سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام
امروز رفتم فرابورس با ناظر صحبت کنم که تشریف نداشتند وشخص دیگری که اطلاع داشت پاسخ دادن
گفتن باید گزارش حسابرسی شده سال 94 بیاد روی کدال ...شرکت گفته چون حسابرس عوض شده سال 94 کمی طول میکشه ولی سال 95 و96 زودتر کدال میشه .........گفتن اگر گزارش حسابرسی نشده اون طور که آقای جعفری میگن آماده است حسابرس طبق قانون باید ظرف 10 روز حسابرسی شده را ارائه دهد ........پس نتیجه میگیریم آماده نیست شرکت گفته چون معیار سه چهارتا شرکت زیر گروه دارد وحسایرس جدید است کمی طول کشیده .......بهرحال گفتن ماهم ناراحت هستیم که سهامدار 6 ماه است سرمایش بلوکه شده اما باید به شرکت فشار آورد. همان حرفی که قبلا زدم ارادت

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعد معیار 135 تومنی در همین تاپیک با کابگن با ما باشید
#کابگن
#اصلاحیه

طبق برآورد دوستان از شهرستان قزوین متراژ کارخانه از 20 هکتار خوشبینانه به 16 هکتار کاهش یافت و در مقابل 11 هکتار بدبینانه به 16 هکتار افزایش پیدا کرد.
با این محاسبات قیمت زمین و سوله ها برابر با 160000*650 هزار تومان برابر با 104 میلیارد تومان
و با کسر زیان انباشته دارایی باقیمانده برابر با 63 میلیارد تومان می باشد

ارزش امروز بازار بورس سهم برابر با 11.5 میلیارد تومان می باشد

فعلا دارای اختلاف 447 درصدی می باشد که قیمت بایستی 4 برابر شود

اما قطعا سازمان اجازه چنین رشدی را نخواهد داد

بنابرین در قیمت های بالا 200 و روی مقاومت 240 الی 250 تومان برای خروج بررسی میکنیم

مقاومت های سهم 160 تومان و 240 تومان می باشند
97/11/16
basicstock

211

Well-Known Member
کاربر فعال
بعد معیار 135 تومنی در همین تاپیک با کابگن با ما باشید
#کابگن
#اصلاحیه

طبق برآورد دوستان از شهرستان قزوین متراژ کارخانه از 20 هکتار خوشبینانه به 16 هکتار کاهش یافت و در مقابل 11 هکتار بدبینانه به 16 هکتار افزایش پیدا کرد.
با این محاسبات قیمت زمین و سوله ها برابر با 160000*650 هزار تومان برابر با 104 میلیارد تومان
و با کسر زیان انباشته دارایی باقیمانده برابر با 63 میلیارد تومان می باشد

ارزش امروز بازار بورس سهم برابر با 11.5 میلیارد تومان می باشد

فعلا دارای اختلاف 447 درصدی می باشد که قیمت بایستی 4 برابر شود

اما قطعا سازمان اجازه چنین رشدی را نخواهد داد

بنابرین در قیمت های بالا 200 و روی مقاومت 240 الی 250 تومان برای خروج بررسی میکنیم

مقاومت های سهم 160 تومان و 240 تومان می باشند
97/11/16
basicstock
:D:D:D:D

اميد1366

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
بنده هر چی تماس میگیرم موفق به صحبت کردن با جناب جعفری نمیشم
اگر کسی خبری گرفت بیان کنه ...
سپاس

ghonghir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عدو شود سبب خیر فعلآ دنبال سود گرفتن از سهم هایی مثل وتجارت ساذری شسم هستیم هر چند مقداری از سهام خود را در شسم و ساذری فروختم ولی از محل سود آنها برای بازی معیار آماده چه در منفی چه در مثبت هستم با توجه به افزایش سرمایه های قشرین وسدید بایکا و فبیرا متوجه ارزندگی بیش از اندازه این سهم می شویم

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هم امروز تماس گرفتم ولی کسی گوشی رو بر نداشت
خخخخ
ظاخرا خودشون نمیخوان مشکل رو رفع کنن

می خوان ملت رو خسته کنن

در مجمع مشخص بود که پشت پرده کارایی کردن و قراره نگن و بکشن بالا

ولی سازمان بلاخره خودش مجبورشون میکنه
اگه بتونم باید حضوری برم ببینم چه خبره

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
با اجرایی شدن قانون جدید بازار پایه از اوایل سال آینده ، در هر صورتی معیار باید بازگشایی شود .
اگر تا آن زمان گزارش ها را ارسال کند شاید در تابلوی نارنجی و اگر هم ندهد در تابلوی قرمز بازار پایه .
به هر حال هر چند این قوانین و دستورالعمل های مسخره و خلق الساعه را به هیچ عنوان قبول ندارم اما حداقل به نظر می رسد که اجرای آن ، به سود معیار بوده و سهامداران معیار را از حالت استند بای خارج کرده و خوشحال خواهد نمود . :cool:...............:)

