سرمايه گذاري معيار صنعت پارس (معيار )

کامران 53

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی به امور سهام شرکت بگه گزارشا را بزار تو کدال..!!!
شرح مکالمه فردای من با امور سهام شرکت :
۰
۰
۰
من : سلام
امور سهام : علیکم السلام ، بفرمایید
من : گزارشا را بذار تو کدال !
امور سهام : چشم ، ممنون که یادآوری کردید . همین الساعه گزارشا را میذارم تو کدال !
:D:D:D

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
۰
۰
۰
امور سهام : چشم ، ممنون که یادآوری کردید . همین الساعه گزارشا را میذارم تو کدال !

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
۰
۰
۰

تماس گرفتیم شرکت میگه مگه سهام بسته هست...!!:D:D:D:D

sherrvin

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تماس گرفتیم شرکت میگه مگه سهام بسته هست...!!:D:D:D:D
این هم از ان دروغ های شاخدار که پینوکیو میگفتش و دماغش بلند می شد:D:D:D:D.اخه همه میدانند کاربر211 از عوامل ویعنی مدیران شرکت هستی حالا اگر نمیخوای اطلاعات بدی حداقل دروغ هم تحویل نده جناب مدیر:p:D:D;)

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
این هم از ان دروغ های شاخدار که پینوکیو میگفتش و دماغش بلند می شد:D:D:D:D.اخه همه میدانند کاربر211 از عوامل ویعنی مدیران شرکت هستی حالا اگر نمیخوای اطلاعات بدی حداقل دروغ هم تحویل نده جناب مدیر:p:D:D;)

:D:D

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال

اگر سر سوزنی در مدیریت نقش داشتم در انتشار گزارشات درنگ نمیکردم:D:p
اما امروز منتظر پیگیری جناب صداقت محض هستیم...

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر سر سوزنی در مدیریت نقش داشتم در انتشار گزارشات درنگ نمیکردم:D:p
اما امروز منتظر پیگیری جناب صداقت محض هستیم...
باعرض سلام خدمت جنابعالی وسهامداران محترم
امروز مراجعه کردم وایشان تشریف نداشتند اما تلفنی حدود نیم ساعت باایشان صحبت کردم
مهمترین نکته ای که میتونم بگم اینه که حسابرس روی گزارشات سال 94 و95 و96 دارد کارمیکند واحتمالا
هرسه گزارش حسابرسی باهم آماده شود هزینه حسابرسی را نیز بدلیل اهمیت موضوع ، جناب سهامدار عمده
متقبل شدند .
از آقای جعفری خواستم چرا گزارشات حسابرسی نشده را درکدال نمیگذارید اصلا یک نسخه از گزارش سال 96
را میخواهم مطالعه کنم که موکول به روزهای آینده شد اما گفت مشکلی برای درج گزارشات در کدال نداریم اما بازهم نماد باز نمیشود وباید نهاد ناظر تایید کند................ بهرحال ایشان گفتن به جد دنبال اعتماد سازی بابورس وآقای جعفروند هستیم
دیگه بعضی صحبتها تکراری بود که همه مطلعید..........بهرحال باید دوستانی که درتهران هستند فشار بیاورند
البته تعداد زیادی از سهامداران ظاهرا مراجعه کرده ومطالبات خودرامطرح کرده اند که البته این خیلی خوبه.
باید وباید پیگیربود پیگیری وفشار به شرکت نتیجه خواهدداد قرارشد دوباره مراحعه کنم ...........

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان میتونید مراجعه کنید وگزارشات مالی را بخواهید شرکت موظف است گزارشات رادراختیار سهامداران قراردهد
خ قائم مقام فراهانی کوچه دهم پلاک 24 طبقه دوم البته گفتم الان کارهای حسابرسی کجا انجام میشود گفتن در دوطبقه درهمین ساختمان.دوستان پیگیری کنید 4 ماه زمان کمی نیست برای بسته بودن نماد.

