سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقای جعفری می گه خود سازمان اومده گفته که چرا حسابرسو تغییر دادید باید همون حسابرس ۹۳ کارو دنبال می کرده اینا می گن اولا خود فرابورس گفته باید مجمع تشکیل بدید و حسابرس دباره تایین کنید دوما حسابرس ۹۳ خودش استعفا داده و رفته حالا توی این گیر و دار قرار داریم موضوع بین سازمان بورس و فرابورس هست ...
این حرف اقای جعفری امور سهام شرکت به شما گفته نمیتواند به نطر من درست باشد موضوع بین سازمان بورس و فرابورس هست.....اولا بازار بورس با بازار فرابورس متفاوت است ....سازمان بورس با سازمان فرابورس متفاوت است...معیار در بازار فرابورس بازارپایه پذیرش شده است بنابراین اگر شرکت مشکلی هم داشته باشددر فربورس رسیدگی خواهد شد نه سازمان بورس....بنابراین من حدس میزنم این گفته اقای جعفری شایعه است....
در ضمن گزارش سال های 1395 و 1396 اصلا ربطی به سالهای 1393 یا 1394 ندارداقای جعفری دروغ میگویداگر سوء نیتی از سوی امور سهام شرکت نبود گزارش های سال 1395 و 1396 را روانه کدال میکردتا اگر فرضا مشکلی هم در سال 1393 یا 1394 بودش فوق اش بازگشایی انجام هم نمی شد حداقل اش این بودش که سهامداران از وضعیت تولید و فروش و غیره شرکت در سالهای 1394 و 1395 1396 اگاه می شدند.....
سوء نیت امور سهام و سهامدارعمده به نظرم خسته کردن سهامدار خرد است که به محض بازگشایی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در موردتولید شرکت های زیرمجموعه و غیره به هر قیمتی حاضر به فروش سهام خود باشند.....
به نظر من فقط فقط اگر فاز اول فولاد نیزار پارس مرصاد به بهره برداری رسیده و حتی تولید زیر 800 هزار تن داشته باشد که برارورد کارشناسی تولید سالانه 800 هزار تن در سال است یا حتی ما نصف این را هم در نظر بگیریم یعتی 400 هزار تن تولید در سال شرکت بیش از سهمی 5 هزار تومان سود فقط از این شرکت می سازد حالا بماند سریر صنعت پایتخت وصنعت ورق ارین پاژ و شرکت جرثقیل سازی دلتا وشرکت داده صنعت پیام اسیا و شرکت های حمل و نقل که سهامدار عمده این ها هم می باشند و در خال بهره برداری و تولید هستند چقدر سود میسازند....پس شفاف سازی یعنی ارسال گزارش سالیانه و تشکیل مجامع اصلا به نفع مدیران ارشد شرکت نیست چون غفلت کردند و در قیمت های مفت سهم را نخریدند و الان پشیمان هستند ودوست دارند سهم مدت طولانی بسته شود و زمانی که بازگشایی انجام شود بدون شفاف سازی و ارسال گزارش و مجامع باشد تا بتوانند به هر قیمتی شده حداقل اش زیر 5 هزار تومان سهم را از دست سهامداران خرد بازار جمع کنند....

فقط فقط یک راه مانده است شکایت کردن و پیگیری کردن برای تشکیل مجمع سالیانه و شفاف سازی و ارایه گزارش های حسابرسی شده بر روی کدال .....متاسفانه مدیران ارشد شرکت و امور سهام معیار اصلا تمایلی ندارند گزارش و شفاف سازی ارایه کنند

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گول خرید و فروش توافقی را نخورید که اینکار غیر قانونیست
بر چه اساسی شما میفرمایید غیر قانونی است؟؟؟؟خیلی خیلی دوست داری شرکت بدون این که گزارش سالیانه و تشکیل مجامع سالهای گذشته را ارایه بنمایدبازگشایی بشود تا به هدف برسی ولی خوشبختانه یا متاسفانه مدیر عامل فرابورس ومدیران نظارت بر بازار تا جایی که من فهمیدم بازگشایی سهم را فقط فقط مزید بر ارسال گزارش سالیانه و تشکیل مجمع سالیانه سالهای گذشته تا 1396 را شرط کرده اند.....با توجه به این که زمان تشکیل مجمع سالیانه وارایه گزارش سال 1397 هم سپری شده است تقریبا احتمال این هم هست که تشکیل مجمع سالیانه و ارایه گزارش سال 1397 را هم بخواهند تا بازگشایی شود سهم.....پس سعی کنید سهامدار عمده و امور سهام شرکت که از مدیران ارشد و سهامدار عمده معیار به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشندرا مجاب کنید که دست از لجاجت بردارندو گزارش های سالیانه را ارایه نمایند. مجامع سالیانه را تشکیل بدهندتا سهم بازگشایی بشود....

