ذوب ( سهامي ذوب آهن اصفهان )

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وثخوز امروز کاملا جارو شد. شناور سهم فوق العاده کم شده

از فردا صف خرید وثخوز میلیونی چیده میشود

sharssan

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظر میاد از نظر زمانی اواسط شهریور رشد شدید داشته باشه

liverno

Well-Known Member
کاربر فعال
یکساله همه کسانی که ذوب خریدند گفتند این هفته اون هفته ....اول ماه سر ماه ته ماه فلان روز خاص مجمع بشه تو مجمع حالشون را می گیریم و هزار ج.ر از این حرفها

همون 1 سال پیش بود گفتم ذوب جایی نمیره خودتون رو معطل این سهم آهن قراضه نکنید ولی باز عده ای گوش ندادند و تازه بعد از اینکه 1 سال غالب بازار و رشد شاخص 3 برابر شده می گویند چکار کنیم بفروشیم.. برادر من مثل اینکه تو باغ نیستید سهم کوچک بخر و بازده خوبی بگیر و نه ذوبی که هر ننه قمری روی اون هست
این سهم بماند ور دل شستا و پویش بازرگان.
سهام خوب تو بازار کم نیست.... انقدر روی ذوب تعصب نداشته باشید.. اکنون بعد 1 سال شاید به خودتون اومده باشید
فقط یک نمونه از سهام هایی که خریدیم را میگم..افق کوروش روی 1900 خرید و فروش بالای 5000..حالا هی بشینید روی ذوب که عمرتون 1 ساله رفت و عایدی شما منفی.
دلم برای کسانی میسوزه که روی 200 چقدر ذوب خریده بودند..25% منفی در عرض یکسال.

مجید114

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی عجیبه ، داشتم روند قیمتی یه سری سهمها را تو یکسال اخیر می دیدم خیلی از سهمها سه برابر شدند ذوب آهن برعکس شده از 398 تو بالاترین قیمتش، امروز تقریبا به یک سوم پارسال رسیده . گلی به گوشه ی جمال مدیران بی کفایتش.

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی عجیبه ، داشتم روند قیمتی یه سری سهمها را تو یکسال اخیر می دیدم خیلی از سهمها سه برابر شدند ذوب آهن برعکس شده از 398 تو بالاترین قیمتش، امروز تقریبا به یک سوم پارسال رسیده . گلی به گوشه ی جمال مدیران بی کفایتش.
افزایش سرمایه را لحاظ نکرده اید.

شاد چهر

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا بورس از شرکت جهت سقوط بی دلیل سهم توضیح نمیخاد ؟ فقط بلده وقتی بالا میاره توضیح بخاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
ذوب کسی میخواد بخره دقایق آخر که میارن زیر پایانی راحت میتونه بخره

nahamya

Well-Known Member
کاربر فعال
zb.JPG

این موج شماری صرفا برای این گذاشتم که اساتید خطاها رو بگن
جدای از اون به زون زمانی قوی ای برای پایان اصلاح رسیدیم
از هفته بعد استارت خوبی رو میزنه

بالا