زشگزا(شیر و گوشت زاگرس شهرکرد)

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نقل از navasan :

فقط یک نکته خدمتتون عرض کنم شرکت های رویی خصوصا مجموعه کروی پیش بینی اولیه که پایان بهمن منتشر میکندد را خیلی خیلی محطاطانه تنظیم میکنند و فعلا نمیشه ازشون انتظار بالایی داشت ضمن از اواخر این ماه حجم عرضه ها شدیدا بالا میره و جو بازار قرمز میشه و باید در سهم های کوچک بود نه در سهام بزرک
موفق باشی
خیلی ممنون از توصیه ایی که در مورد کروی کردید ولی من نوسانگیر هستم و اصولا با سهمها همخوابی نمیکنم. از این مورد که بگذریم تو رو خدا خودت رو به چشم پزشک نشون بده.. با توجه به تهمتی که زدید من فکر میکنم دچار ضعف بینایی و .... باشید نگرانتون شدم.
پی نوشت... مرده حسابی مگه من در سبدم شوینده دارم واسه خودت ... تلاوت میکنی!!
زشگزا از 600 سقوط کرده به 520 ولی کروی از 370 امروز صف خریده در 403 تومن که البته ادامه داره.... هوووووووم

abbash

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش این شرکت در سال 96، 493 میلیارد ریال بود است و شرکت زبینا 477، زگلدشت 555 !
فروش شش ماهه این شرکت 299 میلیارد ریال بوده است، شرکت زبینا 289، زگلدشت 319!
در مقابل ارزش بازار این شرکت 550 میلیارد ریال می باشد، زگلدشت و زبینا بیش از 1000 میلیارد ریال!
یا باید زشگزا بالا بره یا اونها بیان پایین! به نظرتون احتمال کدوم بیشتره!؟

لایک ها: 120

a.s.d.h

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرم بایستی مجددا سهم بررسی بشه،قیمت شیر خام به۲۴۰۰ تومن رسیده تقریبا ۲

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
بیخود نیس سهام این گروه بصورت بیرحمانه ای کنترل میشه

قاچاق گوسفند به کویت توسط لنج هندی که گفته می‌شود از یکی از بنادر هرمزگان بارگیری شده است
سه لنج هندی و هر لنج دو هزار گوسفند
آنوقت مردم بیچاره باید گوشت را کیلویی هفتاد هزار تومان بخرند
ارسالی از اسکله کویت

‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌ ‌‌‌‌

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
خوب بسلامتی هرچی میتونستن از بازار جمع کردن و درآخر سر هم سهام حقوقی درصدیو به کد خودشون منتقل کردن
زشگزا بنیادی ترین سهم گروه
سود زشگزا امسال تمام بازارو شگفت زده خواهد کرد

زشگزا کلا ۸۰ میلیون سهم داره
شناور آنچنانی هم نداره و حسابی خشک شده
از همه مهمتر مثل سهام سفته بازی بازار نیس که سود نداشته باشه و سود درست و حسابی داره و رشد سود سازی شرکت تصاعدی هستش

پیوست ها

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
..
‍ ‍ ‍ ‍ #زشگزا
شير و گوشت زاگرس شهرکرد در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۷/۰۹/۳۰(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۱,۰۹۳ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲۳٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۴۴٪ فروش میباشد.

این شرکت براساس عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۸۷,۴۳۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
..
‍ ‍ ‍ ‍ #زشگزا
شير و گوشت زاگرس شهرکرد در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۷/۰۹/۳۰(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۱,۰۹۳ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲۳٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۴۴٪ فروش میباشد.

این شرکت براساس عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۸۷,۴۳۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

نابغه بورس ایران , پیدا شد

بعد از ارسال این گزارش از زشگزا

نابغه بورس ایران , سهمی که قیمت پایانیش 3% مثبت بوده و این نابغه سهم خودشو به 4.64% منفی تابلو فروخته

Consultant

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمودار در تایم فریم هفتگی موید روند صعودی سهمه و شاخص RSI هم این مطلبو تایید می کنه؛ بنابراین روزهای خوبی پیش رو خواهیم داشت.

Zeshegza.png

hosein.66

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
زشگزا
قیمت زشگزا تا مجمع به 3000 تومن می رسه
امسال تو مجمع 200 تومن تقسیم می کنه
قیمت تابلوی سهم فقط پول 6000 تا گاو شرکت هست

hosein.66

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
زشگزا
گروه قوی داره سهم رو جمع می کنه
سهم فقط 2 میلیون دیگه شناور داره
بعضی ها می گن قیمتش تا 5000 تومن میرسه

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
زشگزا و تليسه دو سوپر سهم گروه دام رو جدى بگيريد و تاكيد ميكنم گزارش سه ماهه سوم را به دقت مطالعه كنيد ...

hosein.66

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
# زشگزا اکنون نگاهی بیندازیم به دارایی های یکی از شرکتهای دامپروری #زشگزا دارای ۶ هزار راس گاو مولد و شیری و پرورش آبزیان و زمینهای زراعی مرغوب می باشد . ☑️حال ارزش واقعی این دارایی ها رو با قیمت فعلی گوشت و شیر و املاک و تجهیزات با دلار 13 هزار تومانی محاسبه کنید . زشگزا مهمترين نكته اش اين هست كه تعداد سهامش ٨٠ ميليون هست و شناوری بسیار کمی دارد و به اصطلاح‌ سهم خشک‌ است و تعداد سهم‌ پایین‌ شرکت سود واحد سهم را بالا مي برد و قيمتش هم مسلما بايد بالاتر از بقيه باشد. زشگزا شرکتی کوچک با فروش ماهانه در اندازه شرکتهای بزرگ گروه دامپروری و زراعت می باشد . پتانسیل های بنیادی زشگزا : ۱ _ زشگزا امسال توانایی تقسم ۲۰۰ تومان سود در مجمع سالانه را دارد . ۲_ افزایش سرمایه از سود انباشته رو به زودی راهی کدال می کند. ۳_ با حذف تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی نرخ شیر آزاد می شود . ۴ _ داشتن کمترین p/e در گروه ۵_کوچک بودن شرکت ، تعداد سهم ۸۰ میلیون و جمع شدن شناوری سهم طی چند روز اخیر ارزش بازار سهم در حال حاضر فقط به میزان قیمت ۶۰۰۰ راس گاو شرکت هست . با اطمینان‌ می گوییم این سهم تارگت خیلی بالایی دارد .

بالا