سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي کارکنان بانکها(( سکاب ))

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
روحت شاد چستر
ما امروز فول شدیم از سکاب میریم برای مجمع ...

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تارگتی که من داشتم برای سهم حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰قبل از مجمع بود که محقق نشد،
این نشون میده که بازیگری که سهم را زمان حراج حق ها روی ۱۲۰ جمع میکرد هنوز سیر نشده و بعد از مجمع هم برنامه داره سهم را جمع کنه

ASEMAN1397

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تارگتی که من داشتم برای سهم حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰قبل از مجمع بود که محقق نشد،
این نشون میده که بازیگری که سهم را زمان حراج حق ها روی ۱۲۰ جمع میکرد هنوز سیر نشده و بعد از مجمع هم برنامه داره سهم را جمع کنه
دوست گرامی
با توجه به شناوری بالا و همینطور فروشنده بودن حقوقیهای عمده و بازی حق تقدمها ... رسیدن به قیمتهای مد نظر شما دور از ذهن بود
الان شناوری وسکاب 815 میلیون سهمه
اما سناریوی سود بردن شاید اینجوری بشه روش حساب کرد .. 1} دریافت سود سهم که خیلی زود .. یک ماهه .. وصول میشه 2) بازگشت سریع قیمت سهم به قیمتهای نزدیک قیمتهای فعلی .. با توجه به جو مثبت بازار و همینطور معاملات پر حچم در این قیمتها ... و شاید عملکرد سال 98 به خصوص شفاف شدن وضعیت املاک ...
ریسک سهم .. افزایش سرمایه مجدد و بازی مجدد حقهاست ...

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من بیشتر به بنیاد سهم توجه میکردم در تحلیل های قبلیم ولی ظاهرا روی این سهم باید بیشتر به بازی های روی اون توجه کرد،
صبر میکنیم ببینیم چه بازی هایی برای آینده دارن.
تا اینجا دو تا پیشبینی داشتم روی سهم هر دو غلط بود حراج حق فکر میکردم بالای ۵۰ باشه که نشد و قیمت ۱۷۰ برای قبل مجمع که اینم نشد،

نجیمی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که فردا مجمع میرن اطلاع رسانی کنن. باتشکر

نجیمی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بقیه سود رو هم حتما میخوان از انباشته افزایش بدن. چیزه دیگه ای نگفتن تو مجمع ؟

TSETMC6

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فرصت خروج بود احتمال زیادم منفی میشه یا خنثی. وقتتون رو حروم نکنید از بازار جا میمونید

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم با حداقل 50 تومن سود و شاید شصت تومن باقیمت 130 تومن از نظر من فرصت صد در صد ورود بود ... امروز یه 5 میل گرفتیم ..فردا هم یه 5 میل دیگه میگیریم ...

saied.h

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه وضع این سهم خدا کنه گزارش خوبی بده و الا واقعاً مجمعش وقت تلف کردن بود اینم بازگشایی حقوقی پدر سهمو درآورد

TSETMC6

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم با حداقل 50 تومن سود و شاید شصت تومن باقیمت 130 تومن از نظر من فرصت صد در صد ورود بود ... امروز یه 5 میل گرفتیم ..فردا هم یه 5 میل دیگه میگیریم ...
اینقدر میل میل میخری سهامدار عمده نشی :D
بزار رو صفر تابلو هر چی بخوای بهت میدن

بالا