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم با ایمیل زدن و شکایت سیستمی نمیشه جواب گرفت , بهتره شنبه صبح تماس بگیریم با مدیریت شرکت و همچنین امور حقوقی سازمان بورس و... یا واحد های دیگر بورس
من هم موافقم البته اگر بتوانم شنبه در فرابورس کاردیگری دارم پیگیر معیار هم میشم ولی همچنان نظرم این است که هفته آینده دوستانی که تعداد دارند گروهی به شرکت برویم وپیگیر شویم 6 ماه قبل آقای جعفری گفتند حداکثر تا دوماه آینده مشکلات حل میشود من هم دوست ندارم بدون دادن شفاف سازی سهم باز شود ولی گزارشات باید روانه کدال شود وعلت تاخیر گزارش حسابرسی شده مشخص شود.

211

Well-Known Member
کاربر فعال
من هم موافقم البته اگر بتوانم شنبه در فرابورس کاردیگری دارم پیگیر معیار هم میشم ولی همچنان نظرم این است که هفته آینده دوستانی که تعداد دارند گروهی به شرکت برویم وپیگیر شویم 6 ماه قبل آقای جعفری گفتند حداکثر تا دوماه آینده مشکلات حل میشود من هم دوست ندارم بدون دادن شفاف سازی سهم باز شود ولی گزارشات باید روانه کدال شود وعلت تاخیر گزارش حسابرسی شده مشخص شود.
دیگه از جعفری امور سهام پیگیری نکنید
فقط مدیر شرکت و سازمان بورس...

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
الآن دیگر کار از پیگیری و این جور حرف ها گذشته است . فقط باید صبر کنید و نتیجه این صبرتان را در روز بازگشایی سهم و روزهای بعد از آن مشاهده کنید .

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
در یکی از گروه ها نوشتم و در اینجا هم خلاصه میگویم : مطمئن باشید که اگر میخواستند نماد را باز کنند خیلی زودتر از اینها این کار را انجام می دادند .
باید یکی دو اتفاق خیلی مهم انجام شده و پس از آن سهم بازگشایی شود : احتمالا یکی از این اتفاقات جوینت شدن‌ معیار با ابرشرکتهایی مانند فولاد مبارکه و ... و اتفاق دیگر هم انجام افزایش سرمایه شش هزار درصدی !!! خواهد بود .:oops::oops::oops:

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیگه از جعفری امور سهام پیگیری نکنید
فقط مدیر شرکت و سازمان بورس...
باسلام
هیچ کس در آنجا بجز آقای جعفری جوابگو نیست پاسخ آقای جعفری هم مبهم میباشد اصلا توی اون ساختمان کارمندان ومدیران معیار حضورندارند واقعا نمیدونم چی بگم.

211

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
هیچ کس در آنجا بجز آقای جعفری جوابگو نیست پاسخ آقای جعفری هم مبهم میباشد اصلا توی اون ساختمان کارمندان ومدیران معیار حضورندارند واقعا نمیدونم چی بگم.
من چند بار با جعفری صحبت کردم , شک ندارم استاد پیچوندنه , من به حرفاش اصلا اعتماد ندارم , باید با عرفانیان صحبت کنیم , چون گزارش حسابرسی توی امور حقوقی بدلیل تغییر حسابرس گیر کرده , حتی با کارشناسان خود سازمان هم صحبت کردم , پاسخ اونا این بود که شرکت توکن گرفته برا شفاف سازی و ارسال گزارشات مالی...
من چند ماه پیش با جعفری صحبت میکردم میگفت توکن نداریم شفاف سازی کنیم حالا یچیز دیگه میگه داره دروغ میگه...
جعفری از عرفانیان میترسه چون اگر عرفانیان بدونه که سهامدارا معترضن جعفری را تغییر میده , دلیل دارم برا این حرفم یبار به جعفری گفتم میخوام با عرفانیان صحبت کنم با دستپاچگی گفت نه این کارو نکن بیشتر پیگیر میشم
پس دوستان از عرفانیان و خود سازمان پیگیری کنیم با توجه به ایام دهه فجر مجبور به شفاف سازی و بازگشایی میشوند...

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر من باید همه جوره پیگیر باشیم تا ان شاء الله به نتیجه برسیم....همه جوره یعنی از طریق تماس تلفنی با جناب مهندس عرفانیان یا مراجعه حضوری به شرکت و دیدار با مهندس عرفانیان وصحبت کردن با ایشان و مطرح کردن بازگشایی سهام و ارسال گزارشات و شفاف سازی ها و تشکیل مجامع را.....
از طریق شکایت در سایت سازمان بورس و فرابورس که قبلا متن شکایت را هم گذاشتم....مراجعه حضوری به فرابورس و بورس وپیگیرشدن جهت بازگشایی نماد...

