راهنمايي ( آقا مجيد هم نظر بدن)

شروع موضوع توسط حميد ‏2 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. حميد

حميد New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    لطفاً دوستان و اساتيد محترم جواب بدن ، چرا وصندوق با اين همه پتانسيل براي رشد (پتروشيمي ها و سرمايه گذاريها و خيلي از مزاياي ديگه) چرا هنوز رشد نکرده در صورتي که همه از خوب بودنش تقريباً مطمئنيم.
    لطفاً در اين مورد که چطور ميشه يه شرکت با داشتن درصدي از سهام رو به رشد شرکت ديگه به يکباره رشد مي کنه ولي بعضي شرکتها اينگونه نيستند، يه مقدار توضيح بدين تا ما هم ياد بگيريم.

درضمن در مورد آقا مجيد بايد بگم که هر کسي يه پيام براي آمدنش مي ده هرچند من اصلاً ايشون رو نمي شناسم ولي بايد بگم من اولين خريدي که از طريق اين گفتگوها در سايت پارس انجام دادم همين سامان گستر بوده که هميشه ايشون تعريف مي کردند من هم خريدم (نزديک 600 خريدم و الان از شنبه براي فروش گذاشتم به قيمت روز بازار هنوز هم فروش نرفته ).

ولي بايد اين رو بگم که من اصلاً از اين موضوع ناراحت نيستم (البته از ضررم نارحتم ولي از آقا مجيد نه) چون خودم خريدم و هيچ اجباري هم در کار نبود ميتونستم نخرم ، بهرحال بورس يعني همين اگر هر روز بخواد سرمايه ما 5 درصد رشد بکنه که ديگه هيچ کسي جاي ديگه سرمايه گذاري نمي کرد.

من از طرف خودم از همه اساتيد و دوستاني که در اين سايت بدون هيچ يهره مادي ( البته معنوي داره) اطلاع رساني مي کنند تا ما سهامداران جزء هم با اطلاعات کامل خريد کنيم صميمانه تشکر مي کنم و از آقا مجيد هم به عنوان کسي که از سامان گستر هم ضرر کرده مي خوام که برگرده تا ما از اطلاعاتشون استفاده کنيم .

دوست دارم نظر آقا مجيد هم راجع به وصندوق بدونم.

با تشکر از دوستان و پوزش به خاطر اينکه زياد نوشتم. و تشکر از آقا مجيد که دعوت دوستان رو قبول کرد. :lol: