سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي کارکنان بانکها(( سکاب ))

بابک 52

Well-Known Member
کاربر فعال
تعداد حق ها اونقدر نیست که براش این بازی های اخیر و حجم های بالای ۱۰۰ میلیونی توجیح داشته باشه، فقط و فقط دارن به بهونه حراج و حق تا میتونن صعود را تاخیر میندازن و سهم را جمع میکنن و کد به کد میزنن،
اگر هدف بزخری حق بود وقتی سهم روی ۱۲۰ بود حراج کرده بودن نه اینکه صبر کنن تا تمام اخبار شرکت درز کنه،
خواهید دید کیسه ها که خوب پر شد گزارش را میدن و بعدش حراج هم میره بالای ۵۰

با سلام و احترام

دست شرکت نیست که هر موقع بخوان حراج کنند و یه مهلت قانونی داره و یه زمانی داره که در اداره ثبت باید طی بشه

فکر مبکنبد اگر حقوقی اصلی یعنی خود صندوق ازنشستگی بخواد نمیتونه همین هفته بیاره روی 120 تومن سهمو؟

خیلی راحت میتونه این کار رو انجام بده . چون یه سری از حقیقی ها ترسو هستند و تا منفی میشه به همراه حقوقی فروشنده میشوند

برای ما سهامدارهای وسکاب که به سود 46 تومان اعلامی خبر رانت بنده اطلاع داریم فرقی نمیکنه قیمت سهم بشه 120 تومان چون فقط منتظریم تا اواسط اسفند گزارش 12 ماهه بیاد روی کدال

بعدش هم الان اخبار شرکت درز بکنه یا نکنه فرقی داره؟ باز یه سری حقیقی های ترسو فروشنده هستند

ایرانی جماعت عشق صف نشینی داره تو همه چیز و این مختص بورس نیست

حالا چه صف فروش باشه و چه صف خرید

هر چی کمتر این تاپیک بیاد بالا بهتر

بگذارید هر کی می خواد خارج بشه

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
وسکاب بنیاد خیلی خوبی دارد و رشد سهم بعد از حراج خواهد بود و تا قبل از ان سهامدار عمده اجازه رشد نخواهد داد.
بهترین زمان ورود همزمان با حراج است احتمالا نیمه اول اسفند

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه 20 بهمن 97
قیمت تابلو:

کفپارس 6190ریال
وسکاب1249ریال

این دو باشند تا بعد...

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر که میخواد از این سهم سواری بگیره الان وقتشه، زیر ۱۳۰ فرصت ناب خریده
اگر منتظر قیمت پایین تر در زمان حراج هستید باید بگم که برنامه تیم های فعال روی سهم اینه که حراج بالای ۶۰ انجام بشه حدود همون قیمتی که حقوقی حق ها را فروخت به ملت و شایدم بیشتر

ASEMAN1397

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر منتظر قیمت پایین تر در زمان حراج هستید باید بگم که برنامه تیم های فعال روی سهم اینه که حراج بالای ۶۰ انجام بشه حدود همون قیمتی که حقوقی حق ها را فروخت به ملت و شایدم بیشتر
سلام
اگر تیمهای که میگی میخوان روی قیمتهای بالای 60 تومان حق رو بخرن ... لابد میدونن که چندتا حق تقدم استفاده نشده مونده ....؟؟ بهت گفتن ؟
ضمنا با ایتن قیمتهای روی تابلو کسی که میخواد حق رو جمع کنه اونهم رو قیمت مشخص ..میتونه کلی سهم تا قیمت 160 تومان جمع کنه ... اصلا قیمتو بیاره روی 130 ببین ... حقوقی چطور اردر فروش میزاره ....
ببخشید ... اینجور کامنت ها بیشتر .به نظر میاد .. در جهت فاز مثبت دادن وتشویق به خریده ..تا اینکه منطقی و واقعی به نظر بیاد ....

