سرمايه گذاري بانك ملي و اين همه ابهام ؟

شروع موضوع توسط رهام خان ‏27 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. رهام خان

رهام خان New Member عضو تازه

شغل:
    كارشناس
    براي خريد يك سهام مناسب چه پارامترهايي را بايد رعايت كرد ؟ از اين پارامترها كداميك را وبانك نداشت ؟ سهامداري كه با تجزيه و تحليل اقدام به خريد اين سهام به ظاهر با ارزش كرده چرا بايستي سرخورده شود ؟ ايا هيات مذيره و بانك دغدغه خاطر خيل سهامداران را درك ميكنند ؟ من تاسفم بيشتر از اين است كه بسياري از دوستانم را مجاب به خريد اين سهام كرده بودم و خيلي قاطع از ارزش ذاتي ان داد سخن داده بودم ! من هنوز هم نا اميد نيستم ولي همه نيك ميدانيم كه در ايران بر خلاف ممالك پيشرفته اين نه پس انداز مردم بلكه گاها كل موجودي انهاست كه وارد اين بازار شده است در طلب سودي و به اميد گشايشي در انبوه گرفتاريها پس بر دست اندركارانست كه با رعايت كليه مقررات گوشه چشمي هم به اين شرايط ويژه داشته باشند ! اين هجوم بي سابقه براي خريد سهام ميتواند رفتار متضادي هم از خود بروز دهد ايا اقايان مديران تحليل درستي از اين هجوم دارند يا انرا به حساب درايت خود گذاشته اند ؟ منظور من از اين سوال اين نيست كه دست اندر كاران دچار جو زدگي شده و تصميمات احساسي اتخاذ كنند بلكه اشاره به اين واقعيت است كه اگر قدر اين استقبال را ندانند فرصتي در راه مشاركت همگاني مردم در فرايند خصوصي سازي را بر باد داده اند كه كمتر اميدي به تكرار ان ميرود
    موفق باشيد

2. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

كدام ابهام

اگر ابهامي هست براي من و شما ي سهامدار كوچك و جزء مي باشد وگر نه مديران وبانك (((بسيار حرفه اي))) تاكيد مي كنم بسيار حرفه اي مي باشند شما نگران نباشيد بزودي زود تمامي اين ابهامات بر طرف مي شود و خوشحالي را به شما و بقيه سهامداران وبانك بر مي گرداند... براي اطلاعات بيشتر مي توانيد نوشته هاي من در مورد وبانك را با دقت مطالعه كنيد ....