ریشمک (شرکت تولید وصادرات ریشمک)

Aliasghar Bors

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میگن..... ۲۰۰ تومان سود..... در مجمع تقسیم شده..‌‌
مبارکه دوستان سهامدار...‌‌...‌
سلام رفقا

بله از ای پی اس 2258 ریالی مبلغ 200 تومان سود در مجمع تقسیم شد
البته یه مقدار سهامداران حقیقی برا تائید عجله کردن با توجه به سود انباشته 330 تومانی برا هر سهم، دوستان حاضر در مجمع عجله نکرده بودن به تقسیم سود 220 تومان هم راضی بودن

از دیگر نکات مجمع با راه اندازی و انتقال کامل شرکت به منطقه لپویی تولید محصولات دو برابر خواهد شد
و دیگر اینکه اگر تحریم ها برداشته شود وضعیت شرکت از این رو به ان رو خواهد شد
چرا که با دور زدن تحریم ها یه مقدار از سود شرکت صرف هزینه بیشر می شود خصوصا در تسعیر ارز که من غیر مستقیم و از طریق صرافی معتبری که شرکت سالهاست با آن کار میکند
حدود 5 در صد هزینه تسعیر ارز میشود
با توانمندی مدیریت شرکت اگر اشتباه نکرده باشم آقای ترکمانی که من از نزدیک ناظر توضیحات ایشان بودم ابراز داشتند که سیاست شرکت براین بوده و هست که عرضه محصولات به مشتری با وجوه دریافتی و کنترل مطالبات همخوانی داشته باشد، به همین علت همیشه یه مقداراز تولید محصولات در چرخه دپو در حال زیر رو شدن هستش
امروز برا اولین مرتبه متوجه شدم که شرکت بابت مطالباتش از مشتری چکهای ارزی بی تاریخ میگیره و همان چکهاست که با توافق فی مابین شرکت با مشتری در هر وعده از طریق همان صرافی که خدمت دوستان عرض کردم با هزینه 5 درصدی تسعیر ارز میشود
صحبتهای زیادی شد در مورد مقرون به صرفه بودن خرید ریشمک خام از کشور همسایه، اذربایجان و همچنین صحبت از مرقوبیت و دسته بندی شده جنسهای خریداری شده و دیگر اینکه از 14 شرکت فعال در سطح ایران تنها شرکت ریشمک هستش که به جای یک کیلو محصول از هر 4 کیلو ریشمک قادر است 1.5 کیلو از 4 کیلو مواد اولیه که همان ریشمک هستش تولید محصول کند
با رعایت حوصله دوستان و فاکتور از بقیه صحبتها درمجمع، مختصر و مفیدش را خدمت دوستان عرض کردم
آدینه پیش رو خوش

آخرین ویرایش:

yaser1364

Well-Known Member
کاربر فعال
با این گزارش تولید و شفاف سازی طی سال مالی جاری، بدون در نظر گرفتن مطالبات ارزی، افزایش تولید، سود حاصل از سرمایه گذاری ها و با فرض میانگین تسعیر 13000 تومانی دلار، به سود حدوداً 200 تومانی برای هر سهم دست خواهد یافت. ضمن اینکه شرکت به ازای هر سهم حدود 135 تومان سود انباشته دارد.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این گزارش تولید و شفاف سازی طی سال مالی جاری، بدون در نظر گرفتن مطالبات ارزی، افزایش تولید، سود حاصل از سرمایه گذاری ها و با فرض میانگین تسعیر 13000 تومانی دلار، به سود حدوداً 200 تومانی برای هر سهم دست خواهد یافت. ضمن اینکه شرکت به ازای هر سهم حدود 135 تومان سود انباشته دارد.
دوست عزیز طبق بخشنامه ای که قبلا اومد همه موظف هستن دلار نیمایی بفروشن . یعنی 9 فعلی .
حالا اینکه بعدا دلار نیما بشه آزاد که مشخص نیست

yaser1364

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز طبق بخشنامه ای که قبلا اومد همه موظف هستن دلار نیمایی بفروشن . یعنی 9 فعلی .
خب اگر اینطور باشد سود به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد

راستگو2

Well-Known Member
کاربر فعال
با درود--کسی میدونه چطور میشه سود مجمع اخیررو گرفت --اگه جدول زمانبندی اعلام شده ممنون میشم در اختیاربزارید.

morteza111

Well-Known Member
کاربر فعال
نظر شخصی احتمالا ریشمک 3000 تا 5000 تومان
احتمالا تا تابستان 98 یا اوایل پاییز 98
شاید زود تر هم اتفاق بیفته
مسولیت خرید یا فروش با خودتان

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس24 | Bourse24, [24.04.19 11:44]
✅ (http://www.hubble.ir/photos/News_20190424060012.jpg) ریشمک سیگنال قوی خرید با پتانسیل بازدهی بالا را صادر کرد

به گزارش تیم تحلیلی بورس٢۴، ریشمک به دلیل گزارش عالی ٣ ماهه و توان سود سازی بالا ارزش ذاتی ١۵٠٠ تا ١٨٠٠ تومانی داشته و به دلیل همین ارزش ذاتی بالا سیگنال خوبی صادر کرد

ادامه مطلب ... (https://bourse24.ir/articles/21627)

@bourse24ir

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهراً آلمان دنبال راه حلی برای تبادل پول با ایران هست.
یه جایی مطلبش را خودنم
پیدا کردم ، می فرستم.

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
پارسال که ریشمک دلار آزاد بود؟

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
هدف قیمتی4500تومان .................زمان اسفند98.....سود اعلامی تا آن موقع 400تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
ظریف:

فرانسوی‌ها به دنبال آنند که امریکا تحریم‌ها علیه ایران را کنار بگذارد

موفقیت این طرح منوط به میزان همکاری واشنگتن است

@boltann

بالا