رتکو ( کنترل خوردگی تکین کو )

shabi10

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
800هزار تا عرضه هر کی میترسه عجله داره زد بیرون یواش یواش ترمز کشیده میشه برمیگرده سر جاش ..

ashofteh

Well-Known Member
کاربر فعال
با حجم معاملات بالایی که امروز در مقاومت 1450 داشت خیلی خوب معامله شد و با فشار فروشی که حقوقی به سهم وارد کرد در نهایت قیمت پایانی روی قیمت
14,344 (3.45%) بسته شد و آماده یک صعود خوب هستیم.

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
توصيه ميكنم كه نگاهى به شكربن بياندازيد و ببينيد كه چطور همين سهامداران عمده لراى از دست رفتن كرسى هيئت مديره احساس خطر كردن و تو قيمت 2400 تومان رفتن تو صف خريد !!
عاقبت رتكو هم همينه به نظرم ...!

ashofteh

Well-Known Member
کاربر فعال
یک یا علی احتیاج داره #رتکو تا از این سد محکم عبور کنه ... ان شاالله امروز بتونه سربلند بیرون بیاد...

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
توصيه ميكنم كه نگاهى به شكربن بياندازيد و ببينيد كه چطور همين سهامداران عمده لراى از دست رفتن كرسى هيئت مديره احساس خطر كردن و تو قيمت 2400 تومان رفتن تو صف خريد !!
عاقبت رتكو هم همينه به نظرم ...!

منفی ها فقط فرصت خرید میباشند ...

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بر سهامداران رتکو
دوستان سوالی داشتم ازتون
سود نقدی سهام رتکو در سال 95 - 96 یعنی 2سال رو هنوز به حسابم نریختن
کسی دیگه هم هست مثل من سود سهامش رو نگرفته باشه؟
هربارم زنگ میزنم به امورسهام میگه میذاریمت توی اولویت
اول که خانم شکرالهی بود الان جدیدا یه آقایی رو گذاشتن
من سهمم رو فروختم اینا هنوز سود سال 95 - 96 رو به من ندادن :(:mad:

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بر سهامداران رتکو
دوستان سوالی داشتم ازتون
سود نقدی سهام رتکو در سال 95 - 96 یعنی 2سال رو هنوز به حسابم نریختن
کسی دیگه هم هست مثل من سود سهامش رو نگرفته باشه؟
هربارم زنگ میزنم به امورسهام میگه میذاریمت توی اولویت
اول که خانم شکرالهی بود الان جدیدا یه آقایی رو گذاشتن
من سهمم رو فروختم اینا هنوز سود سال 95 - 96 رو به من ندادن :(:mad:
سلام ، من سال ۹۶ سهامدار بودم، همون وقت هم‌دوستان سوال کردند جواب دادم ، اینها تا شکایت نکنید به شما سود نمیدن، تنها راهش اینه که در قسمت شکایات سایت سازمان بورس از شرکت شکایت کنید ، چند وقته بعد سود میاد به حسابتون وگرنه تا قیامت هم اینها سود نمیدن به شما ، من خودم پارسال با همین طریق سود رو گرفتم

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام ، من سال ۹۶ سهامدار بودم، همون وقت هم‌دوستان سوال کردند جواب دادم ، اینها تا شکایت نکنید به شما سود نمیدن، تنها راهش اینه که در قسمت شکایات سایت سازمان بورس از شرکت شکایت کنید ، چند وقته بعد سود میاد به حسابتون وگرنه تا قیامت هم اینها سود نمیدن به شما ، من خودم پارسال با همین طریق سود رو گرفتم
سلام
دوست عزیز ممنون میشم لینک شکایت رو برام بفرستید

nazanin213

Well-Known Member
کاربر فعال
ایران صادرکننده بنزین شد.
تسنیم - فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت تولید 12 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 5 فردا با حضور رئیس جمهوری و مسئولان ارشد دولتی رسما افتتاح می‌شود. با بهره‌برداری از این فاز هم اکنون ظرفیت تولید بنزین کشور به میزان 105 میلیون لیتر در روز به تثبیت رسیده و در حالی که میزان مصرف روزانه این فرآورده نفتی بین 85 تا 90 میلیون لیتر در روز است، می‌توانیم در کنار ذخیره‌سازی مازاد تولید بنزین محموله‌هایی را برای صادرات این فرآورده نفتی آماده کنیم.

nazanin213

Well-Known Member
کاربر فعال
فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت تولید 12 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو5 فردا با حضور رئیس جمهوری و مسئولان ارشد دولتی رسماً افتتاح می‌شود.

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ممنون از شما
دیروز شکایتم رو ارسال کردم
فقط چقدر زمان میبره تا نتیجه اش مشخص بشه؟
برای بنده یکی دو ماه طول کشید اگه درست یادم بیاد ، البته بعدش تو اسفند هم تماس گرفتند از سازمان بورس و پیگیری کردند که شرکت سود ریخته یا نه ؟ بنظرم تا اخر اسفند به پولتون برسید

بالا