ریشمک (شرکت تولید وصادرات ریشمک)

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه سهم سه ماهه چهارم زیان ده شده و سود نه ماهه رو کاهش داده. تحریم ها بدجور روی این سهم اثر منفی گذاشته

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
سایر در آمد هاش >>یا همون در امد تسعیر ارزش 14 میلیاردی کم شده...

از 62.7 میلیارد سیده به 49 میلیارد....که باید دید دلیلش چی بوده

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
چی شد الان!!! دیروز گزارش داد!
منفی خورد!

گزارش جدید داد! باز میشه!

چه بورسی درست کردن!!

این چه وضعیه دیگه...

shahram_81

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یادمه برج 5 بود کم و بیش یه زنگ ساده زدم به شرکت و پرسیدم قضیه تحریم چیه که برای اولین بار شفاف سازی کردید گفت مشتری آلمانیمون یه جورایی اذیت می کنه پریده فعلا ..
همینو گفتم اینجا یه دوستانی با آیدی افشا گر بورس و تریدر و شتر سوار .. ناراحت شدن و بحثیم گرفت و با صورت بعدیش هم گفتیم به دلار بالا و13000 ت دیگه دلخوش نباشید شرکت نمی تونه
با نرخ سنا تسعیر کنه البته یه مدتی تسعیر شد و بعد محدودیت ارز و .. کاهش نرخ دلار و .. یه بنده خدایی هم می گفت دیگه دلار 15000 ت هم به خواب نمی بینید حالا بیایید بعد از 6 ماه
سهم بالا نرفته درجا هم زده و ..
جناب افشا گر بورس یادمه زود می گفتی منرا دعا کنید من خدمت کردم به شماها و... بهتون یه جا بر خورد گفتی دیگه نمی نویسم عجب تئاتری بود o_O

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
شنیدم عده ایی از بازرگانان حرفه ایی و سابقه دار
محصولات ریشمک رو به امریکا صادر میکنن..
البته این ربطی به صادرات شرکت نداره.

همیشه بورسی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
یادمه برج 5 بود کم و بیش یه زنگ ساده زدم به شرکت و پرسیدم قضیه تحریم چیه که برای اولین بار شفاف سازی کردید گفت مشتری آلمانیمون یه جورایی اذیت می کنه پریده فعلا ..
همینو گفتم اینجا یه دوستانی با آیدی افشا گر بورس و تریدر و شتر سوار .. ناراحت شدن و بحثیم گرفت و با صورت بعدیش هم گفتیم به دلار بالا و13000 ت دیگه دلخوش نباشید شرکت نمی تونه
با نرخ سنا تسعیر کنه البته یه مدتی تسعیر شد و بعد محدودیت ارز و .. کاهش نرخ دلار و .. یه بنده خدایی هم می گفت دیگه دلار 15000 ت هم به خواب نمی بینید حالا بیایید بعد از 6 ماه
سهم بالا نرفته درجا هم زده و ..
جناب افشا گر بورس یادمه زود می گفتی منرا دعا کنید من خدمت کردم به شماها و... بهتون یه جا بر خورد گفتی دیگه نمی نویسم عجب تئاتری بود o_O
سپاسگذارم دوست عزیز ... همیشه از جایی ضربه خوردیم که احساسات مان را درش دخیل کردیم ... متاسفانه درک درستی از سهامداری ندارییم به فوریت عاشق سهم و بعد حسابی منذجر می شوییم . اگر یاد بگیرییم اصول اقتصادی سهم داشتن را ..آنوقت هرگز برای کوچکترین جمله مخالف نظراتمان برآشفته و پرخاشجو نخواهیم شد ... اصل این است عقد اخوت با سهم ممنوع و در ازایش کسب اطلاعات دقیق و مستند از آن اولویت دارد . متاسفانه هم در این سایت و هم در سایت سهامیاب رویه بصورت انکار واقعیات پیش می رود و بازار تهمت و افترا و پرخاشگری نسبت به همدیگر فراوان شده است . معلوم است که یک جای کار می لنگد . پرسود باشی همواره

khoramdin

Member
کاربر فعال
مگر قرار نیست تولید شرکت سال آینده به 3000 تن برسد یعنی تقریبا دو برابر بشود ؟ هر جوری حساب کنیم سود شرکت هم باید 2 برابر یا بیشتر بشود . پس مشکل سهم کجاست؟ در ضمن اگر کارخانه را به محل جدید منتقل کنند محل فعلی ان قابل فروش میشود که بالقوه شناسائی سود خوبی را نوید میدهد.

yaser1364

Well-Known Member
کاربر فعال
مگر قرار نیست تولید شرکت سال آینده به 3000 تن برسد یعنی تقریبا دو برابر بشود ؟ هر جوری حساب کنیم سود شرکت هم باید 2 برابر یا بیشتر بشود . پس مشکل سهم کجاست؟ در ضمن اگر کارخانه را به محل جدید منتقل کنند محل فعلی ان قابل فروش میشود که بالقوه شناسائی سود خوبی را نوید میدهد.
مشکل تحریم هاست و این که علیرغم اعلام شرکت در عدم تاثیر جدی تحریم ها هنوز برای تایید این ادعاها نیاز به زمان است.

بالا