رکیش ( کارت اعتباری ایران کیش )

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال
https://way2pay.ir/151613

نوآوری (Innovation)پی‌تک (PayTech)کسب‌وکارهاصندوق فروشگاهی ایران‌کیش چه امکاناتی را در اختیار پذیرندگان قرار می‌دهد؟
۲۲ تیر ۱۳۹۸
افزودن دیدگاه
توسط اتاق خبر راه پرداخت

هایپرپات یا صندوق فروشگاهی مدتی است که در اصناف کشور، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپر مارکت‌ها، رستوران‌ها و داروخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول یک مکمل پایانه‌های فروش است که سعی دارد در مدیریت هزینه کسب‌وکارها شیوه‌ای نوین ایجاد کند.
هایپرپات که امروزه با استقبال زیادی از سوی اصناف روبه‌رو شده، به‌عنوان ابزاری شناخته شده که پایانه‌های فروش را ارتقا بخشیده است.
به گزارش روابط عمومی ایران‌کیش، هایپرپات محصولی است که تحت عنوان اکوسیستم پات در ایران‌کیش به بازار ارائه شده است. ابزاری که در آن می‌توان به‌عنوان یک فروشنده، اطلاعات خرید، فروش و سایر هزینه‌ها را ثبت و محاسبه کرده و در پایان برای مشتریان امکان دریافت فاکتور به همراه جزئیات را فراهم کرد.
صندوق فروشگاهی را می‌توان به‌عنوان مکمل پایانه‌های فروش نیز دانست. این محصول که به صندوق فروشگاهی ایران‌کیش نیز معروف است، با قابلیت استفاده از بارکدخوان، کشوی پول و چاپگر صورتحساب سعی کرده شیوه‌ای نوین در مدیریت هزینه‌های یک کسب‌وکار ایجاد کند، شیوه‌ای مطابق با آنچه در دنیای امروز فراگیر شده است.
سرعت کار، کاهش خطا، مدیریت مالی، استفاده بهینه از منابع از جمله مزایای هایپرپات است.مریم قدس گلشن، مدیر پروژه این محصول به مواردی از جمله، صرفه‌جویی در زمان، سرعت در پردازش محاسبات، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ارائه انواع گزارش‌های مدیریتی اعم از مدیریت سفارشات و انبار، افزایش دقت و نظم در امور کاری، امکان شناسایی و کاهش درصد اشتباه اقلام خاص، کاهش درصد اشتباه به پایین‌ترین حد ممکن، حذف و ارائه فاکتور رسمی و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده نیز به عنوان قابلیت‌های این محصول اشاره می‌کند .
مدیر پروژه هایپرپات اضافه می‌کند: «ایران‌کیش این محصول را به‌طور رایگان به پذیرندگان منتخب که حائز شرایط هستند، واگذار می‌کند. این درحالی است که پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از این محصول نیز بدون هزینه خواهد بود.»
شاید این ۳ مطلب مرتبط را هم بپسندید

شرکت کارت اعتباری ایران کیش پات پایانه فروش کسب‌وکار
 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال
https://www.irankish.com/post/98cdf4ca-9e18-4348-a317-a4b401f05b33

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ
زمان درج: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ [۱۴:۴۸:۴۶] - زمان ويرايش: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ [۱۱:۱۶:۱۰] - بازديد: ۱۴۶


شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ حضور میابد.

غرفه شرکت ایران کیش در بیست وپنجمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک) درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، در سالن 1-44 (خلیج فارس)وسالن 27-جشنواره سمپاتی- غرفه شماره 1927 واقع شده است. این نمایشگاه از تاریخ بیست و هفتم تا سی ام تیرماه برگزار می شود.
نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه خواهد شد.
 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال

