زعفران

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام.با توجه به ممنوع شدن سکه آتی و همچنین رواج زعفران آتی پیشنهاد میشه دوستان در موردش نظر بدن تا بشه از معاملاتش سود گرفت..اینطوری که بنظر میاد زعفران و دلار و سکه همسویی دارند.

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام امروز معاملات زعفران با مثبت 5 باز شد و این طور که بنظر میاد میشه یک گین 25 در صدی ازش در چند روز گرفت..
با توجه به افزایش قیمت مواد خوراکی و اینکه هنوز زعفران داره با دلار 8000 تومنی معامله میشه میشه انتظار داشت در بلند مدت(بالاتر از 6 ماه) بالای 100 درصد سود بده..
البته من هنوز کاملا نقد هستم و در پرتفوم طلا و زعفران دارم...
منتظرم ببینم هفته بعد جو بازار چطوریه که وارد سهام شرکت ها هم بشم..

پیوست ها

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام .من امروز سهم دکیمی گرفتم 413 تومان.البته یک ساعت بعدش شورای نگهبان cft رو رد کرد
دوستان میتونن بررسی کنن خرید دکیمی 400-413
حد ضرر 10 درصد
13/08/97
پرسود باشید

mnb63

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام اینم تحلیل سکه تمام بانک رفاه
میتونید در قسمت هایلایت نوسان بگیرین
فقط حد ضرر فراموش نشه!!!
پرسود باشید

پیوست ها

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
حواستون جمع باشه به گواهی و اتی زعفرون سررسید مهر

1565640554914.png
شنبه سیگنال بایش با شکستن روند نزولی کوتاه مدتش و و تثبیت بالای 9700 داده شد احتمالا فردا گواهی مثبت خواهد بود و باعث می شه اتی از سقف شنبه رد بشه .بهترین جای خرید بود شنبه استاپ را بزارید رو 9700
فردا با گپ مثبت باز خواهد شد و تا 11000 خواهد رفت.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
داستان کاهش قیمت زعفرون داستان خیانت به تولید کننده و صادر کننده و کارگر و اشتغالزایی ایرانی هست .که توسط مزدوران نادان و مدیران خودفروخته بورس در حال انجام هست.
خیلی مختصر عرض می کنم .یکسری ایادی هستن که خیلی راحت شما می تونید انها را به سادگی شناسایی کنید کد های این افراد ....وقت تحویل زعفرون در سررسید با توجه به داشتن پوزیشن سل (فروش )نکول می کنند و زعفرانی ندارند که تحویل بدهند و خیلی راحت 1 درصد جریمه را پرداخت می کن و همین افراد خیلی راحت با فروش و صف فروش کردن نماد زعفران در سر رسید ها تمام سطوح حمایتی را می شکن تا قیمت زعفران حتی پایین تر از بازار فیزیکی ان برسد ...حالا چرا و چه هدفی را دارند .....؟
برای اینکه خریدار زعفران ایرانی در خارج از کشور بتوان زعفران ایرانی را ارزانتر بخرد !!!!! و حق تولید کنند و کارگر را به نا حق تو جیب تاجر بیگانه کند.
خیلی جالب است سال حمایت ملی سال تولید ملی سال اشتغالزایی سال مبارزه با تحریم و شکوفایی اقتصادی چرا ناظران که در راس ان ناظران مزدور بورس کالا و بازارگردادن و انبار گردان هستن این مزدوران و ایادی بیگانه (( که همین ایادی در بازار ارز به گونه ای اختشاش می کردند که الان دارند به پرونده ی انها رسیدگی می کنند و بزودی پروند این کاهش قیمت زعفران توسط دادستان رسیدگی خواهد شد )) با فشار فروش موجبات خسارت به زعفران ایران و درامد مزرعه دار و کارگر ایرانی و حتی صادرات ان و ارز اوری برای کشور مان شده است .
1565732779888.png
1565732870436.png
این نمودار ها مربوط به بازارگردانان گواهی زعفران هستن که با فشار فروش باعث کاهش قیمت زعفران در بازار داخلی شدند .
بحث خیلی پیچیده هست ولی بطور ساده خیانت این مدیران بدین شکل است
با عرضه در نماد های گواهی باعث فشار فروش در بورس می شوند و قیمت سازی می کنند و قیمت با فشار فروش کاهش می یابد . سپس در همان روز با فروش قرار داد در نماد های اتی سررسید های مختلف مقاوتهای بازار را یک به یک می شکنن قیمت بطور کاذب پایین می اید و از طرفی در کف قیمتی که خودشان صلاح می دانند خریدارند حالا این اصلا بحث خیانت به ملت نیست این کاری که انها می کنند صرفا برده داری ملت زحمت کش و تولید کننده هست .خیانت در جایی مشخص می شود که تاجر خارجی با بررسی و دیدن قیمت زعفران در بورس کالا ایران مبادرت به قیمت گذاری بر مبنای فشار فروش ایادیش می کند و به مفت خری می پردازد و زعفران ایران را به ثمن بخس می خرد .برای اطلاع عرض می کنم که یک کیلو زعفران اسپانیا در حال حاضر سی میلیون تومان هست. اما زعفران ایران بسیار بسیار نازل تر است .
مطالب بالا بسیار ناقص بوده اما در این مقاله بسیار مختصر و مفید ایرادات بازار زعفران اتی توسط کارشناسان شناسایی شدند .

آخرین ویرایش:
بالا