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه بازش نکنن کرسی هیئت مدیره رو از دست خواهند داد و خیلی از شرکت های سرمایه گذاری تشنه این امکانات زمین های معیار هستن

بلاخره کاری میکنن که بازش کنن وگرنه شرکت های سرمایه گذاری هزینه ای برای زمین های شرکت نمیکنن و خود عرفانیان هم تا حالا این همه دارایی به صورت یکجا ندیده و مطمینم برنامه ویژه داره و الان هم اگر مشکلات رو رفع نمیکنن در مشغول بقیه شرکتاشون هستن

ولی به زودی متوجه ارزش باز شدن سهم خواهند شد

ماها هم سهامدار درصدی و باید به ما باج بدن خخخخ

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
من هم امروز تماس گرفتم ولی کسی گوشی رو بر نداشت
خخخخ
ظاخرا خودشون نمیخوان مشکل رو رفع کنن

می خوان ملت رو خسته کنن

در مجمع مشخص بود که پشت پرده کارایی کردن و قراره نگن و بکشن بالا

ولی سازمان بلاخره خودش مجبورشون میکنه
اگه بتونم باید حضوری برم ببینم چه خبره
سلام حسین آقا
با قانون مزخرف جدید بازار پایه ، دیگر پنهانکاری جواب نخواهد داد . با یا بی پنهانکاری معیار باید بازگشایی شود .

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه بازش نکنن کرسی هیئت مدیره رو از دست خواهند داد و خیلی از شرکت های سرمایه گذاری تشنه این امکانات زمین های معیار هستن

بلاخره کاری میکنن که بازش کنن وگرنه شرکت های سرمایه گذاری هزینه ای برای زمین های شرکت نمیکنن و خود عرفانیان هم تا حالا این همه دارایی به صورت یکجا ندیده و مطمینم برنامه ویژه داره و الان هم اگر مشکلات رو رفع نمیکنن در مشغول بقیه شرکتاشون هستن

ولی به زودی متوجه ارزش باز شدن سهم خواهند شد

ماها هم سهامدار درصدی و باید به ما باج بدن خخخخ
بیشتر توضیح می دهید که بازگشایی یا عدم بازگشایی ، چه ارتباطی با کرسی های هیئت مدیره دارد ؟!

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
همان طور که می بینید درپهنه صنعتی نیزار 16 شرکت مرتبط با فولاد هستند شرکت های خدماتی و تولیدی مرتبط با فولاد هستندمثلا یکی از شرکت ها تولید فولاد هستد و یکی دیگر حمل و نقل فولاد هستش و یکی دیگرخدمات به شرکت های فولادی از قبیل تعمیرات و تعاونی ها مسکن برای ساخت مسکن برای کارکنا ن وشرکت های برای خدمات دیگر برای شرکت از قبیل اینترنت پرسرعت وامور حسابداری و حسابرسی شرکت ها هستند که سرمایه گذاری معیار صنعت به صورت مستقیم و غیر مستقیم مالک در بعضی شرکت ها 51 درصد هستش و در بعضی ها 100 درصد هستش.....

hosein658

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بیشتر توضیح می دهید که بازگشایی یا عدم بازگشایی ، چه ارتباطی با کرسی های هیئت مدیره دارد ؟!
ربط خاصی نداشت
کم کاری باعث خواهد شد تا سایر سهامداران درصدی برای کرسی هیت مدیره اقدام کنند
گرچه همین الان هم در حال رایزنی و جمع آوری سهم ها به صورت وکالتی هستن!

برای من به شخصه اصلا مهم نیست و مهم اون دارایی 400 میلیارد تومنی هستش ولاغیر
پس در هر بازاری و در هر زمانی باز شود شرکت های سرمایه گذاری تشنه خرید سهم خواهند بود
خبرها موثق

Fasting

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان پیگیر ارسال گزارشات از شرکت با تماس تلفنی و حضوری باشید
اگر بره بازار پایه قرمز خبری از رشد نجومی نخواهد بود و بازی تمام می شود

Fasting

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط یکماه فرصت باقیست....
در غیر اینصورت میریم پایه قرمز و ادامه داستان های یکماهه
معاملات در هر روز و دامنه نوسان یک ریالی هر روزه

