دی ( بانک دی )

ehsan 33

Very Good Member
کاربر فعال
شنبه به احتمال بالا دوباره متوقف میشه و کنفرانس مجدد
البته توقف 50% شده دل بخواهی تو بورس
بعضی نمادها یک روز بعد از 50% متوقف شدن

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه به احتمال بالا دوباره متوقف میشه و کنفرانس مجدد
البته توقف 50% شده دل بخواهی تو بورس
بعضی نمادها یک روز بعد از 50% متوقف شدن
احتمالا شما شنبه نمیای بگی اول صبح خالی کردم و فرداش تو کف دوباره سوار شدم؟!!! خخخ

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان تحلیل شما از فروش سهام عدالت و تاثیرش بر بورس چیه؟
این همه عجله برای چیه؟
اصلا اینا میفهمن چی میگن؟!
گفتن از ۶ خرداد مردم برن بانک درخواست فروش بدن. از ۱۰ خرداد بانکها میفروشن و چند روز بعدش پول رو به حساب مردم واریز میکنن!!!
خب ۴۹ میلیون سهامدار عدالت هست. حدود ۶ میلیون روش مستقیم رو انتخاب کردند. میگیم یه ۱۳ میلیونم حالا به هر دلیلی نرن بانک برای فروش.
۳۰ میلیون نفر از ۶ خرداد برن جلوی بانکها چی میشه؟! این همه فرم از کجا قراره بیاد؟ کی قراره اینها رو ظرف سه روز وارد سیستم کنه؟ کرونا کجا رفته؟! بعد کی قراره سهامو بخره؟! بورسیها که خودشونم از شنبه فروشنده هستند؟! اصلا انگار عقل و فکر از این مملکت رفته

اون زمان که یارانه اومده بود یادمه یه کلیپ بود از دوربین مداربسته بانک. تا در بانک باز میشه صدها نفر با فشار حمله کردن داخل! حتی چند نفر کفششون افتاد نیومدن بردارن! برای ۴۵ هزار تومن اینجوری بود ماجرا الان برای چند میلیون چی میشه؟!

ehsan 33

Very Good Member
کاربر فعال
احتمالا شما شنبه نمیای بگی اول صبح خالی کردم و فرداش تو کف دوباره سوار شدم؟!!! خخخ
مهم اینه که من تا الان ضرر نکردم اما خیلی ها فعلا بخشی از سود قبلیشون پرید خیلی ها هم اصل پولشون پریده نه الان بلکه سالهای قبل هم همین روال بوده
در ضمن اگر باز هم نیاز باشه با سهم دیگه جابجا میکنم هدف خود سهم نیست هدف کسب سوده
شما چند ساله تو بورس فعالیت میکنی؟؟؟
چند ساله سهامداره دی هستی؟؟؟؟؟
اصلا یادتون هست بعد دو سال توقف سهم قیمتش نصف شد (خدا رو شکر تو اون زمان مبلغ کمی تو دی داشتیم)
من از 140 تومن سال 95 تا الان تو یه کد دیگم سهامدار دی هستم سال 97 رو 70 تومن هم اضافه کردم (میانگین خالص سود بعد 5 سال حدود 1500%)
از 380 تومن تو بهمن 98 تا 1100 هم بودم و از اونجا هم تا الان دوبار ورود خروج زدم فعلا هم هستم بر اساس شرایط

بجای اینکه دنبال ورود خروج کاربر های دیگه باشید دنبال تحلیل درست از بازار باشید یدفعه گیر نکنید
مشکل اکثر سهامداران اینه که با روند میجنگند همین بانک دی اگر بحث تجدید ارزیابی که بیش از 3 ساله مطرح بره رو هوا کی ضرر میکنه
اونی که در رفته یا اونی که مونده

دوستان دقت کنند از سال 95 تا اواخر 98 کسانی که 3 سال سهامدار دی بودند فقط 100% سود کردند اما از اواخر 98 تا الان هر کی سهامدار دی هست 500% سود کرده
مهم سهامدار بودن نیست مهم شناخت روند هست

