به خودتون نگاه نكنين ، مگه شما ايران زندگي نميكنين.!
چرا با زندگي و سرمايه مردم بازي ميكنين

بالا