سبد من

Anonymous

New Member
کاربر فعال
نظرتون در مورد سبد من كي بفروشم و چي و نگهدارم
ايران خودرو
سرمايه توسعه صنعتي
سرمايه صنعت نفت
چادر ملو
گاز لوله
سرمايه بانك ملي :p :oops:

digari_dar_man

New Member
کاربر فعال

سلام

به نظرم وتوصا و وبانك گازلوله رو نگه داريد :oops:

اگه مورد خوبي پيدا كرديد خودرو و چادرملو رو عوض كنيد....
:?:

سايه موسوي

New Member
عضو تازه
بعضي از دوستان ميگن با ورود گل كهر به بورس چادرملو جاي رشد داره تو تصميم فروشش كمي بيشتر تامل كنيد . البته نگفتيد به چه قيمتي خريديد؟؟
به جاي ايران خودرو سهام بهتري ميتوانيد پيدا كنيد .
ضمنا در روزنامه دنياي اقتصاد يا اقتصاد پويا صحبتهايي از بررسي موضوع افزايش سرمايه (100٪)آن نيز شده .

asefjamali

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این پست باید بالا میومد دوستان سبدپیشنهادیشونو تو سایت بگذارید لطفا

asefjamali

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امسال سال رویایی سود شرکتهاست.
امسال سال بورس است

asefjamali

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیر مجموعه های سرمایه گذاری صدر تامین(تاصیکو)عالی هستن.میتونین نگاه کنین زیرمجموعه های تاصیکو رو

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به رشد شاخص و نزول دلار رفتم رو سهم هایی که رشد نکرد و با تکشا با سود 450 % و با حرهشا با سود 600 % و با پاسا با سود 300 % خارج شدم طی تقریبا 2 سال سهامداری .و سبد جدیدم تکنو با 20 م سهم ورازی با 7 م سهم زنجان با 4 م سهم وآفری با 3 م و البته متفرقه هایی از جمله نیرو سرمایه 600 تا وبرق 200 تا کمرجان 500 تا ....
تمام سهامهای اوارتارم اول موج 3 اصلی هستن و برای 2 سال راحت 400-500% می دهند اگر کوتاه مدت 150 % دادند ازشون خارج می شم.سبد لانگ ترمم را روی اینا بستم .تیرماه 98
Untitled12.jpg

*Taremi*

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به رشد شاخص و نزول دلار رفتم رو سهم هایی که رشد نکرد و با تکشا با سود 450 % و با حرهشا با سود 600 % و با پاسا با سود 300 % خارج شدم طی تقریبا 2 سال سهامداری .و سبد جدیدم تکنو با 20 م سهم ورازی با 7 م سهم زنجان با 4 م سهم وآفری با 3 م و البته متفرقه هایی از جمله نیرو سرمایه 600 تا وبرق 200 تا کمرجان 500 تا ....
تمام سهامهای اوارتارم اول موج 3 اصلی هستن و برای 2 سال راحت 400-500% می دهند اگر کوتاه مدت 150 % دادند ازشون خارج می شم.سبد لانگ ترمم را روی اینا بستم .تیرماه 98 مشاهده پیوست 58542
یعنی حدود 8 درصد تکنو برای شماست؟

asefjamali

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهمهایی با نقد شوندگی بهتر و شارپ تر در پرتفو داشته باشین.

امسال سال بورس است

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
بله دو تا کد اصلی درصدی هر دو برای من هست .امروز کد اول را 180 تا مثبت کردم.
58554

جفت اینا یک فامیلی هستن و بنامهای ج و م

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
58556

این ورازی هست چند سال بین 150-270 بازی کرد با حجم بالا و با قدرت ترندلاین نزولی را شکست .خب با این شرایط شاخص باید رفت سراغ سهامایی که توسط حقوقی پایین نگه داشته شده اند و رشد نکردند.من امروز 3 م تا خرید در پولبک.

58557

زنجان ما الان در اول موج 3 از 3 اصلی هستیم زیر موج 2 از 1 از 3 اصلی در هفته پیش یک حجم تاریخی زد .
58558

وآفری هم خیلی ملت را اذیت کرده تا بالاخره تونست سقف تاریخیشو بشکنه .سهم 140 تومن خریدنش فکر کردن می خواهد ؟ می شه نهایتان 120 تومن .ولی سقفش مشخص نیست .
تکنو هم توی تاپیک 2 ساله دارم نموار می زارم هرکی خواست بره ببینه .تنها سهمی که سال 97 حدود 70 % بالا رفته .خیلی جامونده.بازیگرش حقوقی ها را هم انداخت بیرون .حقیقی ها که جای خود.ساحل و کمیته امداد ولی من و نمی شناسه .مثل تکشا فقط خریدم و می خرم

بالا