سایرا ( ایرانیت )

@تایگر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ناظر بی وجدان روی 520 تایید نکرد
سایرا خیلی قیمتش نسبت به بقیه همگروهاش عقبه ....سال گذشته سقف قیمتش بالای 700 تومن بوده ..سفاسی 400 بوده و امسال 2000 تومنم قیمت خورده .....بالای 1000 که بشه سایرا قیمتش بازار تازه میاد به سمتش

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ناظر بی پدر و مادر دوباره امروز معاملات سهم رو باطل کرد.
با اینکه 50 هزارتا معامله شده بود ولی بازم باطل کرد
دیگه بازی به این کثیفی و آشکارا کسی دیده بود؟؟؟
چند روزی هست که سهم مثبت معامله میشه و ناظر حرام لقمه باطل میکنه
ولی اگر سهم منفی بخوره حتی با تعداد کم تایید میکنه
بر پدر و مادر آدم حرام لقمه لعنت
سهامداری ایرانیت کجا هستند پس؟
از دست ناظر بی پدر و مادر ایرانیت شکایت کنید
هرچند که بی فایده اس و اوناهم یه سری حرام خور و حرام لقمه هستند

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر نمیاد سهم دیگه فروشنده انچنانی داشته باشه.
واسه همین احتمال دادم مجمعی چیزی داره که همه منتظرشن
کاربر جواد277 مالک اصلی سهامهای رتکو سایرا مس تکنار فلات هستند.در اوج قیمت خالی کردند.البته با 30 درصد سهامشان نوسان میگیرند.الان منتظر نشستن تا فروشنده خسته بشه باز در قیمت های پایین بخرند.به احتمال زیاد سایرا رو هم فروخته باشند و میخواهند در قیمتهای پایین دوباره اضافه کنند هر وقت خریدشان تمام شد خبرهای مهم سایرا رو اینجا اعلام میکنند

taherishahram

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاربر جواد277 مالک اصلی سهامهای رتکو سایرا مس تکنار فلات هستند.در اوج قیمت خالی کردند.البته با 30 درصد سهامشان نوسان میگیرند.الان منتظر نشستن تا فروشنده خسته بشه باز در قیمت های پایین بخرند.به احتمال زیاد سایرا رو هم فروخته باشند و میخواهند در قیمتهای پایین دوباره اضافه کنند هر وقت خریدشان تمام شد خبرهای مهم سایرا رو اینجا اعلام میکنند

من تو سابقه سهم حجمی نمی بینم که کسی بتونه باهاش نوسان بگیره !
100 تا و 200 تا جز حج حساب نمیشه.
یه زمانی قرار بود زمین های داخل شهرش رو واگذار کنه و بره شهرک صنعتی . کسی آماری نداره به کجا رسیده ؟

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
من تو سابقه سهم حجمی نمی بینم که کسی بتونه باهاش نوسان بگیره !
100 تا و 200 تا جز حج حساب نمیشه.
یه زمانی قرار بود زمین های داخل شهرش رو واگذار کنه و بره شهرک صنعتی . کسی آماری نداره به کجا رسیده ؟
زمین را دارند صاف میکنند که تحویل خریدار بدهند بزودی مجمع وشفاف سازی در مورد فروش زمین کارخانه اصفهان در کدال قرار خواهد گرفت

taherishahram

Member
کاربر فعال
عضو تازه
زمین را دارند صاف میکنند که تحویل خریدار بدهند بزودی مجمع وشفاف سازی در مورد فروش زمین کارخانه اصفهان در کدال قرار خواهد گرفت
یادمه اون زمان ها از فروش عددی نزدیک 1000 تومن به ازای هر سهم سود در میاوردن تحلیلگرها..
چیزی از این موضوع می دونین؟

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یادمه اون زمان ها از فروش عددی نزدیک 1000 تومن به ازای هر سهم سود در میاوردن تحلیلگرها..
چیزی از این موضوع می دونین؟
بین حداقل 2500 تا 3000 تومان فروش زمین برای ایرانیت سود شناسایی خواهد شد چون شرکت در مورد بدهیهای سنگین دارایی وبیمه وجریمه های وام بانکی بخشدیگی گرفته است وزیان انباشته ان بسیار کاهش داشته است ولی باید صبر کنید تا ایناطلاعات بصورت رسمی روی کدال قرار بگیرد گفته های من وقتی ارزش دارد که همه این موارد بصورت شفاف در کدال به اطلاع عموم برسد که وقتی این اطلاعات در کدال قرار گیرد مطمئن باشید دیگر این قیمتها امروززیر 500 تومان نخواهد بود

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بین حداقل 2500 تا 3000 تومان فروش زمین برای ایرانیت سود شناسایی خواهد شد چون شرکت در مورد بدهیهای سنگین دارایی وبیمه وجریمه های وام بانکی بخشدیگی گرفته است وزیان انباشته ان بسیار کاهش داشته است ولی باید صبر کنید تا ایناطلاعات بصورت رسمی روی کدال قرار بگیرد گفته های من وقتی ارزش دارد که همه این موارد بصورت شفاف در کدال به اطلاع عموم برسد که وقتی این اطلاعات در کدال قرار گیرد مطمئن باشید دیگر این قیمتها امروززیر 500 تومان نخواهد بود
کاری به بنیادش ندارم ولی از لحاظ تکنیکالی هروقت سقف قیمت قبلی که 640 تومان بوده رو رد کرد میشه به خرید فکر کرد.

taherishahram

Member
کاربر فعال
عضو تازه

من از این سهم زیاد ندارم..
تو پرتفوم مونده بود می خواستم آمارش رو بگیرم.
مرسی از راهنمایی

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چگونه میشه شرکتی که 7سال است که تعطیل است ولی سهمش داره دربورس معامله میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خریداران مواظب جیب هایشان باشنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

بالا