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعید میدونم از گزارشات چیزی حاصل بشه والبته عدم تاکید من برای درج درکدال(گزارشات حسابرسی نشده)این بود که شاید گزارشات خیلی دقیق نباشد وبا حسابرسی شده مغایرت داشته باشد لذا بهتراست حسابرسی شده وسپس درکدال درج شود.
نکته مهم معیار ارزش بالای دارائیها میباشد که براساس بهای تمام شده تاریخی در صورتهای مالی میاید برای همین عرض میکنم در صورتهای مالی دنبال موضوع خاصی نمیتوان بود فقط روال قانونی برای بازگشایی نماد باید طی شود. پیگیری فراموش نشود

Fiction

Well-Known Member
کاربر فعال
باعرض سلام خدمت جنابعالی وسهامداران محترم
امروز مراجعه کردم وایشان تشریف نداشتند اما تلفنی حدود نیم ساعت باایشان صحبت کردم
مهمترین نکته ای که میتونم بگم اینه که حسابرس روی گزارشات سال 94 و95 و96 دارد کارمیکند واحتمالا
هرسه گزارش حسابرسی باهم آماده شود هزینه حسابرسی را نیز بدلیل اهمیت موضوع ، جناب سهامدار عمده
متقبل شدند .
از آقای جعفری خواستم چرا گزارشات حسابرسی نشده را درکدال نمیگذارید اصلا یک نسخه از گزارش سال 96
را میخواهم مطالعه کنم که موکول به روزهای آینده شد اما گفت مشکلی برای درج گزارشات در کدال نداریم اما بازهم نماد باز نمیشود وباید نهاد ناظر تایید کند................ بهرحال ایشان گفتن به جد دنبال اعتماد سازی بابورس وآقای جعفروند هستیم
دیگه بعضی صحبتها تکراری بود که همه مطلعید..........بهرحال باید دوستانی که درتهران هستند فشار بیاورند
البته تعداد زیادی از سهامداران ظاهرا مراجعه کرده ومطالبات خودرامطرح کرده اند که البته این خیلی خوبه.
باید وباید پیگیربود پیگیری وفشار به شرکت نتیجه خواهدداد قرارشد دوباره مراحعه کنم ...........

سلام و عرض ادب خدمت جناب صداقت محض
صمیمانه ازتون قدردانی میکنم , با اینکه تهران هم نیستی, بازم رفتی پیگیری...
در مورد گزارشات حتی پارسال که امور سهام نداشت خانم عرفانیان میگفت گزارش مالی تا 96 آماده هست , نمیدونم چرا وقت کشی میکنه ....
بهر حال بازم ممنونتم

صداقت محض

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و عرض ادب خدمت جناب صداقت محض
صمیمانه ازتون قدردانی میکنم , با اینکه تهران هم نیستی, بازم رفتی پیگیری...
در مورد گزارشات حتی پارسال که امور سهام نداشت خانم عرفانیان میگفت گزارش مالی تا 96 آماده هست , نمیدونم چرا وقت کشی میکنه ....
بهر حال بازم ممنونتم
باسلام
البته من هم درتهران هستم ولی مشغله خاص خودم را دارم ولی باز هم پیگیری میکنم انشاا... توروند صعودی بعدی بورس ، معیار بازشده باشه.