 • دانش بنیان شدن ایران کیش؛حرکت درمسیر تحقق چشم اندازبیست ساله کشور
  شرکت کارت اعتباری ایران کیش از میان شرکت های پرداخت کشور توانست ، مجوز شرکت های دانش بنیان صنعتی را از آن خود کند .  (به گزارش روابط عمومی ایران کیش)در نگاه اول شاید اخذ یک مجوز دانش بنیان برای یک شرکت از این حیث قابل اهمیت باشد که قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان را پشتیبان خودمی بیند ، موضوعی که مطمئنا باعث رشد و پویایی هرچه بیشتر آن شرکت خواهد شد .
  اما بی تردید اخذ مجوز دانش بنیان صنعتی برای شرکتی در قد و قامت ایران کیش مراحل سخت و دشواری را طی می کند. مراحلی که زمین تا آسمان با مجوزشرکت ها ی دانش بنیان نوپا که معمولا در پارک های علم و فناوری مشغول به فعالیت هستند فرق دارد .
  ازاین رو این پرسش پیش میاید که آیا ایران کیش به عنوان یک شرکت قدیمی " پی اس پی " که اکنون با معتبرترین موسسات و بانک های کشور فعالیت می کند ، اساسا نیازی به اخذ چنین مجوزی با پیچیدگی ها و دردسرهای آن داشت ؟
  چرا ایران کیش دانش بنیان شد
  پاسخ این پرسش را باید بانگاهی به برنامه چشم انداز توسعه کشور بدهیم. به عبارتی دانش بنیان شدن ایران کیش را باید در سطح اهداف کلان کشور بررسی کرد ونه یک استراتژی درون سازمانی .
  امروزه شرکت های دانش بنیان به عنوان ابزاری کار آمد جهت ارتقاء و ارتباط مؤثر بین ارزش های مشترک و عوامل رشد جوامع مختلف، از اهمیت ویژه ای برخوردارند و همچنین به عنوان عامل تعیین کننده در کلیه سیاست گذاری ها و برنامه ریزی هادرراستای ارتقای تلاشهای مستمربرای نوآوری و اتحاد عملکردهایی که از یک سو باید شرایط انتشار فعالیت های نوآورانه توسعه یافته در دانشگاه ها و واحدهای تحقیقاتی را ارتقا ء دهند و از سویی دیگر باید دسترسی آزاد به نوآوری های توسعه یافته توسط دیگر شرکا و یا جوانان مستعد را فراهم کنند، مورد بحث قرار می گیرند.
  یک هدف کلان؟
  اما چرا دانش بنیان شدن ایران کیش یعنی گامی در راستای تحقق اهداف کلان کشور ؟!
  در چشم انداز بیست ساله ایران، تبدیل ایران به قدرت اول منطقه به لحاظ اقتصادی و علمی ، تعامل خردمندانه و هوشیارانه با اقتصاد جهانی و دستیابی به بیش از 520 میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی آمده است که قراراست تا یک چهارم از این تولید ناخالص داخلی از طریق اقتصاد دانایی و شرکت های دانش بنیان به دست بیایدو همین نشان دهنده اهمیت دانش بنیان شدن در ایران امروز است .
  اقتصاد دانایی یعنی چه ؟!
  حتما با خودمی پرسید که منظور از این اقتصاد دانایی چیست ؟
  در دنیای امروزما اقتصاد بر دو بخش تقسیم می شود
  نخست اقتصادفیزیکی: اقتصادی که مبتنی بر تولید محصولات ، ابزارها ، و روش های تولید است در اقتصاد فیزیکی ، نیروی کار و سرمایه عوامل اصلی شمرده می شوند
  و اما اقتصاددانایی:
  در دودهه گذشته نو آوری و دانایی به محور توسعه اقتصادی کشورهای توسعه یافته تبدیل شده است به عبارت دیگر اقتصاد فیزیکی جای خود را به اقتصاد دانایی داده که در آن مهمترین عامل تولید نه نیروی کار و سرمایه بلکه " دانایی" و " فناوری" است .اقتصاد دانایی اقتصادی است که مستقیما بر اساس تولید ، توزیع ، مصرف دانایی و اطلاعات شکل گرفته وبدون وزن است. اقتصاد دانایی اقتصاد کمیابی منابع نیست بلکه اقتصاد فراوانی منابع است .
  در اقتصاد دانایی بازارهای مجازی برای مبادله دانایی در جهان شکل می گیرد در اقتصاد دانایی ، دانایی به مصرف می رسد و به صورت فناوری به فروش می رسد. اقتصاد دانایی ، اقتصاد بدون وزنه است. این اقتصاد شکل گرفته بر پایه تولید و فروش مستقیم دانایی ، صنایع مبتنی بر فناوری های نوین و صنایع با سرمایه گذاری بیش از 10 در صدر درتحقیق و توسعه است و آن چیزی که مولد ثروت در این اقتصاد است دانایی است .....دانایی که محصول پژوهش به شمار میاید .
  و امروزآغاز فصلی نو برای ایران کیش است این شرکت با اخذ مجوز دانش بنیان شدن بیش از پیش در مسیر اقتصاد دانایی در کشور گام برمی دارد.


