ذوب ( سهامي ذوب آهن اصفهان )

nesvatb

Well-Known Member
کاربر فعال
با این همه خبر خوب این قیمتها قطعا فقط فرصت خریده
ازاد شدن سهام جایزه بدشدن بازار دلیل نزول قیمت تا اینحد است فقط کافیه یکی دوتا ازخبرهای خوبش مجددا روبیایند

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کنونی سراسر فرصت است برای سرمایه گذاری در بعضی سهمها و گروههای خاص. اکثر سهمها و گروهها افت سنگینی داشتند و بازار کاملا در کف قیمتی میباشد و جای هیچ نزول قیمتی ندارد.

به دنبال سهمها و گروههای مستعد بازار باشید . سرمایه ها مدام از یک گروه به گروه دیگر انتقال پیدا میکند. در شرایط فعلی که بازار لیدر ندارد اکثرا سهامداران به سمت گروههای خاص و سهمهای کوچک باشناور پایین گرایش پیدا کرده اند. از سهمهای کوچک و حتی بعضی سهمهای مستعد بازار پایه غافل نباشید.

دیگر بازار بر اساس رنگ شاخص تصمیم نمیگیرد بسیار سهمها هستند که حتی در شاخص منفی مثبت و صف خرید میباشند
گزارشها اکثر عالی بوده همراه با تعدیلهای سود چند صد درصدی افزایش سرمایه ها مدام گزارش میشوند . جالبه در روزهای منفی اکثر حقوقی هاذشروع به خرید میکنند. و این بهترین سیستم مدیریت بازار است

درهر صورت بازار معقول و منطقی باید هم روزهای مثبت داشته باشد هم منفی .با توجه به رکود و ابهام در ارز و طلا و رکود کامل در مسکن و ایجاد سیستم سود بانکی که به حداقل سپرده در ماه سود میدهد طبیعتا استقبال از بورس باید روز افزون افزایش یابد .

king20

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز تا صف خرید هم جا داره بره
جهت نوسان خرید شد

Oghab2018

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت سهم ذوب طبق صورتهای مالی سال ۹۷ با حداقل eps=200 ریال و p/e=8 در گروه فولادی حداقل 160 تومان است.

اگر تهاتر و تسویه بدهی ها اعلام شود قیمت سهم بین 200 تا 300 خواهد بود.

دقت کنید ذوب باید در رنج قیمت فولاد ۵۰۰ تومانی / ارفع ۷۰۰ تومانی و کاوه ۳۵۰ تومانی قرار گیرد.

وجدان معاملاتی را رعایت کنید و این سهم را که دسترنج زحمت و تلاش است و مستقیما به زندگی خانواده ها در ارتباط است تخریب نکنید

من روی ۱۳۱ و ۱۲۶ صف های فروش دیروز و امروز خریدم و وارد ذوب شدم

trader15

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمتهای جهانی و فلزات با وجود غیبت چین در حال بهبود تقاضای داخلی در حال افزایش
امروز ورقهای مبارکه رو خوب خریدند
ذوب شاید حرکتی مثل شهریور ولی نه به اون شارپی داشته باشه

saeedroa

New Member
عضو تازه
آقای رضایی لطفاً در باره ذوب حرف نزن شما خودتو رسماً کشیدی کنار

rezaboursi

Active Member
کاربر فعال
آقای رضایی لطفاً در باره ذوب حرف نزن شما خودتو رسماً کشیدی کنار
این آدم خیلی پررو تر از این حرف هاست !؟
خاهن را رو صد تومن دوسال پیش فروخته و ذوب خریده و هنوز خاهن خاهن می‌کنه ! ذوب را فروخت رفت خمهر ۲۰۰ تومنی خرید و هزار دروغ و نیرنگ و علمدار علمدار کردن رو قیمت ۳۰۰ انداخت به اعضای ساده لوح کانالش بعدش با زدو بند با رانتی ها اصفهانی که احتمالا تو ذوب باهاش آشنا شدن سهام حآسا را خرید و بردن بالا و خالی کردن !؟ الان هم یه لقمه گنده تر از دهنش یعنی وبصادر برداشته هی زور میزنه بکشه بالا حقوقی و بازار گردون وبصادر بهش میگن تا ما نخواهیم هیچ غلطی نمیتونی بکنی !!!؟؟
خلاصه خاله زنک قصه یه روز میزنه به صحرای کربلا و با تزویر و دروغ هی علمدار علمدار می‌کنه و یه روز قهر و یه روز آشتی داره و بعضی وقت ها هم از تن علیلش و سی سی یو مایه می‌ذاره تا اعضای ساده لوح کانالش را بچاپه !؟؟
فقط کاشکی دیگه لا اقل در مورد ذوب خفه خون می گرفت !!!!؟؟؟؟

