سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شکر خدا مشکل اصلی حل شد, فقط گزارش مجامع 95 و 96 میتونه سبب بازگشایی سهم بشه
سلام.قبل از تشکیل مجمع سالیانه شرکت ابتدا باید گزارش حسابرسی شده را در کدال منتشر نماید سپس اقدام به انتشار اگهی دعوت به مجمع سالیانه نماید......
ایا گزارش سال 95 و 96 حسابرسی شده است؟؟؟؟؟؟؟
چرا گزارش 12 ماهه حسابرسی شده سال 1394 را در کدال منتشر نمی نمایند ؟؟؟؟توکن که گرفته شده است و مشکل حل شده است.....

211

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.قبل از تشکیل مجمع سالیانه شرکت ابتدا باید گزارش حسابرسی شده را در کدال منتشر نماید سپس اقدام به انتشار اگهی دعوت به مجمع سالیانه نماید......
ایا گزارش سال 95 و 96 حسابرسی شده است؟؟؟؟؟؟؟
چرا گزارش 12 ماهه حسابرسی شده سال 1394 را در کدال منتشر نمی نمایند ؟؟؟؟توکن که گرفته شده است و مشکل حل شده است.....
سازمان اعلام کرد بعد از ارسال صورتهای مالی در صورت عدم ابهام بازگشایی میشه...

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سازمان اعلام کرد بعد از ارسال صورتهای مالی در صورت عدم ابهام بازگشایی میشه...
نپرسیدید منظور از صورت های مالی صورت های مالی حسابرسی شده با صورت های مالی حسابرسی نشده می باشد؟؟؟؟؟
ایا صورت های مالی 1395 و 1396 و 1397 حسابرسی نشده شرکت اماده است؟؟؟اگر اماده است چرا ارسال نمی نمایند؟؟؟توکن که مشکل اش حل شده است....

لایک ها: 211

211

Well-Known Member
کاربر فعال
نپرسیدید منظور از صورت های مالی صورت های مالی حسابرسی شده با صورت های مالی حسابرسی نشده می باشد؟؟؟؟؟
ایا صورت های مالی 1395 و 1396 و 1397 حسابرسی نشده شرکت اماده است؟؟؟اگر اماده است چرا ارسال نمی نمایند؟؟؟توکن که مشکل اش حل شده است....
اتفاقا" گفتن شرکت میتونه چون گزارشاتش آمادست ارسال کنه , منتهی ...

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی به امور سهام شرکت بگه گزارشا را بزار تو کدال..!!!
شرح مکالمه فردای من با امور سهام شرکت :
۰
۰
۰
من : سلام
امور سهام : علیکم السلام ، بفرمایید
من : گزارشا را بذار تو کدال !
امور سهام : چشم ، ممنون که یادآوری کردید . همین الساعه گزارشا را میذارم تو کدال !
:D:D:D

211

Well-Known Member
کاربر فعال
۰
۰
۰
امور سهام : چشم ، ممنون که یادآوری کردید . همین الساعه گزارشا را میذارم تو کدال !

211

Well-Known Member
کاربر فعال
۰
۰
۰

تماس گرفتیم شرکت میگه مگه سهام بسته هست...!!:D:D:D:D

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تماس گرفتیم شرکت میگه مگه سهام بسته هست...!!:D:D:D:D
این هم از ان دروغ های شاخدار که پینوکیو میگفتش و دماغش بلند می شد:D:D:D:D.اخه همه میدانند کاربر211 از عوامل ویعنی مدیران شرکت هستی حالا اگر نمیخوای اطلاعات بدی حداقل دروغ هم تحویل نده جناب مدیر:p:D:D;)

211

Well-Known Member
کاربر فعال
این هم از ان دروغ های شاخدار که پینوکیو میگفتش و دماغش بلند می شد:D:D:D:D.اخه همه میدانند کاربر211 از عوامل ویعنی مدیران شرکت هستی حالا اگر نمیخوای اطلاعات بدی حداقل دروغ هم تحویل نده جناب مدیر:p:D:D;)

:D:D

211

Well-Known Member
کاربر فعال

اگر سر سوزنی در مدیریت نقش داشتم در انتشار گزارشات درنگ نمیکردم:D:p
اما امروز منتظر پیگیری جناب صداقت محض هستیم...