 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال
ساعت 13 امروز قرعه کشی سمپاتی برگزار می شودامروز شنبه بیست و نهم تیرماه ساعت 13 قرعه کشی یکی از مراحل جشنواره پات در سالن خلیج فارس واقع در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و پنج برنده 10 میلیون تومانی یکی از مراحل جشنواره سمپاتی برگزیده می شوند.

دراین طرح هر نفر علاوه براینکه با انجام هر تراکنش (شارژ ، قبض ، اینترنت) می تواند10 امتیاز کسب کند، با معرفی اشخاص دیگر برای نصب نرم افزار پات قادر خواهد بود روند افزایش امتیاز خود را سرعت ببخشد .
در طرح سمپاتی پات با انجام هریک از تراکنش های خرید شارژ، پرداخت انواع قبوض و خرید اینترنت توسط اپلیکیشن پات امتیاز کسب و کیف پول خود را شارژ و در قرعه کشی 100 میلیون ریالی شرکت کنید.
 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال


تعریف دستگاه هم پات

هم‌پات، پایانه فروش موبایلی است که با استفاده از یک دستگاه کارتخوان با قابلیت خواندن کارت‌های شتابی از طریق تکنولوژی‌های ارتباط بی‌سیم تلفن همراه، این امکان جدید و جذاب را برای کاربران فراهم می‌سازد که به راحتی تلفن هوشمند خود را صرفا با استفاده از یک سخت‌افزار جانبی، تبدیل به یک دستگاه پذیرش کارت نمایند. این سامانه به راحتی تلفن همراه را تبدیل به یک پایانه فروش سیار می‌کند.
قابل توجه دارندگان گوشی های آیفون
بعد از نصب، قبل از اجرا،در دستگاه خود به بخش تنظیمات، عمومی، پروفایل بروید ودستورالعمل زیر را انجام دهید

Settings->General->Device Management->Milano innova sys .SRL->trust
دستگاه PIN PADدستگاه PIN PAD صفحه کلید خارجی می‌باشد که از طریق یک کابل دوسر سوکت به دستگاه POS متصل می‌باشد.


قابلیت‌ها و مزایای دستگاه PIN PAD
 • ۱. کشیدن کارت توسط دارنده کارت
 • ۲. وارد کردن رمز توسط دارنده کارت، جهت جلوگیری از پژواک (بلند اعلام کردن) رمز
 • ۳. محصول به صورت رایگان در اختیار پذیرندگان قرار خواهد گرفت
 • ۴. مشمول اصنافی می‌باشد که ماهیت صنف آنها به صورت باجه‌ای می‌باشد
 • ۵. این دستگاه صرفا قابلیت اتصال به مدل دستگاه‌های LAN POS و DIALUP و PC POS را دارد


اصناف مشمول دستگاه PIN PAD
 • ۱- بیمارستان‌ها
 • ۲- صرافی‌ها
 • ۳- آژانس‌های مسافرتی و خدمات گردشگری
 • ۴- داروخانه‌ها
 • ۵- قنادی‌ها
 • ۶- رستوران‌ها
 • و غیره...

