ذوب ( سهامي ذوب آهن اصفهان )

شاد چهر

Very Good Member
کاربر فعال
اخبار سهم با روند قیمتی سهم کاملا متفاوتی
نشانه بی لیاقتی بازارگردان هست
خاک تو سر بی مغز ایشان باد
تا حالا سهم رو به فنا داده
اگر ایشون نبود حتما سهم راه خودش رو میرفت

زمرد313

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این که روند سهم با توجه به رشد شاخص و رشد سنگین سهام ریانده تا سهام سود ده بتای منفی داشته و متاسفانه با عملکرد زشت بازیگردان چه در روزهای مثبت بازار وچه در روزهای منفی بازار با ااا توجه به اخبار فاندی عالی شرکت در سال 98 وبا توجه به صحبتهای مکرر مدیر عامل شرکت در مورد روند رو به رشد شرکت واینده خوب شرکت در زمینه تولیدات شرکت و صادرات جای سوال داره

ایران سهام

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
هفته آینده بازار کاملا مثبت و صعودی خواهد بود
بارهاها به همه ثابت شده اصلاح بازار کوتاه مدت میباشد

چهارشنبه شاخص از منفی 1000 به مثبت 600 رسید و اکثر سهمها با قدرت جمع شدند و تنها به دلیل اینکه قیمت پایانی خیلی از سهمها بالا نبود صف خرید نشدند. همچون دکپسول سهم کوچک دارویی که چند بار هم صف خریدش را چیدند. و با این حجمی که سهم را جمع کردند شنبه مطمن باشید دکپسول خیلی زود صف خریدش میلیونی خواهد شد.

سرمایه های کلان از بازار های موازی همچون ارز و سکه و ماشین در حال خروج و تزریق به بورس است

شهی

Member
عضو تازه
با فرض اینکه کسی که ذوب می خره مغز خر خورده ، کسی که عارش می شه در مورد ذوب بنویسه چی خورده که در مورد ذوب می نویسه ؟!
خوبه در هر سطحی از سواد و سن و سابقه و سرمایه هستیم قبل از اینکه دهان باز کنیم کمی فکر کنیم.
روی دکپسول سود کردی چطوری تونستی خرید بزنی؟

liverno

Very Good Member
کاربر فعال
روزی که درباره ذوب نوشتم به خیلی ها برخورد مطلبم هست و توسط سایت حذف شده
روزی که نوشتم گفتم ذوب ارزش حتی نوسانگیری را هم ندارد و حالا میبینید از 180چه نوسان منفی بزرگی گرفتید
روزی که گفتم شستا این سهم را مالک خودش میدونه و قصد نداره بالایش ببره یکسری کانال ها حرف جوک 700تومانی ذوب را زدند.....شما ها که حرف یکسری لات و لوت و الواتی حرف بزن را در تحلیل انحصاری گوش میدهید حقتون هست ضرر کنید..
22سال تو بورس فعال هستیم و بارها گفتم سمت سهم های با حجم نقدینگی بالا و حقوقی های مفت خور نروید
در ذوب خبری نیست و اگر خبر خواستید بنده بهتون میدم و تا انتهای سال یعنی 7ماه دیگر ما از خیلی سهم ها بالای 100درصد میگیریم و شما رو ذوب شاید یک 20درصدی بگیرید...
ذوب قراره افزایش سرمایه از جیب مبارک شما برای توسعه فعالیت هایش بده و داره 34درصد افزایش سرمایه را جهت تنظیم می فرسته سازمان....از طرفی امسال خونه پر جون بکنه 33،تومان بسازه ....پی بر ای 7بدیم میشه 210......تا آخر سال خ ر یکسری آدم لات چون ر و ز ب ه چاله میدونی باشید....بخدا عقلتون را دادید دست یکسری آدم بی تخصص...این حرفها هم در جواب اون دوستی که زیاد به حرف های من ایراد گرفته بود....

mds

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم گزارشش جالب نبود .
رشدی نمیکنه . بفروشید .
چیزی برای رشد نداره . نه تجدید دارایی نه گزارش خوبی

محسن شاه بابا

Very Good Member
کاربر فعال
علت خرابی ذوب خود سهامداران هستند
یکسری از کاربران گیر دادند به سود 50 تومانی ذوب
سال پیش شایعه انداختن که ذوب سال 97 , 50 تومان سود میسازد که نشد و تو حال خیلی از سهامداران مخصوصا تازه کازها خورد
در سال 98 هم در تلگرام و سایت های مختلف از سود 50 تومانی سال 98 ذوب مینویسند که این سود 50 تومانی کمی دست نیافتنی هست و زمانی که 3 ماهه 4 تومان اعلام میکند میخوره تو پره یکسری از سهامداران بی اطلاع و همین امر و دادن این اعداد روند سهم را خراب میکند