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر سر سوزنی در مدیریت نقش داشتم در انتشار گزارشات درنگ نمیکردم:D:p
اما امروز منتظر پیگیری جناب صداقت محض هستیم...
باعرض سلام خدمت جنابعالی وسهامداران محترم
امروز مراجعه کردم وایشان تشریف نداشتند اما تلفنی حدود نیم ساعت باایشان صحبت کردم
مهمترین نکته ای که میتونم بگم اینه که حسابرس روی گزارشات سال 94 و95 و96 دارد کارمیکند واحتمالا
هرسه گزارش حسابرسی باهم آماده شود هزینه حسابرسی را نیز بدلیل اهمیت موضوع ، جناب سهامدار عمده
متقبل شدند .
از آقای جعفری خواستم چرا گزارشات حسابرسی نشده را درکدال نمیگذارید اصلا یک نسخه از گزارش سال 96
را میخواهم مطالعه کنم که موکول به روزهای آینده شد اما گفت مشکلی برای درج گزارشات در کدال نداریم اما بازهم نماد باز نمیشود وباید نهاد ناظر تایید کند................ بهرحال ایشان گفتن به جد دنبال اعتماد سازی بابورس وآقای جعفروند هستیم
دیگه بعضی صحبتها تکراری بود که همه مطلعید..........بهرحال باید دوستانی که درتهران هستند فشار بیاورند
البته تعداد زیادی از سهامداران ظاهرا مراجعه کرده ومطالبات خودرامطرح کرده اند که البته این خیلی خوبه.
باید وباید پیگیربود پیگیری وفشار به شرکت نتیجه خواهدداد قرارشد دوباره مراحعه کنم ...........

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان میتونید مراجعه کنید وگزارشات مالی را بخواهید شرکت موظف است گزارشات رادراختیار سهامداران قراردهد
خ قائم مقام فراهانی کوچه دهم پلاک 24 طبقه دوم البته گفتم الان کارهای حسابرسی کجا انجام میشود گفتن در دوطبقه درهمین ساختمان.دوستان پیگیری کنید 4 ماه زمان کمی نیست برای بسته بودن نماد.

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعید میدونم از گزارشات چیزی حاصل بشه والبته عدم تاکید من برای درج درکدال(گزارشات حسابرسی نشده)این بود که شاید گزارشات خیلی دقیق نباشد وبا حسابرسی شده مغایرت داشته باشد لذا بهتراست حسابرسی شده وسپس درکدال درج شود.
نکته مهم معیار ارزش بالای دارائیها میباشد که براساس بهای تمام شده تاریخی در صورتهای مالی میاید برای همین عرض میکنم در صورتهای مالی دنبال موضوع خاصی نمیتوان بود فقط روال قانونی برای بازگشایی نماد باید طی شود. پیگیری فراموش نشود

211

Well-Known Member
کاربر فعال
باعرض سلام خدمت جنابعالی وسهامداران محترم
امروز مراجعه کردم وایشان تشریف نداشتند اما تلفنی حدود نیم ساعت باایشان صحبت کردم
مهمترین نکته ای که میتونم بگم اینه که حسابرس روی گزارشات سال 94 و95 و96 دارد کارمیکند واحتمالا
هرسه گزارش حسابرسی باهم آماده شود هزینه حسابرسی را نیز بدلیل اهمیت موضوع ، جناب سهامدار عمده
متقبل شدند .
از آقای جعفری خواستم چرا گزارشات حسابرسی نشده را درکدال نمیگذارید اصلا یک نسخه از گزارش سال 96
را میخواهم مطالعه کنم که موکول به روزهای آینده شد اما گفت مشکلی برای درج گزارشات در کدال نداریم اما بازهم نماد باز نمیشود وباید نهاد ناظر تایید کند................ بهرحال ایشان گفتن به جد دنبال اعتماد سازی بابورس وآقای جعفروند هستیم
دیگه بعضی صحبتها تکراری بود که همه مطلعید..........بهرحال باید دوستانی که درتهران هستند فشار بیاورند
البته تعداد زیادی از سهامداران ظاهرا مراجعه کرده ومطالبات خودرامطرح کرده اند که البته این خیلی خوبه.
باید وباید پیگیربود پیگیری وفشار به شرکت نتیجه خواهدداد قرارشد دوباره مراحعه کنم ...........

سلام و عرض ادب خدمت جناب صداقت محض
صمیمانه ازتون قدردانی میکنم , با اینکه تهران هم نیستی, بازم رفتی پیگیری...
در مورد گزارشات حتی پارسال که امور سهام نداشت خانم عرفانیان میگفت گزارش مالی تا 96 آماده هست , نمیدونم چرا وقت کشی میکنه ....
بهر حال بازم ممنونتم

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت جناب صداقت محض
صمیمانه ازتون قدردانی میکنم , با اینکه تهران هم نیستی, بازم رفتی پیگیری...
در مورد گزارشات حتی پارسال که امور سهام نداشت خانم عرفانیان میگفت گزارش مالی تا 96 آماده هست , نمیدونم چرا وقت کشی میکنه ....
بهر حال بازم ممنونتم
باسلام
البته من هم درتهران هستم ولی مشغله خاص خودم را دارم ولی باز هم پیگیری میکنم انشاا... توروند صعودی بعدی بورس ، معیار بازشده باشه.

بالا