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اگر تیمهای که میگی میخوان روی قیمتهای بالای 60 تومان حق رو بخرن ... لابد میدونن که چندتا حق تقدم استفاده نشده مونده ....؟؟ بهت گفتن ؟
ضمنا با ایتن قیمتهای روی تابلو کسی که میخواد حق رو جمع کنه اونهم رو قیمت مشخص ..میتونه کلی سهم تا قیمت 160 تومان جمع کنه ... اصلا قیمتو بیاره روی 130 ببین ... حقوقی چطور اردر فروش میزاره ....
ببخشید ... اینجور کامنت ها بیشتر .به نظر میاد .. در جهت فاز مثبت دادن وتشویق به خریده ..تا اینکه منطقی و واقعی به نظر بیاد ....
سلام
من پیشبینی خودم را میگم، سهم و حقی که حدود ۵۰ سود داره را حقوقی بی دلیل عرضه نمیکنه مگر کد به کد کردن،
وقتش که بشه سهم در صف خرید قفل خواهد شد و حراج بالای ۵۰ انجام میشه.
این فقط تحلیل و پیشبینی منه که ممکنه درست یا نادرست باشه

ASEMAN1397

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
من پیشبینی خودم را میگم، سهم و حقی که حدود ۵۰ سود داره را حقوقی بی دلیل عرضه نمیکنه مگر کد به کد کردن،
دوست گرامی
پس شما اطلاع موثق از اینکه گروهی بخوان حقها رو بالای 50 تومان بخرن ندارید ... البته بار اول گفتین بالای 60 تومان .... خوب فرض کنیم گروهی بخوان حق ها رو بالای 50 تومان بخرن ... خوب بایستی 100 تومان هم بابت هر سهم به شرکت پرداخت کنند ... این یعنی قیمت هر حق که بخواد به سهم تبدیل بشه براشون در میاد 150 تومان ... در حالیکه در خود نماد اصلی میتونن کلی سهم زیر 130 تومان جمع کنند... حالا به نظرت منطقی میاد بیان حق ها رو 50 تومان بخرن ؟
کسی که بازیگره و اینقدر پول داره که بخواد حق ها رو 50 تومان بخره ... لابد میدونه چی جوری با قیمت های روی تابلو بازی کنه که در قیمتهای پایین کلی سهم جمع کنه ... به خود سهم هم سود تعلق میگیره ... تازه وقتی سود سهم رو دادن به همون نسبت قیمت سهم افت پیدا میکنه ... باید بازیگر هم پول مناسبی داشته باشه تا بتونه قیمت سهم رو کنترل کنه ... سهامدارهای عمده هم نشون دادن برای رسیدن به مقاصدشون حاضرا آبشاری عرضه کنند ...
شنیدم بعضی حقیقیها حق ها رو از صبا به قیمت 50-60 تومان خریدن .. بایستی دید اینها چی تو کلشون دارند.... آیا میخوان این حقهایی که دارند تبدیل به سهم بشه یا نه ... برای همین ازت پرسیدم از تعداد حقهای استفاده نشده خبر دارید یا نه ... چون مشخص میشه که آیا اینها 100 تومان رو برای تبدیل حق به سهم پرداخت کردن یا نه ..... اگر مثلا تعداد حق های استفاده نشده مثلا زیر 100 میلیون باشه این نشون میده که این خریداران حقها رو تبدیل به سهم کردن .... امااگر حقها 300 میلیون باشه ..یعنی گذاشتن حقها رو برای حراج و به ضرر راضی شدن ....

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اون روزی که روی 130 تومان صف بود و هر دو سهامدار عمده عرضه های پر حجمی داشتند مگر کد به کدی در کار بود؟
یک نگاه به تعداد خریدار و فروشنده بندازید
همان روز که برخی افراد از جمله شما و بابک 52 جو هیجانی میدادید
وسکاب سهم خوبی هست اما نه به ان حدی که اینجا جوسازی شد
فعلا که برگش سرجاش
این سهم رشد میکنه ولی ولی بعد تعیین تکلیف حق ها
حق ها حدود 15 تومان میره حراج
بعدش صعود داره ولی تا تا ان قیمت هایی که تبلیغ میشه
بعد حراج حدود 15%رشد داره