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مهم اینه که من تا الان ضرر نکردم اما خیلی ها فعلا بخشی از سود قبلیشون پرید خیلی ها هم اصل پولشون پریده نه الان بلکه سالهای قبل هم همین روال بوده
در ضمن اگر باز هم نیاز باشه با سهم دیگه جابجا میکنم هدف خود سهم نیست هدف کسب سوده
شما چند ساله تو بورس فعالیت میکنی؟؟؟
چند ساله سهامداره دی هستی؟؟؟؟؟
اصلا یادتون هست بعد دو سال توقف سهم قیمتش نصف شد (خدا رو شکر تو اون زمان مبلغ کمی تو دی داشتیم)
من از 140 تومن سال 95 تا الان تو یه کد دیگم سهامدار دی هستم سال 97 رو 70 تومن هم اضافه کردم (میانگین خالص سود بعد 5 سال حدود 1500%)
از 380 تومن تو بهمن 98 تا 1100 هم بودم و از اونجا هم تا الان دوبار ورود خروج زدم فعلا هم هستم بر اساس شرایط

بجای اینکه دنبال ورود خروج کاربر های دیگه باشید دنبال تحلیل درست از بازار باشید یدفعه گیر نکنید
مشکل اکثر سهامداران اینه که با روند میجنگند همین بانک دی اگر بحث تجدید ارزیابی که بیش از 3 ساله مطرح بره رو هوا کی ضرر میکنه
اونی که در رفته یا اونی که مونده

دوستان دقت کنند از سال 95 تا اواخر 98 کسانی که 3 سال سهامدار دی بودند فقط 100% سود کردند اما از اواخر 98 تا الان هر کی سهامدار دی هست 500% سود کرده
مهم سهامدار بودن نیست مهم شناخت روند هست
موضوع اینکه کاربران این تاپیک با تحلیل و پی بردن به زیر ارزش بودن دی سهمو خریدن و بدون توجه به نوسانات بازار سهامداری میکنند تا ارزش واقعی اما جنابعالی یه نوسانگیر ... هستی که داری از همین کاربران نوسان میگیری و بعد با افتخار همه جا جار میزنی! از خودت خجالت بکش

bourse5

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
موضوع اینکه کاربران این تاپیک با تحلیل و پی بردن به زیر ارزش بودن دی سهمو خریدن و بدون توجه به نوسانات بازار سهامداری میکنند تا ارزش واقعی اما جنابعالی یه نوسانگیر ... هستی که داری از همین کاربران نوسان میگیری و بعد با افتخار همه جا جار میزنی! از خودت خجالت بکش
این چرندیات چیه که به صورت کلیشه ای شنیدی و تکرار میکنی؟ یه جوری میگی نوسانگیر انگار مثلا خودت یا دیگران سهام بانک دی رو برای حمایت از بانک دی میخرین! نه عزیز من... تو و دیگران هم هرجا ببینید سودتون بیشتره میرید همونجا. الان گفته شده دی 3000 درصد افزایش سرمایه داره پس جذابه. اگر منتفی بشه خود تو اولین نفر میری تو صف فروش. جمع کنید این بساط چرت و پرت های کلیشه ای رو... یک نفر تو کل ایران هست که به خاطر کمک به تولید و رونق اقتصادی و حمایت از نهادهای مالی مملکت اومده باشه تو بورس؟ در نهایت همه اومدن سود کنن حالا هرچه بیشتر بهتر. یکی استراتژی اش نوسانگیریه یکی بلند مدت. ته تهش هیچ فرقی بین تو و اون یکی کاربر نیست. هر 2 به دنبال سود بیشتر هستید. به همین سادگی.

ehsan 33

Very Good Member
کاربر فعال
فارس وتجارت وبملت شپنا فملی تاپیکو و .... در طول یک هفته قبل چطور
شبندر شپنا شتران و ... سال 92 چی
خجالت کسانی باید بکشن وقتی تو سهمی هستند فقط دیگران به خرید ترغیب میکنند بدون هیچ هشداری
تو چند تا فروم دیگه هم فشار اومد بعضیا مثل شما اما کی ضرر کرد
من بعد 20 سال نیازی ندارم بیام اینجا بگم این خریدم این فروختم که لایک بگیرم این برای جوون ترها جذابه مهم اینه دیگران کمی منطقی تر رفتار کنن
تا روزی که بازار صعودی همه خوشحال هستند اگر کسی هشدار بده توهین میشنوه (دقیقا تاریخ تکرار داره میشه سال 92 هم اینطوری بود)
اما وقتی روند بگرده همونی که توهین میکرد هر روز آب شدن سبدش رو میبینه

