سباقر ( سیمان باقران )

Mahzoh

Active Member
کاربر فعال
با سلام
موقع پذیره نویسی مبلغ مورد نیاز را به موقع به جساب شرکت واریز کردم . بعد از چند ماه مطلع شدم که حق تقدم را به من تخصیص ندادنند. با مراجعه به شرکت به من گفتند که مدارک (فیش بانکی و فرم تکمیل شده حق تقدم) به دستشون نرسیده. حالا معلوم نیست برای چند نفر این قضیه بودار اتفاق افتاده و شرکت پول این افراد را بعد از گذشت چند ماه هنوز مسترد نمیکنه. از دوستانی که همین مشکل را دارند خواهش میکنم خصوصی تماس بگیرند تا همگی از شرکت سیمان باقران و مدیر عامل محترمش شکایت کنیم.

Mahzoh

Active Member
کاربر فعال
با سلام
موقع پذیره نویسی مبلغ مورد نیاز را به موقع به جساب شرکت واریز کردم . بعد از چند ماه مطلع شدم که حق تقدم را به من تخصیص ندادنند. با مراجعه به شرکت به من گفتند که مدارک (فیش بانکی و فرم تکمیل شده حق تقدم) به دستشون نرسیده. حالا معلوم نیست برای چند نفر این قضیه بودار اتفاق افتاده و شرکت پول این افراد را بعد از گذشت چند ماه هنوز مسترد نمیکنه. از دوستانی که همین مشکل را دارند خواهش میکنم خصوصی تماس بگیرند تا همگی از شرکت سیمان باقران و مدیر عامل محترمش شکایت کنیم.

خیلی ممنون از دوستانی که تماس گرفتند. لطفا دوستانی که مایلند گروهی اقدام کنند تماس بگیرنند.

ارسلان222

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام از مجمع باقران خبری دارید....
مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت، بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 1393/04/21 در خصوص دعوت به مجمع عمومی فوق العاده راُس ساعت 17:00 روز سه شنبه مورخ 1393/04/31درمحل خراسان جنوبي شهرستان بيرجند خيابان انقلاب هيئت حسيني برگزار گردید و به حد نصاب قانونی نرسید

محمداعلا

مسدود شده
مسدود شده
خريد

يه مژده به شما
سهم شرکت ميراث فرهنگي (سمگا ) با توجه به افتتاح چند هتل بين المللي و همچنين چند برابر شدن توريست خارجي، با توجه به اعتبار خوبي که دولت براي اين بخش گذاشته اين سهم در دوره اين دولت بسيار رشد خوبي خواهد کرد و عجيب و غريب نيست که بگوييم 2000 هزار تومان را در آينده اي نزديک پشت سرخواهد گذاشت

رئیس علی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت دوستان
کسی نمیدونه این حقوقی که امروز داره اینطوری میخره کیه؟

samali

Member
کاربر فعال
عضو تازه
[FONT=tahoma, serif]خبر 1394/07/06 :[/FONT]
[FONT=tahoma, serif] یشرفت فیزیکی 90 درصدی پروژه سیمان باقران در خراسان جنوبی [/FONT]
[FONT=tahoma, serif]مهندس حیدرپور مدیر پروژه سیمان باقران با توجه به تصویب 342 میلیارد ریال تسهیلات جدید جهت تکمیل و راه اندازی این پروژه خواستار همکاری بیشتر بانک شد و بر تسریع آزادسازی منابع تاکید کرد.وی پیشرفت فعالیتهای جاری کارخانه بعد از آزاد سازی تسهیلات اخیر را خوب ارزیابی کرد.[/FONT]

mvm530

New Member
عضو تازه
مدیر عامل کارخانه سیمان باقران با بیان اینکه در حال حاضر تجهیزاتی بر روی زمین نداریم که نصب نشده باشد، گفت: دو محموله خریداری کردیم که برای ارسال از کشور خارجی هنوز منتظر هستیم و در حال حاضر مهم ترین مشکل کارخانه ورود تجهیزات از کشورهای اروپایی است که هنوز بعد از چند ماه پیگیری تجهیزات این کارخانه برای نصب وارد ایران نشده است.

بیزینس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیر عامل کارخانه سیمان باقران درمیان با بیان اینکه ظرفیت تولید در حال حاضر 500 تن در روز است، گفت: بعد از افتتاح خط اصلی این میزان به 3 هزار و 300 تن می‌رسد و میزان تولید با توجه به سرانه مصرف خواهد بود.

بالا