عابد - زاهد

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
علت خرابی ذوب خود سهامداران هستند
یکسری از کاربران گیر دادند به سود 50 تومانی ذوب
سال پیش شایعه انداختن که ذوب سال 97 , 50 تومان سود میسازد که نشد و تو حال خیلی از سهامداران مخصوصا تازه کازها خورد
در سال 98 هم در تلگرام و سایت های مختلف از سود 50 تومانی سال 98 ذوب مینویسند که این سود 50 تومانی کمی دست نیافتنی هست و زمانی که 3 ماهه 4 تومان اعلام میکند میخوره تو پره یکسری از سهامداران بی اطلاع و همین امر و دادن این اعداد روند سهم را خراب میکند
علت خرابی ذوب خود سهامداران نیستند آنهایی هستند که تحلیل های اشتباه ویا تبلیغ های بی پایه وبا منظورارایه می دهند
ازطرف دیگر رانت خوارها وسوءاستفاده کننده ها جورا دامن می زنند تااز موقعیت استفاده کنند

hamid_mn

Very Good Member
کاربر فعال
سلام دوستان، این liverno رو زیاد جدی نگیرید. سال 92 انقدر از غبشهر تعریف و تمجید می کرد و می گفت من با شه رضایی(مدیر مالی سابق و مدیر عامل فعلی) دوست نزدیک هستم و اطلاعات شرکت رو دارم و مطمئن باشید قیمتش تا 12000 تومن بالا میره، تمام پست هاش رو می تونید برید تو تاپیک غبشهر بخونید(البته اون موقع تاپیک غبشهر با مارگارین یکی بود)، نهایتا قیمت سهم تا 5200 تومن بالا رفت و بعد با افت شدید قیمت روبرو شد. جالبه بدونید همین آدم پارسال تو تاپیک غبشهر پست زده بود که هیچی تو غبشهر نیست و قیمتش بیشتر افت میکنه و ...!!! ولی دیدیم که قیمتش از 180 تومن به 680 تومن رسید!!!

TT Aduser

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام خبری خوب دارم
بنده دیروز با یکی از اعضای بلند پایه وزارت صنعت ...یکی از مدیران ذوب و یکی از اعضای بنام ایمیدرو جلسه ای داشتم...شاید باور نکنید ولی قرار هست قیمت ذوب خیلی خیلی باارزش شود...

کاشان1

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام خبری خوب دارم
بنده دیروز با یکی از اعضای بلند پایه وزارت صنعت ...یکی از مدیران ذوب و یکی از اعضای بنام ایمیدرو جلسه ای داشتم...شاید باور نکنید ولی قرار هست قیمت ذوب خیلی خیلی باارزش شود...
با سلام خبری خوب دارم
منظور با ارزش شود چیست

مجید114

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خبری خوب دارم
تو را خدا واقعیت داره؟ دیگه خسته شدیم .

siso

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند صباحی میمونی رو سهم وخسته میشی!
من 4سال با این سهم بودم!! از 94تااخر 97 ...
زیر وبم سهم را میدونم .. از اون پویش کثیف گرفته تا عمده های زیر درصد
سال قبل نونشو داد این سهم و دیگه تا مدت ها فرصت سوزیه
فعلا قصد ندارند بالا بره حالا هر چی هم خبر مثبت بیاد
ارادت
2-3هفته قبل بود متن بالا را نوشتم
از170 رسید به150
هرچند پایین بیشتری نمیشه متصور بود
ولی مجموعه ای دزد وبگیر وببند در این شرکت وجود داره که سال هاست داره میخوره ومیبره!!
بازهم عرض میکنم سال قبل این شرکت نونش را داد ورفت تا مدت ها

talar_member

Very Good Member
کاربر فعال
2-3هفته قبل بود متن بالا را نوشتم
از170 رسید به150
هرچند پایین بیشتری نمیشه متصور بود
ولی مجموعه ای دزد وبگیر وببند در این شرکت وجود داره که سال هاست داره میخوره ومیبره!!
بازهم عرض میکنم سال قبل این شرکت نونش را داد ورفت تا مدت ها
ولی آخه هنوز تأثیر تهاتر بدهیهای سنگینش / راه اندازی پروژه هاش / تولید محصولات با ارزش افزوده بیشترش / احتمال نیاز به افزایش سرمایه از آورده نقدی یا فروش زمینها و اموال مازاد جهت تسویه با شستا در صورتهای مالی نیومده

@saied@

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جامانده مطلق از رالی سهام بنیادی
فخوز هم صف شد بقیه فلزی ها هم ۳درصد مثبت.کف ذوب همین قیمت نهایت ۱۴۸ تومان هست...فروش در این قیمتها به قصد شیفت به سهام رشد کرده منطقی نیست.منتظر گزارش تیرماه ذوب و بازگشایی فولاد مبارکه می مانیم

بالا