سرمايه گذاري بانك ملي قيمت ...... را هدف گرفته است

شروع موضوع توسط alireza ‏4 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. alireza

alireza New Member عضو تازه

امروز با يكي از مديران اين شركت صحبتي داشتيم ايشان مرتب مي گفت سقف قيمتي اين سهم 2000 تومان نيست و بيشتر از 1600 تومان روي آن حساب نكنيد ولي وقتي استدلال قوي برخي از دوستان را باتوجه به پرتفوي فعلي و اصلاحات به عمل آمده در آن شنيد گفت من خودم هم اگر بودم اين سهم را در اين قيمتها مي خريدم اما نمي توانم به شما توصيه اي در اين زمينه بكنم خودتان تحقيق كنيد وعمل كنيد.شايد تنها رقيب اين سهم د رسرمايه گذاريها غدير باشد.

2. محمد حسن

محمد حسن New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس مكانيك
    :wink: كدام سرمايه گذاري ؟ وپترو؟

3. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

اين 2 سهم

به احتمال زياد منظور ايشان وبانك مي باشد...وپترو حركت هاي عجيبي دارد .........

4. alireza

وبانك

دوستان ايميل زده و معتقد ند من زياد به اين سهم خوشبين شده ام اما من به ايشان عرض مي كنم دوستان شما هم اگر به سرمايه گذاريهاي گسترده اخير اين سهم روي پتروشيمي . آي تي نگاهي مي كرديد با من موافق بوديد كه اين سهم مرز 2000 تومان را هم مي تواند ببيند به چند شرط كوچك كه اميدوارم ساير دوستان بگويند.

5. alireza

وبانك

دوستان ايميل زده و معتقد ند من زياد به اين سهم خوشبين شده ام اما من به ايشان عرض مي كنم دوستان شما هم اگر به سرمايه گذاريهاي گسترده اخير اين سهم روي پتروشيمي و صنعت آي تي نگاهي مي كرديد با من موافق بوديد كه اين سهم مرز 2000 تومان را هم مي تواند ببيند به چند شرط كوچك كه اميدوارم ساير دوستان بگويند.

6. رضا ملكي

رضا ملكي مسدود شده مسدود شده

وبانك

مي گويند وبانك تا 1700 تومن ميرود و بعد از افزايش سرمايه وتعديل روي 1200باز مي شود .

7. alireza

سهم مطمين

اين سهم با توجه آنكه كلا امروز بازار منفي بود كاهش قيمت داشت اما تجربه ثابت كرده كه رشد اين سهم و بازده آن بالاتر از بازده صنعت است و باتوجه به افزايش سرمايه 100 درصدي آن كه در اختيار هيهت مديره است رشد خوبي براي اين سهم پيش بيني مي شود.