گرچه این سهم راهشو میره ولی خوب نمیره

من الله توفیق

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ربط خاصی نداشت

برای من به شخصه اصلا مهم نیست و مهم اون دارایی 400 میلیارد تومنی هستش ولاغیر
پس در هر بازاری و در هر زمانی باز شود شرکت های سرمایه گذاری تشنه خرید سهم خواهند بود
خبرها موثق
علاوه بر دارایی 400 میلیارد تومانی
1551060416251.png

یکی از زیر محموعه های معیار مجتمع فولاد سازی نیزار پارس مرصاد است که با توجه به گزارش سازمان صنعت معدن استان قم در سال 1395 فولاد نیزار پارس مرصاد ظرفیت تولید دومیلیون یکصد هزار تنی داردبرای تولید شمش فولادی....قیمت فعلی شمش فولادی در بازار حدود کیلویی 4200 تومان است....دو میلیون تن را ضربدر چهار هزار تومان کنیم میشود هشت هزار میلیارد تومان...بنابراین کل فروش تقریبی میشود هشت هزار میلیارد تومان....شرکت های فولادی حاشیه سود خالص بین 30 الی 40 درصدی دارند ما حاشیه سود خالص کمتر در نظر میگیریم برای مرصاد پارس .حاشیه سود بیست درصدی درنظر میگیریم....بیست درصد هشت هزار میلیارد تومان میشودحدود هزار ششصد میلیارد تومان....سهم معیار 50 میلیون سهم است .50 میلیون را تقسیم بر هزار ششصد میلیارد تومان سود خالص می نمایم میشود سهمی 32 هزار تومان تقریبا....یعنی فولاد نیزار پارس مرصاد به ازای هر سهم معیار 32 هزار تومان قابلیت سود سازی دارد....حالا بماند شرکت های دیگر زیر مجموعه معیار....سهمی که بتواند سود 30 هزار تومانی بسازد و 50 میلیون سهم باشد.....
نقل قول از کانال تلگرامی معیار صنعت پارس

1551060659022.png

ان طوری که درگزارش سازمان صنعت معدن استان قم امده بود پیش بینی می شده است که در پایان سال 1396 به بهره برداری برسد...ما فرض میگیریم که سه سال دیگه به بهره برداری برسد...من هم نگفتم قیمت واقعی اش امسال 100 هزار تومان خواهد شد گفتم با افزایش سرمایه های که در اینده خواهد داد قیمت سهم باید بالای 100 هزار تومان شود..

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

مشاهده پیوست 43845

علاوه بر دارایی 400 میلیارد تومانی
مشاهده پیوست 43843
یکی از زیر محموعه های معیار مجتمع فولاد سازی نیزار پارس مرصاد است که با توجه به گزارش سازمان صنعت معدن استان قم در سال 1395 فولاد نیزار پارس مرصاد ظرفیت تولید دومیلیون یکصد هزار تنی داردبرای تولید شمش فولادی....قیمت فعلی شمش فولادی در بازار حدود کیلویی 4200 تومان است....دو میلیون تن را ضربدر چهار هزار تومان کنیم میشود هشت هزار میلیارد تومان...بنابراین کل فروش تقریبی میشود هشت هزار میلیارد تومان....شرکت های فولادی حاشیه سود خالص بین 30 الی 40 درصدی دارند ما حاشیه سود خالص کمتر در نظر میگیریم برای مرصاد پارس .حاشیه سود بیست درصدی درنظر میگیریم....بیست درصد هشت هزار میلیارد تومان میشودحدود هزار ششصد میلیارد تومان....سهم معیار 50 میلیون سهم است .50 میلیون را تقسیم بر هزار ششصد میلیارد تومان سود خالص می نمایم میشود سهمی 32 هزار تومان تقریبا....یعنی فولاد نیزار پارس مرصاد به ازای هر سهم معیار 32 هزار تومان قابلیت سود سازی دارد....حالا بماند شرکت های دیگر زیر مجموعه معیار....سهمی که بتواند سود 30 هزار تومانی بسازد و 50 میلیون سهم باشد.....
نقل قول از کانال تلگرامی معیار صنعت پارس

مشاهده پیوست 43844
ان طوری که درگزارش سازمان صنعت معدن استان قم امده بود پیش بینی می شده است که در پایان سال 1396 به بهره برداری برسد...ما فرض میگیریم که سه سال دیگه به بهره برداری برسد...من هم نگفتم قیمت واقعی اش امسال 100 هزار تومان خواهد شد گفتم با افزایش سرمایه های که در اینده خواهد داد قیمت سهم باید بالای 100 هزار تومان شود..

1551060979152.png

بالا