زمگسا ( کشاورزی و دامپروری مگسال )

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
کم ریسک ترین سهم ودر پایین ترین قیمت خود قرار گرفته فعلا بازار به این سهم کم توجه هست
امروز حتی یک سهم هم نگرفتم امیدوارم فروشندگان محترم فردا درمحدوده ۲۷۰ خارج شوند وسهم راهی ۳۵۰بشه

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم شناور بسیارکمی دارد با ۲۰۰هزارتا به صف کشیده میشه امروز بیشتر فروشندگان خارج شدند از فردا این بطرف مثبت کامل خواهد رفت واز روزهای اینده باید منتظر حجم مبنا باشیم ...نسبتا کاملا گویاست ۱۵/۱۱/۹۶

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
یک نکته دیگر، سهم را در کف قیمتی خود بخرید ودر سقف بفروشید زمگسا یک نمونه از سهم در کف ....

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
انشاالله که فروشنده داشته باشه وزیر ۲۷۰ بفروشند جالبه دوسایت پولی هم گروه تلگرامی سیگنال صادر کردند فردا خوب این سهم را رصد کنید سهم در روند صعودی را کسی می فروشه !؟

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
فشارفروش امروز گرفته شد انتظار مثبت داشتم که نشد ....

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی نیست به اون فروشنده *** بگه یهم خریدار داره چرا اردر فروش میچینی

navasan

Well-Known Member
کاربر فعال
زمگسا تا پایان مهلت حق رشدی نداره ولی پس از ان از بهترین های بازار خواهد بود بنابراین روز های اخر سال زمان مناسب برای ورود به این نماد خواهد بود و فعلا در گروهش زشگزا برای رشد مستعد تر است

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
سهام بنیاد به هیچ وقت نخرین *** میکنه ادم رو ..............................خیلی از اوناییکه وارد این سهم شدن تو زیان هستن و از رشد بازار هم جا موندن دو سر زیان شدن

Be a trader

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا باید بره برای صف
اصلا پول باید پشت هر سهمی
بنیاد کشکه تکنیکال پشم

کل بازار شده نوسانگیری
چهار نفر پول خوب دارن هر سهمی رو بخان میبرن بالا البته منظورم شرکتهای کوچکه

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی میدونه به حق تقدم هم سود تعلق میگیره یا نه؟ منظورم اینه که اگه حق تقدم الان پرداختش انجام بدیم سود ۹۶ بهش تعلق میگیره؟

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان کسی میدونه به حق تقدم هم سود تعلق میگیره یا نه؟ منظورم اینه که اگه حق تقدم الان پرداختش انجام بدیم سود ۹۶ بهش تعلق میگیره؟
بادرودوعرض ادب به همه وشماهمکارگرامی.بنده پیگیربودم بله حق تقدم هاقبل ازمجمع تقسیم سود به سهم تبدیل شده وسود تعلق میگیره موفق باشی

shahabi.ma

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
من هم امروز اضافه کردم.
بنظرم با دید بلند مدت ( 2 ساله ) بازدهی بیشتری از دلار دارد. (نظر شخصی)
جسارتاً نقطه شروع و اتمام موجِ فیبو ترسیمی شما را نفهمیدم.

خروجی

Well-Known Member
کاربر فعال
خواهش بلی..درسته فیبو رو سیستم ایچی انداخته بودم ..که اندیگاتور ایچی را پاک کردم..:):):)

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
درودبه همه.ظاهرکسی این سهمونداره لطفاکسایی که میتونن تحلیلی داشته باشن ممنون میشیم

بالا