 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال

کد خبر 367737

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸

مدیر عامل شرکت بورس اعلام کرد؛
شرایط پذیرش شرکت‌ها در بازار برتر بورس


شرایط پذیرش شرکت‌ها در بازار برتر بورس

مدیرعامل شرکت بورس تهران درباره تأسیس تابلوی بازار برتر گفت: شرکت‌هایی می‌توانند در بازار برتر پذیرش شوند که حداقل نمره اطلاع‌رسانی‌شان کمتر از ۷۰ نباشد. همچنین قرار است در بازار برتر دامنه نوسان قیمت سهم‌ها افزایش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علی صحرایی درباره ویژگی‌های بازار برتر که قرار است در بورس رونمایی شود، اظهار کرد: هیأت مدیره بورس تهران این پیشنهاد را داده که تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود. قرار است در بازار برتر دامنه نوسان قیمت سهم‌ها افزایش یابد.
وی توضیح داد: شرکت‌هایی که حداقل نمره اطلاع رسانی شان کمتر از ۷۰ نباشد، سرمایه شان حداقل ۱,۰۰۰ میلیارد تومان و سهام شناورشان حداقل ۲۵ درصد باشد یا اینکه سهام آزاد شناورشان از نظر ریالی ۱,۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار لیست شوند.
صحرایی افزود: با لحاظ گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌هایی که می‌توانند در این بازار لیست شوند، پیشنهاد به سازمان بورس ارائه شده است. اخیراً این موضع را به سازمان بورس داده‌ایم و منتظر هستیم که این موضوع را بررسی کنند.
مدیرعامل شرکت بورس تهران در پاسخ به اینکه آیا قوانین بازارگردانی این بازار نسبت به دیگر بازارها تفاوتی وجود دارد؟ گفت: خیر؛ اما در این بازار وجود بازارگردان الزامی است.
 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال

کد خبر 367737

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸

مدیر عامل شرکت بورس اعلام کرد؛
شرایط پذیرش شرکت‌ها در بازار برتر بورس


شرایط پذیرش شرکت‌ها در بازار برتر بورس

مدیرعامل شرکت بورس تهران درباره تأسیس تابلوی بازار برتر گفت: شرکت‌هایی می‌توانند در بازار برتر پذیرش شوند که حداقل نمره اطلاع‌رسانی‌شان کمتر از ۷۰ نباشد. همچنین قرار است در بازار برتر دامنه نوسان قیمت سهم‌ها افزایش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علی صحرایی درباره ویژگی‌های بازار برتر که قرار است در بورس رونمایی شود، اظهار کرد: هیأت مدیره بورس تهران این پیشنهاد را داده که تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود. قرار است در بازار برتر دامنه نوسان قیمت سهم‌ها افزایش یابد.
وی توضیح داد: شرکت‌هایی که حداقل نمره اطلاع رسانی شان کمتر از ۷۰ نباشد، سرمایه شان حداقل ۱,۰۰۰ میلیارد تومان و سهام شناورشان حداقل ۲۵ درصد باشد یا اینکه سهام آزاد شناورشان از نظر ریالی ۱,۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار لیست شوند.
صحرایی افزود: با لحاظ گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌هایی که می‌توانند در این بازار لیست شوند، پیشنهاد به سازمان بورس ارائه شده است. اخیراً این موضع را به سازمان بورس داده‌ایم و منتظر هستیم که این موضوع را بررسی کنند.
مدیرعامل شرکت بورس تهران در پاسخ به اینکه آیا قوانین بازارگردانی این بازار نسبت به دیگر بازارها تفاوتی وجود دارد؟ گفت: خیر؛ اما در این بازار وجود بازارگردان الزامی است.
رکیش درصورت بالا بردن سهم شناوری خود در بازار یکی از گزینه های خواهد بود که میتوانددر بازار برتر مورد پذیرش قراربگیرد که با توجه به ثبت رسیدن افزایش سرمایه اعمال شده که مهلت خرید حق تقدم ها به پایان رسیده شده است و منتظر فروش حق تقدم های که بلاتکلیف مانده اند از سوی شرکت هستیم که احتمالا شناوری سهم بالاتر خواهدرفت با ثبت افزایش سرمایه .......
 

reza1215000

Very Good Member
کاربر فعال
اظهارنظرعضوهیئت رئیسه مجلس در غرفه ایران کیش پیرامون صنعت پرداخت
زمان درج: ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ [۱۰:۴۶:۱۹] ۶۴


محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس با حضور در غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش درنمایشگاه الکامپ طی گفتگویی با ما ضمن اشاره به نقش شرکت های پرداخت الکترونیک در حمایت از استارت آپ ها گفت : شرکت های پرداخت الکترونیک مانند آنچه که اکنون در ایران کیش می بینیم می توانند نقش مهندسی تولید را ایفا بکنند.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش وی ادامه داد: این شرکت ها می توانند هزینه تولید اپ را برای استارت آپ ها کاهش دهند و نقش تولید کننده برای مصرف کننده های استارت آپی را ایفا کنند. از سویی استارت آپ ها نیز می توانند تنوع نیازها را برای شرکت های پرداخت در حوزه های مختلف تعریف بکنند .
وکیلی در ادامه پیرامون دلایل برگزاری نمایشگاه الکامپ اظهار کرد : تحول تکنولوژی که امروز اتفاق افتاده است اگر چه بعضا در فضای عمومی ناشناخته است ولی به دلیل گیرایی و سرعت و همچنین مقرون به صرفه بودن در هزینه ها،سرعت پذیرش بالایی دارد و این نمایشگاه ها نیز می توانند در مسیر این سرعت پذیرش تکنولوژی در سطح کشور کمک کنند .
وی تاکید کرد: این نمایشگاه برای دادن اطلاعات به مردم وهمین طور دادن اطلاعات گروه ها و شرکت های مشابه نسبت به توانمندی های یکدیگر اهمیت دارد و این موضوع باعث می شود تا شرکت های رقیب با شناخت از توانمندی های یکدیگر از سویی در مسیر ارتقای خود با سرعت و وسواس بیشتری گام بردارند و از طرفی دیگر وارد هم پوشانی مضر نشوند.
عضو هیئت رئیسه مجلس دهم افزود:تنوعی که در اپ ها اتفاق افتاده است یک دستاورد مهم است که این نمایشگاه به تسهیل آن کمک می کند . درروزگاری که زندگی مان را با اپ ها متحول می کنیم آگاهی عمومی نیز پیرامون این اپ ها باید ارتقا پیدا کند و یکی از طرق افزایش این آگاهی نمایشگاه هایی مانند الکامپ است.
محمد علی وکیلی در ادامه حضورش در غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش با پیمان طبری سرپرست ایران کیش گفتگو کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه صنعت پرداخت قرار گرفت.

پیمان طبری سرپرست ایران کیش/محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس دهم در باره آخرین دستاوردهای حوزه صنعت پرداخت گفتگو کردند.

بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس از غرفه ایران کیش
 

mohammad_001372

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کانال تلگرام ایران کیش،لطفا عضو بشید تا با هم تبادل نظر کنیم.
rekishh@
 

masha

Very Good Member
کاربر فعال
کسی از دوستان اطلاع دارند که چه تعداد از حقها استفاده نشده؟
 

nasser m

Very Good Member
کاربر فعال
کسی از دوستان اطلاع دارند که چه تعداد از حقها استفاده نشده؟
تقریبا 24 میلیون و 240 هزار حق استفاده نشده بود که ازز این مقدار تقریبا 8 میلیون حق فروش رفته و 16 میل دیگه وجود داره که احتمالا فردا همه ی حقا فروش میرن
 

masha

Very Good Member
کاربر فعال
تقریبا 24 میلیون و 240 هزار حق استفاده نشده بود که ازز این مقدار تقریبا 8 میلیون حق فروش رفته و 16 میل دیگه وجود داره که احتمالا فردا همه ی حقا فروش میرن
ممکنه بفرمائید به طور کلی چطور میشه فهمید چه تعداد حق استفاه نشده ؟ آیا نیاز به دسترسی به دیتای خاصی داره؟مثلا الان میشه محاسبه کرد خگستر چقدر حق استفاده نشده داره؟
 

nasser m

Very Good Member
کاربر فعال
ممکنه بفرمائید به طور کلی چطور میشه فهمید چه تعداد حق استفاه نشده ؟ آیا نیاز به دسترسی به دیتای خاصی داره؟مثلا الان میشه محاسبه کرد خگستر چقدر حق استفاده نشده داره؟
ناظر موقع عرضه ی حق های استفاده نشده میگه که چقدر از حق تققدم ها استفاده نشده مونده .
نیاز به دیتای خاصی نیست
از رو شناوری میشه حدس زد تقریبا چقدر حق استفاده نشده وجود داره یا سابقه ی افزایش سرمایه های قبل
 

nasser m

Very Good Member
کاربر فعال
امروز باقی مانده های حق تقدم های استفاده نشده ی رکیش فروش رفت و فک کنم به طور متوسط سهمی 225 تومن دستمون رو بگیره

خود رکیش هم فعلا جا برا رشد داره و میتونه اعداد خیلی بالاتری رو ببینه .
 
بالا