در کل تمام دوستانی که دارند بانک دی رو میخرند این مطلب یادشون نره این صعود قیمت فقط بواسطه افزایش سرمایه بالا هست اگر منتفی بشه ماندن در سهم دیوانگی محضه
بانک دی در صورت افزایش سرمایه حدود 2000% یا بیشتر راه خودرو خواهد رفت

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این چرندیات چیه که به صورت کلیشه ای شنیدی و تکرار میکنی؟ یه جوری میگی نوسانگیر انگار مثلا خودت یا دیگران سهام بانک دی رو برای حمایت از بانک دی میخرین! نه عزیز من... تو و دیگران هم هرجا ببینید سودتون بیشتره میرید همونجا. الان گفته شده دی 3000 درصد افزایش سرمایه داره پس جذابه. اگر منتفی بشه خود تو اولین نفر میری تو صف فروش. جمع کنید این بساط چرت و پرت های کلیشه ای رو... یک نفر تو کل ایران هست که به خاطر کمک به تولید و رونق اقتصادی و حمایت از نهادهای مالی مملکت اومده باشه تو بورس؟ در نهایت همه اومدن سود کنن حالا هرچه بیشتر بهتر. یکی استراتژی اش نوسانگیریه یکی بلند مدت. ته تهش هیچ فرقی بین تو و اون یکی کاربر نیست. هر 2 به دنبال سود بیشتر هستید. به همین سادگی.
برو به زباله دان تا خودتو قاطی هر آشی نکنی!

bourse5

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
یادشون نره این صعود قیمت فقط بواسطه افزایش سرمایه بالا هست اگر منتفی بشه ماندن در سهم دیوانگی محضه
دقیقا. بعضی ها چون سرمایه خودشون درگیر این سهمه جوری غلو میکنن که بقیه رو هم درگیر کنن. آخه انصاف هم خوب چیزیه. این سهم اگر افزایش سرمایه اش تایید بشه میشه جذاب ترین نماد بازار بدون تردید و بازدهی شگفت انگیزی خواهد داشت. اگر هم خدایی نکرده 1% تایید نشه آنچنان صف فروشی میشه که خروج ازش تا مدت ها غیر ممکن میشه. اون وقت طرف میاد جوری حرف میزنه انگار سهم دی رو به خاطر خود بانک دی و پشتیبانی از این بانک خریده! بیخیال بابا.

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فارس وتجارت وبملت شپنا فملی تاپیکو و .... در طول یک هفته قبل چطور
شبندر شپنا شتران و ... سال 92 چی
خجالت کسانی باید بکشن وقتی تو سهمی هستند فقط دیگران به خرید ترغیب میکنند بدون هیچ هشداری
تو چند تا فروم دیگه هم فشار اومد بعضیا مثل شما اما کی ضرر کرد
من بعد 20 سال نیازی ندارم بیام اینجا بگم این خریدم این فروختم که لایک بگیرم این برای جوون ترها جذابه مهم اینه دیگران کمی منطقی تر رفتار کنن
تا روزی که بازار صعودی همه خوشحال هستند اگر کسی هشدار بده توهین میشنوه (دقیقا تاریخ تکرار داره میشه سال 92 هم اینطوری بود)
اما وقتی روند بگرده همونی که توهین میکرد هر روز آب شدن سبدش رو میبینه

در کل تمام دوستانی که دارند بانک دی رو میخرند این مطلب یادشون نره این صعود قیمت فقط بواسطه افزایش سرمایه بالا هست اگر منتفی بشه ماندن در سهم دیوانگی محضه
بانک دی در صورت افزایش سرمایه حدود 2000% یا بیشتر راه خودرو خواهد رفت
خوب شد گفتی افراد برای چی این سهمو خریدن یا میخرن! شما نمیگفتی همه در گمراهی به سر میبردند!
اینکه از معاملات روزانه ات به همه گزارش کار میدی مشخصه چقدر حرفه ای هستی؟! حالا جالبه همه جا هم مسخره ات میکنن! باشه بابا شما حرفه ای اینکاره! من به زباله دان منتقلت میکنم تا دیگه مطالبتو نبینم.

