سایرا ( ایرانیت )

yasbahary

Active Member
کاربر فعال
چگونه میشه شرکتی که 7سال است که تعطیل است ولی سهمش داره دربورس معامله میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خریداران مواظب جیب هایشان باشنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
فکر میکنید در این کشور شرکت هایی که 40 سال فعال بودند و تولید هم داشتند چه گلی به سرشون زدند؟ هیچی افزایش زیان. خواستم بگم بدونید که حرف شما بی معنی بود. معامله میشه چون سهامی عام هست ولی چون تعطیل هست در بازار پایه معامله میشه نه در بورس!

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چگونه میشه شرکتی که 7سال است که تعطیل است ولی سهمش داره دربورس معامله میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خریداران مواظب جیب هایشان باشنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
کاری ندارم تولید داره یا نه ولی از لحاظ تکنیکالی آماده یک رشد عالی هستش.شاید از لحاظ بنیادی هم عالی باشه که بنده مطلع نیستم ولی اونایی که قصد خرید دارند با اطمینان میگم سهم روندش صعودی شده

a121

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای خرید بلیط هواپیما، تورخارجی و داخلی، تورهای باحال گردشگری یکروزه و چندروزه، به سایت https://a121.ir/ مراجعه و برای دانستنیهای جذاب ایرانگردی به بخش مجله گردشگری مراجعه فرمائید. (دارای نماد اعتماد و پروانه کسب و کارهای مجازی)

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
علت اینکه جواد 277 مطلب نمیزنه اینه که سهامشو فروخته و منتظر هستش سهم بیاد پایین دوباره به تعداد بالا جمع کنه وقتی خریداش تکمیل شد دوباره میاد از سهم تعریف میکنه.رتکو فلات کقزوی سایرا و.....وقتی فروخت سکوت میکنه و وقتی که دوباره پایین خرید میاد از سهم تعریف میکنه

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی یا ..... تشریف دارند یا خودشان را به ........ زده اند نا ایرانیت کمتر از 2000تومان فروشنده نیستیم ونگاهمان به ایرانیت مثل زمین است تا از قیمت خرید خود سود حداقل 1000 درصدی نگیریم فروشنده نیستیم چون قیمت تمام شده پایین هم داریم ترسی نداریم ودر قیمتهای مناسب هم در حد توان اضافه میکنیم و در این بین با 20 درصد ان هم نوسان میگیریم

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعضی یا ..... تشریف دارند یا خودشان را به ........ زده اند نا ایرانیت کمتر از 2000تومان فروشنده نیستیم ونگاهمان به ایرانیت مثل زمین است تا از قیمت خرید خود سود حداقل 1000 درصدی نگیریم فروشنده نیستیم چون قیمت تمام شده پایین هم داریم ترسی نداریم ودر قیمتهای مناسب هم در حد توان اضافه میکنیم و در این بین با 20 درصد ان هم نوسان میگیریم
همیشه میگفتید 3 تا کد دارید حدسم این است آن 3 شخص حقیقی شما باشید اگر اینطور نیست صادقانه بگویید چند سهم دارید؟یکبار گفتید 300 هزار تا دارید یکبار گفتید 700 هزار تا دارید.....

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چون دوستت دارم به همین زودی راضی شدم 700 هزار تای ان را 1000 تومان هم بدهم بهتر است قیمتهای خیالی ندهید
الان گفتید زیر 2000 نمیفروشید ولی در پست های قبلیتون حاضر شدید 1000 تومان هم بفروشید کدوم حرفتون رو باور کنیم؟

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک بنده خدایی توی پیام خصوی به من گفته که سهم خود را در ایرانیت فروخته ام که چیزی نمی گویی برای اینکه به همه ثابت بشود من هنوز سهامدار این شرکت هستم یک کدم که حدود 390 هزار با ان سهم دارم فردا میگذارم روی 1500 تومان تا همه ببیند که هنوز با سهم هستم میتوانید از طریق کارگزاریتان تعداد ان را در قیمت 1500 تومان چک کنید
اما چرا مطلبی در مورد ایرانیت نمیگویم برای اینکه میخواهم همین تعداد کمی هم که در سهم مانده اند از سهم در قیمتهای پایین خارج بشوند
اینجا گفتید 390000 سهم دارید

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
منفی 4 شنبه هم حدس میزنم کار شما باشه کد به کد کردید تا سهم رو منفی کنید

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سود 1000 درصدی؟؟؟؟؟:rolleyes::rolleyes:

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون جاهای خالی که نقطه چین گذاشتی رو پر میکردی

بالا