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست گرامی
پس شما اطلاع موثق از اینکه گروهی بخوان حقها رو بالای 50 تومان بخرن ندارید ... البته بار اول گفتین بالای 60 تومان .... خوب فرض کنیم گروهی بخوان حق ها رو بالای 50 تومان بخرن ... خوب بایستی 100 تومان هم بابت هر سهم به شرکت پرداخت کنند ... این یعنی قیمت هر حق که بخواد به سهم تبدیل بشه براشون در میاد 150 تومان ... در حالیکه در خود نماد اصلی میتونن کلی سهم زیر 130 تومان جمع کنند... حالا به نظرت منطقی میاد بیان حق ها رو 50 تومان بخرن ؟
کسی که بازیگره و اینقدر پول داره که بخواد حق ها رو 50 تومان بخره ... لابد میدونه چی جوری با قیمت های روی تابلو بازی کنه که در قیمتهای پایین کلی سهم جمع کنه ... به خود سهم هم سود تعلق میگیره ... تازه وقتی سود سهم رو دادن به همون نسبت قیمت سهم افت پیدا میکنه ... باید بازیگر هم پول مناسبی داشته باشه تا بتونه قیمت سهم رو کنترل کنه ... سهامدارهای عمده هم نشون دادن برای رسیدن به مقاصدشون حاضرا آبشاری عرضه کنند ...
شنیدم بعضی حقیقیها حق ها رو از صبا به قیمت 50-60 تومان خریدن .. بایستی دید اینها چی تو کلشون دارند.... آیا میخوان این حقهایی که دارند تبدیل به سهم بشه یا نه ... برای همین ازت پرسیدم از تعداد حقهای استفاده نشده خبر دارید یا نه ... چون مشخص میشه که آیا اینها 100 تومان رو برای تبدیل حق به سهم پرداخت کردن یا نه ..... اگر مثلا تعداد حق های استفاده نشده مثلا زیر 100 میلیون باشه این نشون میده که این خریداران حقها رو تبدیل به سهم کردن .... امااگر حقها 300 میلیون باشه ..یعنی گذاشتن حقها رو برای حراج و به ضرر راضی شدن ....
کسی الان برنامه ای برای خرید حق بالای ۵۰ یا ۶۰ نداره ولی به وقتش میزنن زیر سهم و رشد سهم شروع میشه و خود به خود قیمت حق میره اون محدوده،
قیمت سهم الان حداقل ۱۸۰ هست و این تاخیر در اعلام گزارش ۱۲ ماهه و حراج فقط برای جمع کردن بیشتر سهم و نقل و انتقالات سهم هست،
من این چند هفته دارم میگم زیر ۱۳۰ فرصت خرید عالیست حالا هرچی پایین تر بخرید چه بهتر،
خودم امروز یه سهم را به وسکاب تبدیل کردم، بیاد پایینتر بازم اینکارو میکنم،
به هر حال هر پیشبینی و تحلیلی میتونه درست یا غلط باشه، هرکسی خودش بررسی کنه و تصمیم بگیره

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی الان برنامه ای برای خرید حق بالای ۵۰ یا ۶۰ نداره ولی به وقتش میزنن زیر سهم و رشد سهم شروع میشه و خود به خود قیمت حق میره اون محدوده،
قیمت سهم الان حداقل ۱۸۰ هست و این تاخیر در اعلام گزارش ۱۲ ماهه و حراج فقط برای جمع کردن بیشتر سهم و نقل و انتقالات سهم هست،
من این چند هفته دارم میگم زیر ۱۳۰ فرصت خرید عالیست حالا هرچی پایین تر بخرید چه بهتر،
خودم امروز یه سهم را به وسکاب تبدیل کردم، بیاد پایینتر بازم اینکارو میکنم،
به هر حال هر پیشبینی و تحلیلی میتونه درست یا غلط باشه، هرکسی خودش بررسی کنه و تصمیم بگیره
اگر حق ها قرار باشه 60 فروش بره اون وقت چه کسی باید بخره؟
شما؟
امثال شما؟
سهامدار عمده؟ این گزینه که نمیتونه درست باشه چون به اندازه نصف حق ها در 130 تومن سهم داد به خلق ا.. ، یعنی 130 فروخت تا 160 بخره؟
اونایی که قراره حق 60 تومنی بخرن تا قیمت تمام شده برایشان 160 باشه همین الان اردر خرید بزارن در همین قیمت ها سهامدار عمده تقدیم میکنه بهشون
واقع بین باشیم
وقتی سهم حدود 120 تومان باشه حق ها بین 10 تا 15 تومان معامله خواهد شد.
اگر سهامدار عمده سهم را ببره زیر 120 که احتمالش بالاست در اینصورت حق ها زیر 10 تومان حراج میشه
بهترین زمان ورود هم همان موقع است ، نه اون زمانی که با جو سازی سهم را در 130 صف خریدش کردنند تا خوش به حال سهامدار عمده بشه و اقدام به عرضه های حجیم و بی سابقه بکنه
امثال بابک 52 باید برن خجالت بکشن

آخرین ویرایش:

