دی ( بانک دی )

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. صبح بخیر...
به امید خدا امروز بانک دی وارد کانال 500 تومن میشه.

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
موضوع: تمدید فرصت اعطا شده به ناشر جھت رعایت دستورالعمل پذیرش اوراق بھادار
به اطلاع ميرساند با توجه به عدم رعایت دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت ھای ثبت شده نزد سازمان، شرکت فرابورس ایران ، طی نامه شماره 560946 مورخ 08/05/1398 ضرورت رعایت موارد فوق ظرف مھلت 2 ماه را به شرکت تاکید نمود (پیوست 1.( با توجه به نامه واصله از شرکت مھلت مذکور به مدت 1 ماه دیگر تا تاریخ 30/07/1398 تمدید می گردد.

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
موضوع: تمدید فرصت اعطا شده به ناشر جھت رعایت دستورالعمل پذیرش اوراق بھادار
به اطلاع ميرساند با توجه به عدم رعایت دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت ھای ثبت شده نزد سازمان، شرکت فرابورس ایران ، طی نامه شماره 560946 مورخ 08/05/1398 ضرورت رعایت موارد فوق ظرف مھلت 2 ماه را به شرکت تاکید نمود (پیوست 1.( با توجه به نامه واصله از شرکت مھلت مذکور به مدت 1 ماه دیگر تا تاریخ 30/07/1398 تمدید می گردد.

ykp777

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک در نامه ای که در کدال موجوده از بورس تا پایان مهرماه فرصت خواسته تا گزارش حسابرسی شده رو منتشر کنه و سال قبل هم در 22 آبان گزارش رو منتشر کرد
حال بورس تا پایان شهریور فرصت داده و ممکنه اول مهر یک اطلاعیه بده و تا پایان مهر فرصت بده چون دقیقا سال قبل هم همین اتفاق افتاد و امسالم ممکنه همین اتفاق تکرار بشه
دقیقا اتفاق سال قبل افتاد
همونی که یک هفته قبل پیش بینی کردم

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
و
به علت مقاومت 485.. 490. هستش ..فرصت خرید مناسبی داده به نظرم در منفی .. به زودی صف های میلیونی بالای 500 تومان تشکیل میشه ..سهامداری کنیم
ولی خیلی حیفه که با رشد 7600 واحدی شاخص تا حالا ، همراه نباشه

ykp777

Well-Known Member
کاربر فعال
+8% در بازگشایی کرمان
تهاتر نیروگاه دماوند در این بین نباشه
تهاتر و سود کاغذی چگونه میتونه باشه ؟
مثلا نیروگاه رو بیست هزار میلیارد میفروشن و زیان انباشته رو از سود فروش کم میکنن و مابقی میره به حساب افزایش سرمایه ؟؟؟؟؟

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
تهاتر و سود کاغذی چگونه میتونه باشه ؟
مثلا نیروگاه رو بیست هزار میلیارد میفروشن و زیان انباشته رو از سود فروش کم میکنن و مابقی میره به حساب افزایش سرمایه ؟؟؟؟؟
من هم که نمیخوام اتفاق بیافته
ولی میتونه از بابت فروش سرمایه گذاری انجام گرفته در نیروگاه دماوند ، سود شناسائی کنه ( مثل همه شرکتهای سرمایه گذاری ) و این سود طبعا" زیان انباشته رو کم میکنه دیگه که اون هم باعث کاهش درصد تجدید ارزیابی میشه

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی میتونه از بابت فروش سرمایه گذاری انجام گرفته در نیروگاه دماوند ، سود شناسائی کنه ( مثل همه شرکتهای سرمایه گذاری ) و این سود طبعا" زیان انباشته رو کم میکنه دیگه که اون هم باعث کاهش درصد تجدید ارزیابی میشه
شاید حتی به افزایش سرمایه از سود انباشته هم برسه

ykp777

Well-Known Member
کاربر فعال
به این بستگی داره که قیمت نیروگاه رو چند در نظر بگیرن
البته اینا همه حدس و گمانه و ممکنه عملی نشه و همون افزایش سرمایه انجام بشه

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
دی روبه دودلیل یکی بخاطرعدم ارسال گزارشات ومهلتی که تاپایان شهریوربدین منظورداشت ودلیل دوم بخاطرتنش های
ناشی ازحمله به عربستان فروخته بودم.باتوجه به تمدیدمهلت تاپایان مهروهمچنین کاهش تنش واخبارنسبتامثبت سیاسی امروزمجددا
برگشتم به دی وفعلانیمی ازفروشم روگذاشتم سرجاش البته اصلاانتظارنداشتم امروزتومنفی فروشنده داشته باشه
وبتونم تومنفی جایگزین کنم که به لطف فروشنده هاامکان پذیرشد!...نصف دیگرش روهم طی روزهای آتی برمیگردونم سرجاش!...
همچنان دی رویکی ازبهترین سهام سال 98 میدونم ونظرم برخلاف بعضی ها! حتی بافروشش عوض نمیشه...

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
تومچینگ داره شیطنت میشه!...فعلا250 تاباقیمت 451 تومن اردرخریدگذاشتم گرچه بعیدمیدونم این قیمت فروشنده داشته باشه...

amir2013

Well-Known Member
کاربر فعال
تومچینگ داره شیطنت میشه!...فعلا250 تاباقیمت 451 تومن اردرخریدگذاشتم گرچه بعیدمیدونم این قیمت فروشنده داشته باشه...
درود.. بنده هم 457 تومان تکمیل کردم خرید رو امروز ... گرچه فکر نمیکردم این قیمت ها فروشنده بیاد ..
بحث تهاتر هم در شفاف سازی کرمان تایید نشده و با توجه به اتمام کارشناسی به زودی باید شاهد ارایه گزارش افزایش سرمایه کم نظیر شرکت باشیم .. توکل به خدا

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
مجبورشدم بالاترودرحدود 457 اضافه کنم...وقتشه کم کم بپره بالا!

mr125

Well-Known Member
کاربر فعال
زیان انباشته بانک دی : 8.600 میلیارد تومان
بهای تمام شده نیروگاه دماوند : 3.250 میلیارد تومان
ارزش بازار نیروگاه دماوند : 14.000 میلیارد تومان
افزایش سرمایه از تجدید دارایی : 1680%
سود انباشته بعد از افزایش 330 تومان به ازای هر سهم

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
درود.. بنده هم 457 تومان تکمیل کردم خرید رو امروز ... گرچه فکر نمیکردم این قیمت ها فروشنده بیاد ..
بحث تهاتر هم در شفاف سازی کرمان تایید نشده و با توجه به اتمام کارشناسی به زودی باید شاهد ارایه گزارش افزایش سرمایه کم نظیر شرکت باشیم .. توکل به خدا
پس دیگه بهونه ای برای افت یا درجا زدن نباید وجود داشته باشه دیگه

بالا