Alireza_Lotfi

Member
کاربر فعال
این آدم خیلی پررو تر از این حرف هاست !؟
خاهن را رو صد تومن دوسال پیش فروخته و ذوب خریده و هنوز خاهن خاهن می‌کنه ! ذوب را فروخت رفت خمهر ۲۰۰ تومنی خرید و هزار دروغ و نیرنگ و علمدار علمدار کردن رو قیمت ۳۰۰ انداخت به اعضای ساده لوح کانالش بعدش با زدو بند با رانتی ها اصفهانی که احتمالا تو ذوب باهاش آشنا شدن سهام حآسا را خرید و بردن بالا و خالی کردن !؟ الان هم یه لقمه گنده تر از دهنش یعنی وبصادر برداشته هی زور میزنه بکشه بالا حقوقی و بازار گردون وبصادر بهش میگن تا ما نخواهیم هیچ غلطی نمیتونی بکنی !!!؟؟
خلاصه خاله زنک قصه یه روز میزنه به صحرای کربلا و با تزویر و دروغ هی علمدار علمدار می‌کنه و یه روز قهر و یه روز آشتی داره و بعضی وقت ها هم از تن علیلش و سی سی یو مایه می‌ذاره تا اعضای ساده لوح کانالش را بچاپه !؟؟
فقط کاشکی دیگه لا اقل در مورد ذوب خفه خون می گرفت !!!!؟؟؟؟
دوست عزیز
من که تا به حالا حتی یه ریال هم به آقای رضائی ندادم. ممکنه بفرمائید چطور می تونه من رو بچاپه، بلکه حواسم رو بیشتر جمع کنم که نکنه ضرری از جانب ایشان به بنده برسه!!!؟
بنده همیشه سعی کردم با پیشنهاد دیگران، ولی با درک و فهم خودم وارد یه سهم جدید بشم. به همین خاطر هیچوقت دیگران رو مسئول تصمیم گیری های غلط خودم نمیدونم، و سود و ضررهام رو با عقل و درایت خودم به جون میخرم.
بهرحال خوشحال میشم اگه بنده رو در مورد روش چاپیدن آقای رضائی از اعضاء کانالش آگاه بفرمائید. با تشکر.

rezaboursi

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیز
من که تا به حالا حتی یه ریال هم به آقای رضائی ندادم. ممکنه بفرمائید چطور می تونه من رو بچاپه، بلکه حواسم رو بیشتر جمع کنم که نکنه ضرری از جانب ایشان به بنده برسه!!!؟
بنده همیشه سعی کردم با پیشنهاد دیگران، ولی با درک و فهم خودم وارد یه سهم جدید بشم. به همین خاطر هیچوقت دیگران رو مسئول تصمیم گیری های غلط خودم نمیدونم، و سود و ضررهام رو با عقل و درایت خودم به جون میخرم.
بهرحال خوشحال میشم اگه بنده رو در مورد روش چاپیدن آقای رضائی از اعضاء کانالش آگاه بفرمائید. با تشکر.
دوست عزیز جواب سوالتون را از کسانی که خمهر ۳۰۰ تومنی با سیگنال و به به چه چه ایشون خریدن و الان با افت قیمت تا دویست تومان تا خرخره تو ضرر هستن بپرسید در حالی که ایشون دیگه یک کلمه از خمهر حرف نمیزنه و چسبید به حآسا و ... !!؟
خیلی از اساتید بزرگ بازار با تکیه به دانش بنیادی و تکنیکال سهام بازار را تحلیل می کنند و تارگت هم بعضا میدن وهیچ ادعایی هم ندارن !؟ بقیه هم میخرن و مسئولیت خرید و فروش شون هم با خودشون هست ! کسی هم طلبکارشون نیست !؟
اما این آقا دیگه شورشو در آورده !؟
آخه چقدر ادعا ؟! چقدر بازی با مقدسات و باورها !؟ آخه چقدر مثل بچه ها ذوق به به و چه چه این و اون ؟!
ببین تا یکی از سهام مورد نظرشون تحلیلی میده که باب میلشون نیست چطور به اسم به اونها توهین می‌کنه و اونها را تا مرز جنون و فحاشی پیش می بره و بعدش میزنه به در مظلوم نمایی و ننه من غریبم و خاله زنک بازی !؟
عزیز من نباید اجازه بدیم راه و رسم همچین آدمایی توی بازار ترویج بشه و حد اقل خودمون فرهنگ صحیح سهامداری را ترویج کنیم !؟
آخه باید یه حد و مرزی برای تعریف استاد توی بازار باشه!؟
نمی‌دونم اگه امثال این آقا استاد استاد هستن پس امثال کامیار فراهانی . مهدی میرزایی. کاظم نادرعلی و ..... را باید چی صدا بزنیم ؟!