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون روزی که روی 130 تومان صف بود و هر دو سهامدار عمده عرضه های پر حجمی داشتند مگر کد به کدی در کار بود؟
یک نگاه به تعداد خریدار و فروشنده بندازید
همان روز که برخی افراد از جمله شما و بابک 52 جو هیجانی میدادید
وسکاب سهم خوبی هست اما نه به ان حدی که اینجا جوسازی شد
فعلا که برگش سرجاش
این سهم رشد میکنه ولی ولی بعد تعیین تکلیف حق ها
حق ها حدود 15 تومان میره حراج
بعدش صعود داره ولی تا تا ان قیمت هایی که تبلیغ میشه
بعد حراج حدود 15%رشد داره
توصیه به خرید سهم با قیمت زیر ۱۳۰ که بالای ۴۰ سود مجمع داره و کلی اخبار نهفته دیگه را شما اسمش میزارید جو هیجانی !
تبلیغ این سهم وقتی قیمتش بالای ۱۸۰ هست ممکنه جوسازی باشه،
به نظر من تا آخر فروردین حداقل ۵۰ درصد سود میده حداقل من خودم با این هدف خریدم و نگه میدارم و زیر ۱۳۰ اضافه میکنم

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر حق ها قرار باشه 60 فروش بره اون وقت چه کسی باید بخره؟
شما؟
امثال شما؟
سهامدار عمده؟ این گزینه که نمیتونه درست باشه چون به اندازه نصف حق ها در 130 تومن سهم داد به خلق ا.. ، یعنی 130 فروخت تا 160 بخره؟
اونایی که قراره حق 60 تومنی بخرن تا قیمت تمام شده برایشان 160 باشه همین الان اردر خرید بزارن در همین قیمت ها سهامدار عمده تقدیم میکنه بهشون
واقع بین باشیم
وقتی سهم حدود 120 تومان باشه حق ها بین 10 تا 15 تومان معامله خواهد شد.
اگر سهامدار عمده سهم را ببره زیر 120 که احتمالش بالاست در اینصورت حق ها زیر 10 تومان حراج میشه
بهترین زمان ورود هم همان موقع است ، نه اون زمانی که با جو سازی سهم را در 130 صف خریدش کردنند تا خوش به حال سهامدار عمده بشه
حق شلرد روی ۸ تومن بسته شد و خود سهم ماه ها زیر ۱۲۰ دست و پا میزد بعدش، ولی در نهایت حق ها بالای ۷۰ تومن حراج شد. به هر حال پیش بینی من برای حراج حق وسکاب قیمت بالای ۵۰ هست،

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
توصیه به خرید سهم با قیمت زیر ۱۳۰ که بالای ۴۰ سود مجمع داره و کلی اخبار نهفته دیگه را شما اسمش میزارید جو هیجانی !
تبلیغ این سهم وقتی قیمتش بالای ۱۸۰ هست ممکنه جوسازی باشه،
به نظر من تا آخر فروردین حداقل ۵۰ درصد سود میده حداقل من خودم با این هدف خریدم و نگه میدارم و زیر ۱۳۰ اضافه میکنم
شما متوجه منظور من نشدین
من هم معتقدم وسکاب سهم خوبیه
ولی سهمی که میشد 120 تا 123 خرید را چرا باید جو هیجانی بدن تا در 130 صف بشه
این نماد تا حق هاش به حراج نره هیج جایی نمیرفت و دیدین که حو هیجانی فروکش کرد و سهم افت کرد و در میان فقط سهامدار عمده حال کرد
120 تا 130 میشه یک اختلاف بالایی 8 درصدی که البته حتی اختمال زیر 120 رفنش هم بود
بعبارتی اونایی که 130 خریدن میتونستن 10درصد کمتر وارد بشن
مرور زمان همه چیز را مشخص میکنه
به نظر من حق ها قطعا زیر 20 معامله خواهند شد و احتمالا حدودبین 10 تا 15 تومان

nazary1356

Well-Known Member
کاربر فعال
حق شلرد روی ۸ تومن بسته شد و خود سهم ماه ها زیر ۱۲۰ دست و پا میزد بعدش، ولی در نهایت حق ها بالای ۷۰ تومن حراج شد. به هر حال پیش بینی من برای حراج حق وسکاب قیمت بالای ۵۰ هست،
و سکاب مال کارکنان بانک هست و حقه باز تر از کار‌کنان بانک ندیدم خصوصا ،سهامداران عمده و سکاب،

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
حق شلرد در چو هیجانی مهر و ابان و در پیک صعود شاخص حراج شد و به اون قیمت ها رسید.
قیمت قبل حراج شلرح هم مربور به تیرماه است که شاخص در کف سالیانه بود.
بعبارتی شلرد ح در سقف تاریخی شاخص به حراج رفت.
آیا شرایط فعلی قابل قیاس با ان زمان است؟

