ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

seowriter

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به دلیل داشتن دوام و طول عمر بالا ، می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد که در طرح ها و رنگ های مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد . این نوع ساک دستی های پارچه ای قابلیت چاپ کردن وجود دارد و می توان لوگو و برند شما را به عنوان تبلیغات روی آن ها چاپ کرد. ساک دستی پارچه ای دارای دسته موزی یا زنبیلی می باشد که هنگام ساخت ، دسته های آن روی ساک نصب می شود.

در نظر خود داشته باشید که صاحب یک تبلیغات یا بیلبورد در سطح شهر هستید ، زمانی که با بیلبورد خود در سطح شهر حرکت کنید تعداد زیادی از انسان ها با برند شما آشنا می شوند که ساک دستی تبلیغاتی این حرک بیلبورد شما را در سطح کل شهر برای شما انجام می دهد و در این صورت برند شما برای عموم مردم شناخته می شود. هنگامی که مشتری خریدی انجام می دهد ، شما با ارائه ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به مشتری خود ، نشان می دهید که برای مشتری ارزش و احترام قائل شدید و به او اهمیت می دهید. از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی جهت آسان نمودن حمل کالای خریداری شده توسط مشتری استفاده نمایید. هنگامی که شما جنسی رو خریداری می کنید و فروشنده جنس را در ساک دستی پارچه ای که روی آن تبلیغاتی چاپ شده قرار داده و به دست شما می دهد، نه تنها باید از خرید خود خوشحال باشید بلکه باید از این خوشحال باشید که برند آن شرکت روی ساک دستی پارچه ای شما چاپ شده و شما برای آن شرکت تبلیغاتی انجام می دهید.

تفاوت ساک پارچه ای تبلیغاتی با نایلون در این می باشد که نابلون بعد از مدتی فرم و ظاهر خود را از دست می دهد و مچاله شده و از شکل می افتد اما ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به این صورت نیست و شکل ظاهری خود را تا آخر حفظ می کند.

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در دو جنس برزنتی و غیر بافته تولید می شود که روی هر دوی آنها می توان تبلیغات برند شما را چاپ کرده و از آنها به عنوان تبلیغات کسب و کار شما استفاده کرد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به دلیل داشتن الیاف جزء گرانترین ساک دستی ها محسوب می شود. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی یکی از پر مصرف ترین اقلام تبلیغاتی می باشد.

http://www.topbag.ir
 

farzadmri

New Member
عضو تازه
هدیه تبلیغاتی کالاهایی‌اند که عمدتا بر روی آن‌ها نام تجاری، لوگو یا شعار خاصی قرار می‌گیرد. هدایای تبلیغاتی به منظور استفاده در بخش بازاریابی و به منظور ارتباط گرفتن با مشتریان استفاده می‌شوند. این هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها و کنفرانس اهدا می‌شوند تا نام یک شرکت، برند یا یک اتفاق خاص را در میان مخاطبان ترویج دهند. اهدای هدایای تبلیغاتی عموما بخشی از کمپین تبلیغاتی چریکی حساب می‌آید.

به طور کلی، هدیه تبلیغاتی هدیه‌ای است که یک شخص یا یک بنگاه اقتصادی، جهت معرفی برند خود، به عنوان هدیه استفاده می‌نماید که نام و برند خود را روی آن حک نموده است و آن را به مخاطبین خود تقدیم می‌کند. به این گونه محصولات، تبلیغاتی گفته می‌شود.

در سال ۱۷۸۹ اولین هدایای تبلیغاتی در ایالت متحده، جهت برگزاری انتخابات ژورنال واشینگتن اهدا شد؛ این هدایای تبلیغاتی دکمه‌های یادبود بودند.

در دهه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌های ایالات متحده، کانادا، انگلستان، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند، کالاهای تبلیغاتی خود را از طریق شرکت‌های توزیع‌کننده کالاهای تبلیغاتی تهیه کرده‌‌اند. این توزیع کنندگان، «توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی» یا «مشاوران تبلیغاتی» نامیده می‌شوند.
 
بالا