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من چند بار با جعفری صحبت کردم , شک ندارم استاد پیچوندنه , من به حرفاش اصلا اعتماد ندارم , باید با عرفانیان صحبت کنیم , چون گزارش حسابرسی توی امور حقوقی بدلیل تغییر حسابرس گیر کرده , حتی با کارشناسان خود سازمان هم صحبت کردم , پاسخ اونا این بود که شرکت توکن گرفته برا شفاف سازی و ارسال گزارشات مالی...
من چند ماه پیش با جعفری صحبت میکردم میگفت توکن نداریم شفاف سازی کنیم حالا یچیز دیگه میگه داره دروغ میگه...
جعفری از عرفانیان میترسه چون اگر عرفانیان بدونه که سهامدارا معترضن جعفری را تغییر میده , دلیل دارم برا این حرفم یبار به جعفری گفتم میخوام با عرفانیان صحبت کنم با دستپاچگی گفت نه این کارو نکن بیشتر پیگیر میشم
پس دوستان از عرفانیان و خود سازمان پیگیری کنیم با توجه به ایام دهه فجر مجبور به شفاف سازی و بازگشایی میشوند...
فقط این را میدونم سکوت درچنین مواقعی جایز نیست یک بار که مراجعه کردم یه بنده خدایی که دریکی از طبقات ساختمان کارمیکرد گفت حدود 10 الی 15 نفر هرچند وقت یکبار میان وخیلی هم شاکی هستند ولی جواب درستی دریافت نمیکنند چون کسی اونجا نیست اصلا عرفانیان هم فکر نکنم اونجا باشه اگر باشه که قطعا درجریان اعتراضات سهامداران است بهرحال اینکه چرا حسابرس استعفا داده برمیگرده به زمانی که یکسری از پرسنل شرکت کاررا نیمه کاره رها کرده اند وحسابرس دسترسی به اطلاعات نداشته است وبه همین دلیل ومشکلات مدیریتی تنظیم صورتهای مالی به تعویق افتاده والبته این موضوع دقیقا برمیگرده به جناب عرفانیان که یا مزایای پرسنل قبل را درست پرداخت نکرده ویا مشکلات دیگری که باعث شده کارکنان شرکت را خالی کنند
پس نتیجه میگیریم عرفانیان درجریان همه چیز هست وجعفری هم کاملا توجیه شده در ماستمالی کردن وزمان را کش دادن.............فقط علت این همه اهمال وتاخیررا نمیدانم به نظرم جناب hosein658ودوستان دیگرکه فعلا سکوت اختیار کردندبیشتر درجریان هستند

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز یکی از دوستان بنده با فرابورس تماس گرفته بودش با کارشناسان فرابورس .گفته بود چرا سهم را باز نمیکنید کارشناس فرابورس گفته بودش منتظر تایید و اجازه سازمان بورس هستیم سازمان بورس باید گزارشات را تایید و اجازه بازگشایی را به ماصادر نماید دوست بنده گفته بود حدود شش ماه سهم بسته شده در این شش ماه نمیتوانند تایید کنند کارشناس گفته بودش مشکل مربوط به تعغیر حسابرس سال 1393 هستش که سازمان در حال بررسی است دوست بنده گفته بود مگه چقدر طول می کشد بررسی کردن گفته نمیدونم دوستم گفته بود نمیدونم که جواب ما نمیشود کارشناس فرابورس گفته بودش شکایت خود را به صورت کتبی از طریق صدای فرابورس بنویسید تا پیگیری های لازم برای بازگشایی توسط کارشناسان انجام شود......

211

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز یکی از دوستان بنده با فرابورس تماس گرفته بودش با کارشناسان فرابورس .گفته بود چرا سهم را باز نمیکنید کارشناس فرابورس گفته بودش منتظر تایید و اجازه سازمان بورس هستیم سازمان بورس باید گزارشات را تایید و اجازه بازگشایی را به ماصادر نماید دوست بنده گفته بود حدود شش ماه سهم بسته شده در این شش ماه نمیتوانند تایید کنند کارشناس گفته بودش مشکل مربوط به تعغیر حسابرس سال 1393 هستش که سازمان در حال بررسی است دوست بنده گفته بود مگه چقدر طول می کشد بررسی کردن گفته نمیدونم دوستم گفته بود نمیدونم که جواب ما نمیشود کارشناس فرابورس گفته بودش شکایت خود را به صورت کتبی از طریق صدای فرابورس بنویسید تا پیگیری های لازم برای بازگشایی توسط کارشناسان انجام شود......
تشکر از پیگیریهای شما

211

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده از زمان بسته شدن سهم حداقل هفته ای یبار تماس گرفتم , ساکن تهران نیستم و گرنه هر روز میرفتم حضوری پیگیری , دوستانی که تهرانی هستید بی خیال سرمایشون نشن , اینجوری یسال دیگه باید منتظر باشیم

211

Well-Known Member
کاربر فعال
با سازمان تماس گرفتم , کارشناس مربوطه میگه فقط باید بشرکت فشار بیارید گزارشات را ارسال کند , میگه ما بابت این بی توجهی معیار را جز شرکتهایی که تو لیست جریمه هستن قرار دادیم , ولی بازم بی توجهی میکنه...

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سازمان تماس گرفتم , کارشناس مربوطه میگه فقط باید بشرکت فشار بیارید گزارشات را ارسال کند , میگه ما بابت این بی توجهی معیار را جز شرکتهایی که تو لیست جریمه هستن قرار دادیم , ولی بازم بی توجهی میکنه...
گزارش سالهای 1394و1395و1396در فرابورس هستش و ارسال شده است....به شرکت بگید که از طریق توکن بفرستد روی کدال.....

بالا