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حق شلرد در چو هیجانی مهر و ابان و در پیک صعود شاخص حراج شد و به اون قیمت ها رسید.
قیمت قبل حراج شلرح هم مربور به تیرماه است که شاخص در کف سالیانه بود.
بعبارتی شلرد ح در سقف تاریخی شاخص به حراج رفت.
آیا شرایط فعلی قابل قیاس با ان زمان است؟
در پیک شاخص شلرد تا ۲۸۰ رفت و اگر حراج انجام میشد حق حدود ۱۷۰ قیمت میخورد حراج بعد از اون و در کف قیمت که قیمت فعلی سهم (بین ۱۸۰ تا ۲۰۰) هم میباشد انجام شد.
این فقط یه مثال بود که هر اتفاقی ممکنه بیفته و هرکسی با تحلیل و پیش بینی خودش معامله میکنه، من همچنان پیش بینی میکنم حق وسکاب بالای ۵۰ قیمت میخوره و سهم در آن زمان بالای ۱۵۰ و یا صف خرید هست.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما متوجه منظور من نشدین
من هم معتقدم وسکاب سهم خوبیه
ولی سهمی که میشد 120 تا 123 خرید را چرا باید جو هیجانی بدن تا در 130 صف بشه
این نماد تا حق هاش به حراج نره هیج جایی نمیرفت و دیدین که حو هیجانی فروکش کرد و سهم افت کرد و در میان فقط سهامدار عمده حال کرد
120 تا 130 میشه یک اختلاف بالایی 8 درصدی که البته حتی اختمال زیر 120 رفنش هم بود
بعبارتی اونایی که 130 خریدن میتونستن 10درصد کمتر وارد بشن
مرور زمان همه چیز را مشخص میکنه
به نظر من حق ها قطعا زیر 20 معامله خواهند شد و احتمالا حدودبین 10 تا 15 تومان
کسانی که در یک روز بیشتر از ۱۲۰ میلیون سهم را روی صف خرید در قیمت ۱۳۰ جمع کردن با جو هیجانی و مطالب نوشته شده توسط من و شما توی این فروم ها تصمیم نمیگیرن،
ما فقط هنر کنیم بتونیم کمی بازی حقوقی ها و گنده های حقیقی را بخونیم و همراه بشیم و یه سودی ببریم،
قطعا اگر دفعه بعد بخوان یه همچین حجم هایی را جمع کنن باید در صف خرید ۱۴۰ تومانی همچین کاری بکنن

آخرین ویرایش:

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
از این حرفها تو حق تقدم ونیرو هم می زدی که دیدی چه جوری نقره داغمون کرد جوری که من هنوز نتونستم کمر راست کنم. اگر مطمینی بگو

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از این حرفها تو حق تقدم ونیرو هم می زدی که دیدی چه جوری نقره داغمون کرد جوری که من هنوز نتونستم کمر راست کنم. اگر مطمینی بگو
خرید حق تقدم مثل قماره،
من خودم حق شلرد خریدیم ۴۰۰ در صد سود کردم و حق ونیرو ۲۰۰ درصد ضرر،
ولی من زمان حراج پیشنهاد خرید حق ونیرو دادم درسته، کسی که ۱۰۸ خریده الان بالا نرفته هنوز ولی قیمت ۱۱۰ هست چه نقره داغی!!
شما هم دنبال جای مطمئن هستی چندرغاز پولتو بردار برو بزار بانک،
وسکاب هم نخر که نقره داغ نشی یه دفعه

mansur1353

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسانی که در یک روز بیشتر از ۱۲۰ میلیون سهم را روی صف خرید در قیمت ۱۳۰ جمع کردن با جو هیجانی و مطالب نوشته شده توسط من و شما توی این فروم ها تصمیم نمیگیرن،
ما فقط هنر کنیم بتونیم کمی بازی حقوقی ها و گنده های حقیقی را بخونیم و همراه بشیم و یه سودی ببریم،
قطعا اگر دفعه بعد بخوان یه همچین حجم هایی را جمع کنن باید در صف خرید ۱۴۰ تومانی همچین کاری بکنن
120میلیون سهم 1000 تومنی که نبوده بلکه 130 تومنی بوده
بابک به در عرض یک روز به هزار یک کانال و گروه و فروم و خبرگزاری و ...... پیام داده بود و تبلیغ کرده بود فقط اقدام خارجی مانده بود
اصلا باشه شما درست میگی
مرور زمان خودش واقعیات را نمایان میکند

بالا