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعید میدونم از گزارشات چیزی حاصل بشه والبته عدم تاکید من برای درج درکدال(گزارشات حسابرسی نشده)این بود که شاید گزارشات خیلی دقیق نباشد وبا حسابرسی شده مغایرت داشته باشد لذا بهتراست حسابرسی شده وسپس درکدال درج شود.
نکته مهم معیار ارزش بالای دارائیها میباشد که براساس بهای تمام شده تاریخی در صورتهای مالی میاید برای همین عرض میکنم در صورتهای مالی دنبال موضوع خاصی نمیتوان بود فقط روال قانونی برای بازگشایی نماد باید طی شود. پیگیری فراموش نشود
سلام.بابت پیگیری و اطلاع رسانی کمال سپاسگزاری و تشکر را داریم.....اگر گزارشات ارسال شود میتوانیم حداقل بدانیم که :1- ایا فولاد نیزار پارس مرصاد به بهره برداری کامل رسیده است یا نرسیده است یا حداقل تولید ان چند درصد است و چند درصد از این پروژه به بهره برداری رسیده است.همان طور که میدانید بزرگتیرین پروژه معیار همین پروژه فولاد نیزار پارس است که در سال های 1390 و قبل ان هزینه بهره برداری ان را 11 هزار میلیارد ریال پیش بینی کرده اند که با تورم امروز میتوان گفت ارزش این پروژه ده برابر پیش بینی هزینه سال 1390 و قبل ان است.....2- از پروژه های دیگری که سرمایه گذاری کرده است و در حال تولید است مانندکارخانه ورق ارین پاژ وکارخانه سریرصنعت پایتخت و دلتا صنعت پارس(جرثقیل سازی) و داده پیام اسیا و معدن سنگ اهن حاجی ایادقوام و چندین شرکت دیگر را چقدر سود اوری داشته است وغیره.....
3-میتوانیم بفهمیم فولاد الیاژی چقدر پیشرفت داشته است ......
مهمتر از این ها میتوانیم بفهمیم اگر فولاد نیزار پارس به بهره برداری رسیده است و تولید داشته است سود اوری این پروژه در صورت تولید چقدر است مثلا با توجه به این که شرکت فن گستر پارس که مجری و پیمانکار و طراح این پروژه است در سایت خود ذکر کرده است که تا سال 1393 پروژه فولاد سازی پارس مرصاد نیزار 60 درصد ان به بهره برداری برسدو د سال 1396 صددرصد ان به بهره برداری برسد...فرضا اگر 100 درصد ان به بهره برداری رسیده یاشد در سال 1396 بابت تورم و افزایش قیمت شمش فولادی این شرکت توانسته با یک حساب ساده :تولید فرضا به بهره برداری 100 درصد رسیده باشد قیمت شمش در اوایل سال 1396 بوده است کیلویی 1300 تومان و در سال 1397 به بالای 3500 تومان هم رسیده است ما فرضا تفاوت را 500 تومان کیلویی در نظر بگیریم هشتصد هزار تن ضربدر پانصد تومان میشود چهارصد میلیارد تومان یعنی هشتاد برابر سرمایه معیار فقط ناشی از تورم ....این ها همه فرضیات است...امیدوارم با امدن گزارشات و شفاف سازی بدانیم تولید وسود اوری شرکت را به صورت واقعیت بررسی کنیم..
...

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این مطلب در 27 شهریور 1395 در سایت فن گستر پارس که طراح و مجری و پیمانکاری فولاد نیزار پارس مرصاد می باشددرج شده است وپیش بینی کرده است که فولاد نیزار پارس مرصاد در سال 1396 به بهره برداری صددرصد یعنی تولید 800 هزار تن در سال برسد.....

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نیکزاده عزیز همه به ارزشهای معیار واقفند , ما دنبال بازگشایی هستیم;)
نیکزاده عزیز همه به ارزشهای معیار واقفند , ما دنبال بازگشایی هستیم;)
بازگشایی فقط فقط با ارسال گزارش حسابرسی شده و تشکیل مجامع سالیانه سالهای 94 و 95 و 96 خواهد بود تا جایی که من پیگیر بودم و متوجه شدم....بحث بنده هم همین است گزارش ها را ارسال بنمایند حداقل بفهمیم چند به چند هستیم جناب 211:D:)
امیدوارم هر چه زودتر بازگشایی بشودتا دوستان جامانده ما هم بتوانند در قیمت های مناسب ورود داشته باشند;);)

بالا