راهنمایی برای شروع

Jahanlo

Member
عضو تازه
با سلام و خسته نباشید خدمت شما ، بنده در اول راه هستم و اطلاعات بسیار پراکنده ای دارم برای استفاده از بورس و
خرید سهام های اولیه که بر خط انجام میشه. میخواستم دوستان از ابتدا یک راهنمایی کنن یا سایتی رو مشخص کنن
که بتونم مرحله اول تا رسیدن به خرید ارز اولیه ممنون میشم من رو از این وضعیت دربیارید.
سپاس

Jahanlo

Member
عضو تازه
دوستان عزیز لطفاً یه پاسخی به بنده بدید من الان سجام ثبت نام کردم و کد پیگیری گرفتم آیا راهی هست که
بدون رفتن حضوری مرحله بعدی انجام بشه؟

leftovers

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیر.حتما یا باید بری ساختمان کارگزاری یا دفتر پیشخوانی که با شرکت کارگزاری قرارداد دارند

leftovers

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله جواب میدن.من خودم رفتم کارگزاری مفید دیدم بسیار شلوغه و تا ساعت 1 نوبت بهم نمیرسه.از اونجایی که هر نفر 15 دقیقه زمانش میکشه بهتره با دفاتر پیشخوانی که قرار دارن بری ثبت نام کنی .یه پولی میدی ولی کارت خیلی جلو میفته مجبورم نیستی صبح زود بری تو صف

Jahanlo

Member
عضو تازه
بله جواب میدن.من خودم رفتم کارگزاری مفید دیدم بسیار شلوغه و تا ساعت 1 نوبت بهم نمیرسه.از اونجایی که هر نفر 15 دقیقه زمانش میکشه بهتره با دفاتر پیشخوانی که قرار دارن بری ثبت نام کنی .یه پولی میدی ولی کارت خیلی جلو میفته مجبورم نیستی صبح زود بری تو صف
من کارگزاری آگاه ثبت نام کردم برم مفید جواب میدن؟

leftovers

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نیازی نیست برید مفید.کافیه به این لینکی که زدم براتون. سایت اگاه مراجعه کنید و دفتر پیشخوان شهر خودتون رو در این صفحه پیدا کنید و مراجعه کنید به اونجا.خود شرکت آگاه بخوای بری رایگانه فقط فکر کنم خیلی شلوغه..البته همه کارگزاری ها شلوغه برای همین با دفاتر پیشخوان قرارداد بستند.درضمن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه رو ببر همراه خودت.

Jahanlo

Member
عضو تازه
سلام و خسته نباشید
من کد بورسی گرفتم عصر وقتی وارد نام کاربری و رمزم در پرتال اگاه میشم وارد میشه ولی توی تایم
صبح این پیغام رو بهم میده!
کاربر گرامی، دسترسی این حساب به سامانه معاملاتی طی ساعات معاملات بورس محدود است. در صورت عدم احراز هویت کارگزاری آگاه، مراحل احراز هویت خود را تکمیل نمایید

leftovers

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به کارگزاری اگاه مراجعه کنید و احراز هویت انجام بدید.اگر موفق نشدید به سایت کارگزاری اگاه و دفاتر پیشخوان قراردادی این کارگزاری مراجعه کنید

saeednemati

Very Good Member
کاربر فعال
سلام دوستان
من در روز 2 اردیبهشت طی دو فیش از بانک تجارت مبالغی رو به حساب کارگزاری واریز کردم. اما از اون روز تا به امروز نه حسابم را برای خرید شارژ کرده اند و نه مبالغ را به حساب بانکی ام برگردانده اند.

نه جواب ایمیل میدهند و نه جواب تلفن و نه چت تلگرام و واتزاپ!
فرمهایی هم که گذاشتن چندین بار پر کردم
دیگه از رو رفتم. اگه پول مال خودم بود اینقدر ناراحت نبودم

اخه بی مسولیتی تا چه حد، یعنی همه خیالش ن راحت هست که هیچ کس شکایت نمیکنه و اگه شکایت هم بکنه خبری نمیشه؟

کسی میتونه کمک کنه اینجا این پول رو به حسابم برگردونن و یا اینکه باید به کجا شکایت کرد

بالا