Alireza_Lotfi

Member
کاربر فعال
دوست عزیز جواب سوالتون را از کسانی که خمهر ۳۰۰ تومنی با سیگنال و به به چه چه ایشون خریدن و الان با افت قیمت تا دویست تومان تا خرخره تو ضرر هستن بپرسید در حالی که ایشون دیگه یک کلمه از خمهر حرف نمیزنه و چسبید به حآسا و ... !!؟
خیلی از اساتید بزرگ بازار با تکیه به دانش بنیادی و تکنیکال سهام بازار را تحلیل می کنند و تارگت هم بعضا میدن وهیچ ادعایی هم ندارن !؟ بقیه هم میخرن و مسئولیت خرید و فروش شون هم با خودشون هست ! کسی هم طلبکارشون نیست !؟
اما این آقا دیگه شورشو در آورده !؟
آخه چقدر ادعا ؟! چقدر بازی با مقدسات و باورها !؟ آخه چقدر مثل بچه ها ذوق به به و چه چه این و اون ؟!
ببین تا یکی از سهام مورد نظرشون تحلیلی میده که باب میلشون نیست چطور به اسم به اونها توهین می‌کنه و اونها را تا مرز جنون و فحاشی پیش می بره و بعدش میزنه به در مظلوم نمایی و ننه من غریبم و خاله زنک بازی !؟
عزیز من نباید اجازه بدیم راه و رسم همچین آدمایی توی بازار ترویج بشه و حد اقل خودمون فرهنگ صحیح سهامداری را ترویج کنیم !؟
آخه باید یه حد و مرزی برای تعریف استاد توی بازار باشه!؟
نمی‌دونم اگه امثال این آقا استاد استاد هستن پس امثال کامیار فراهانی . مهدی میرزایی. کاظم نادرعلی و ..... را باید چی صدا بزنیم ؟!
ممنون از پاسخ شما
بنده هم خمهر رو خریدم ولی بر اساس تشخیص خودم با 11% سود خارج شدم، علی رغم آنکه آقای رضائی پیش بینی حداقل 60% سود رو کرده بود.
وارد مابقی سهم های پیشنهادی ایشون هم نشدم، مگر ذوب که قبلاً با توجه به توضیحات آقای رضائی و بررسی صورتهای مالی شرکت، شخصاً تصمیم به ورود به آن نمودم. هیچوقت هم خام حرفای مقدس موبانه کسی نشده و نخواهم شد. چراکه بنده دارای اطلاعات و تحصیلات مالی بوده و بقدر کافی معلومات برای تشخیص بنیاد خوب از بد یک سهم را دارم. بنده آقای رضائی را نه دیده و نه میشناسم، ولی تشخیص دادم تحلیل های بنیادی ایشون در خصوص این سهم میتونه درست باشه و لذا سعی در بررسی خبرهای مربوطه کرده و به تشخیص خودم عمل نمودم.
با آقایان فراهانی، میرزائی، نادرعلی و غیره هم آشنائی ندارم. ولی بهرحال اگر تحلیل خاصی هم از این آقایون در خصوص سهم و یا سهم هائی به دستم برسه، خودم رو موظف به بررسی مطالب ایشان دونسته و هیچگاه بدون تحلیل شخصی و صرفاً چشم و گوش بسته به تحلیل هیچکس عمل نمیکنم، چراکه همیشه خودم رو مسئول تصمیمات خود می دانم.

از توضیحات شما نیز سپاسگزارم و خوشحال خواهم شد در موارد آتی از نظرات ارزنده شما نیز بهرمند شوم و همیشه دعاگوی افرادی هستم که بدون هیچ چشم داشتی و صرفاً به قصد خیر، معلومات و دانسته های خود را در اختیار دیگر افراد حاضر در این تالار قرار میدهند. اگرچه هستند اشخاصی که با جوسازی های غلط موجبات انحراف افکار تازه واردها به بازار سهام را فراهم کرده و به پشتوانه بازی های ناجوانمردانه اقدام به کسب سودهای ناروا و تحمیل زیان های ناحق به سایرین، می نمایند.

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
هر تحلیلگری که اظهار نظری در مورد روند قیمتی هر سهمی میکنه خبری از واقعیت قطعی آتی نداره چون نه خداست نه سهامدار عمده نه رئیس بورس ...
خیلی از سیگنالهای کانالهای حتی پولی میتونه پس از خرید دار و دسته صاحب اون باشه چه برسه به کانالهای رایگان
ورود به هرسهمی هم زمان و قیمت مناسبی داره پس در مورد اشتباهات و یا تاخیر و یا تعجیل در همراهی سهمی مغلطه نکنیم چون هر کس خودش عامل هست و فقط همه نظرات را باید مطالعه کرد و مفتون یا مسحور هیچ کس نشد
به نظر من باید تکنیکال را فقط در بنیاد خوب استفاده کرد همین

بالا