رضاي دوست طلب!

شروع موضوع توسط رضاي دوست ‏1 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. رضاي دوست

رضاي دوست New Member کاربر فعال

فراق و وصل چه باشد رضاي دوست طلب / كه حيف باشد از او غير او تمنايي

جسارت حقير رو كه فكر ميكنم از كوچكترين و تازه وارد ترين اعضاي اين سايت باشم ببخشيد!
    من 4 ماه پيش اومدم تو بورس و اخبار داغ پارس و اينجا رو دنبال ميكنم. فكر ميكنم خيلي چيزا ياد گرفتم و خيلي چيزاي ديگه مونده كه اگر بزرگان بمونند ياد ميگيرم! ... آقاي مددي آقاي كامران آقا بابك گل و آقا حميد پزشكي و ... همه و همه دوستان بزرگ من! شما اگه بمونيد من ميشم رضا كوچولوي همه شما دوست داشتنيا و اگه ... من رضاي كي بشم؟ :cry: البته خدايي نكرده فكر نكنيد كه من ... من همه اينا رو فقط و فقط بخاطر دوستي ميگم وگرنه كه هر كه جز ماهي ز آبش سير شد / هر كه بي روزي است روزش دير شد. از همه اينا گذشته من يه موي دوست رو به كل بورس وال استريت نميدم! :shock:

اگر چه دوست به چيزي نميخرد ما را / به عالمي نفروشيم مويي از سر دوست

گر قلب دلم را ننهد دوست عياري / من نقد روان در دمش از ديده شمارم

نريد ديگه! ببينيد من چقدر ناراحت ميشم اگه بريد؟؟؟!!!

راستي براي اينكه حرف خودموني ام زده باشم تا تاپيكم حذف نشه :wink:
    وزن امروز سبد من (4 ماهه دست نزدم!!!)

وپترو 53٪
    صدرا 20٪ :x
    وبانك 14٪
    ثمسكن 7٪
    تايرا 4٪ :cry:
    ونوين 3٪

چي كار كنم كه حوصله م سر نره؟ :(
    راستي حدس ميزنيد رضا كوچولوي شما چند سالشه؟ :oops: مهم نيست . مهم اينه كه من همه دوستان و راستان رو دوست دارم! :D

2. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

محفل صميمي

سلام :
    آقا رضا و بقيه عزيزان : ميدانم لازم به گفتن نيست كه اين مكان ( به مانند اخبار داغ سايت پارس پ) براي اكثر ما بيشتر به مكاني تبديل گشته كه در آن قبل از آنكه ماديات شعار گردد « معنويات جاي خود را باز كرده است. البته كه بورس و سهام يكي از نقاط مشترك ما بوده كه دور هم جمع شده ايم اما شايد هم اكنون كه بنده تني چند از عزيزان را حضوري ميشناسم و گهگاه ملاقاتهايي را داريم ِ اينك ديگر به بورس كمتر پرداخته و به تدريج به ديگر مسايل زندگي بيشتر توجه داريم. بگذريم كه مثنوي هفتاد من ميشود...............
    دوستدار و ارادتمند همگي

3. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

آقاي مددي

با سلام و تشكر
    آقاي مددي اين مدت كه شما نبوديد اخبار داغ كم رمق و بي جان بود.....
    خيلي از دوستان هم نبودند....آقا س كامران كه وقت شان كم ....آقا كاميار هم خيلي كم چيزي مي نوشت....آقا مجيد قهر كردند.....ولي البته بقيه دوستان در اين مدت فعاليت خوبي كردند....
    آقاي مددي ممنون كه بدون هيچ چشم داشتي و بدون منت در اين سايت حضور پيدا مي كنيد.. و سهامداران را راهنمايي مي كنيد....
    موفق و پيروز باشيد...

4. علي دلير

علي دلير New Member عضو تازه

اماده باشيد

علي اقاي عزيز
    لطفا شما خودتون رو آماده كنيد. با توجه به اينكه اول به آقا مجيد بعد به آقاي كاميار حمله نوشتاري! شد احتمالا شما هم به زودي مورد لطف قرار مي گيريد. مي ترسم شما هم قهر كنيد. (خدا بيامرزه سيذارتا را. اون اين رفتن رو باب كرد)
    براي اينكه خيلي خارج از قوانين نباشيم همينجا مي پرسم:
    نظرتون درباره وبهشهر چيه؟ من مي خوام برم تكين كو بخرم پول ندارم. بايد عوض كنم.
    با سودش بيست درصد سود كردم.