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
داستان فروش سهام عدالت عوض شد!

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خب داستان خیلی فرق کرد!
اول از همه یه نون دونی برای بانکها از محل کارمزد فروش سهام درست کردند!
دوم کسانی که روش مستقیم رو انتخاب کردند میرند بانک برای فروش نه آنهایی که روش غیرمستقیم رو انتخاب کردند و اینجوری حجم فروش خیلی کم شد!
سوم بانکها صف فروش درست نمیکنن و تو روزهای مثبت عرضه میکنن

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
به گفته فهیمی، تا کنون حدود 10 میلیون نفر روش مستقیم آزاد سازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند، گفت: تا روز هشتم خرداد ماه وضعیت نهایی سهام داران عدالت که روش مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند مشخص خواهد شد. اما باید به این نکته توجه داشت که در نهایت افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند می‌توانند با مراجعه به شعب بانکی از مزیت فروش فوری 30 درصد پرتفوی سهام عدالت استفاده کنند.

Mr.Optimist

Very Good Member
کاربر فعال
خبر از فرارو:
رئیس جمهور تسریع در واگذاری سهام شرکت‌های دولتی و امکان حضور همه مردم در این عرصه را اطمینان بخش و مایه خرسندی دانست و بر ضرورت تلاش مسوولان اقتصادی کشور در راستای توسعه این فعالیت‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، ‎حسن روحانی روز جمعه درگفتگو با دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارائی پس از استماع گزارش وی درباره اقدامات و برنامه‌های این وزارتخانه در راستای ساماندهی بازار سرمایه گذاری و بورس در کشور تاکید کرد: باید تلاش کنیم بازار بورس و سرمایه به یک تعادل اطمینان بخش برسد تا مردم با خیالی آسوده برای سرمایه گذاری در این عرصه اطمینان کامل داشته باشند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: باید از طریق فروش اوراق مالی اسلامی برای تامین مالی طرح‌های عمرانی کشور برنام ریزی و اقدام کنیم.

روحانی با اشاره به اینکه باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا همواره امکان عرضه سهام شرکت‌های سودده در بورس فراهم باشد، اظهار داشت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی دقیق از بازار سرمایه به مردم و استفاده صحیح و مطمئن آن‌ها از این بازار بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند موجب توسعه کشور و افزایش سرمایه مردم شود.

فرهاد دژپسند نیز در این گفتگو گزارشی از روند روش سهام صندوق واسطه گری مالی یکم و برنامه‌های وزارت اقتصاد و دارائی در زمینه آزادسازی بخشی از سهام عدالت و اقدامات این وزارتخانه در راستای توسعه بازار سرمایه و بورس و تقویت حضور مردم در این عرصه به رئیس جمهور ارائه کرد.

moonlight

Very Good Member
کاربر فعال
دی عالی است ولی ونوین دربرابر اون مفته درصورت فرصت برای خرید

nesvatb

Very Good Member
کاربر فعال
دی عالی است ولی ونوین دربرابر اون مفته درصورت فرصت برای خرید
[/QUOTE

من سهامدار هردوهستم وبیشتر دی ، ولی ونوین دربازگشایی خیلی بدعمل کرد برخلاف همه سهام که ازتجدید ارزیابی افزایش سرمایه میدهند.

فرهنگی

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان گرامی
کسی می دونه که با این که دی تا این لحظه بیش از 16 میلیون سهم مبادله شده و کمترین قیمت 1510 بوده و حجم زیادی از این سهم در حوالی 1570 مبادله شده، چرا قیمت پایانی 1503 نشان می ده؟

Mr.Optimist

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان گرامی
کسی می دونه که با این که دی تا این لحظه بیش از 16 میلیون سهم مبادله شده و کمترین قیمت 1510 بوده و حجم زیادی از این سهم در حوالی 1570 مبادله شده، چرا قیمت پایانی 1503 نشان می ده؟
مشکل هسته هست درست میشه.

بالا