دی ( بانک دی )

حواس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فوری #وتجارت مجوز افزایش سرمایه از سازمان خصوصی سازی و بانک مرکزی را دریافت کرده است
فردا بانکی ها حرکت برمدار مثبت

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
من فکر میکنم دی چون پولهاش زیاده و سود انباشته داره سعی میکنه تا بیخ دماوند رو بخره وگرنه مگه مریضه که بخواد ازش تجدید فضایی بده.
♦ زیان انباشته بانک دی به ۸ هزار میلیارد تومان رسید

بررسی‌ها نشان می‌دهد زیان انباشته بانک دی در ۹ ماهه سال جاری به بیش از ۸ هزار میلیارد تومان رسیده است.

@boltann

حواس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
⭕️ نهایی شدن تسعیر ارز بانکها

صیدی مدیرعامل وبصادر امروز در مجمع بانک صادرات خبری مهم را اعلام کرد و گفت: به‌طورقطع نرخ تسعیر ارز بانک‌ها تا هفته آینده نهایی خواهد شد.

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
⭕️ نهایی شدن تسعیر ارز بانکها

صیدی مدیرعامل وبصادر امروز در مجمع بانک صادرات خبری مهم را اعلام کرد و گفت: به‌طورقطع نرخ تسعیر ارز بانک‌ها تا هفته آینده نهایی خواهد شد.
فکر کنم بانک دی ارز قابل توجهی برای تسعیر نداره
ولی هر چی زیان انباشته اش بیشتر بشه بایستی درصد افزایش سرمایه اش بیشتر باشه

ایزیس

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینکه تعلیقه.خب حالاچی میشه؟بازشدنش کی ومنوط به چیه؟گرفتارشدیم خدایی
باید بری واحد معاملات پایاپای امور سهام تو میدون کاج، اونجا به قیمت الان تابلو تضمینی ازت میخرن سود سال نود و شیش سهم رو هم بهت میدن به نظر بفروشی بهتره.

talar_member

Well-Known Member
کاربر فعال
دماوند ۲۵ میلیون حقوقی به حقوقی معامله شد امروز ! ۸۲ میلیارد تومن !
فروشنده ۲۵ و نیم میلیون سهم ، بانک دی بوده و تعداد سهامش به ۹۵/۵ % رسید
خریدار ۲۶ میلیون سهم ، صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرینان دی بوده

nrahimi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پروژه مجتمع تجاري ـ تفريحي صدر "چشم تهران" به عنوان پروژه‌اي شاخص و دومين پروژه عمراني كشور بعد از برج ميلاد تهران با مشاركت 50 درصدي شركت توسعه دنيا شهر كهن (از زير مجموعه‌هاي بانك دي) و شركت آهاب در خيابان شريعتي واقع است. يكي از ويژگيهاي اين پروژه نصب چرخ و فلك عظيم با قطر 65 متر در بام پروژه و نصب بزرگترين نمايشگر شهري با مساحت 3000 متر مربع است كه در نوع خود در جهان كم نظير است
منبع : خبرگزاری قطره

http://www.ghatreh.com/news/nn36118942/پروژه-عظیم-تجاری-تفریحی-صدر-معروف-چشم-تهران"-کور

parviz46

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط عظمت پروژه رو !!!!! مقایسه کنین با ماشین ها و ساختمانها و جرثقیل های اطراف !

مشاهده پیوست 45556
سلام. دوست عزیز تا این پروژه به پایان برسد ، سهامداران دی که از خواب سرمایه و زیان های انباشته آسیب دیده اند ،شرمنده خوانواده هایشان می شوند.

nrahimi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نصب بزرگترین نمایشگر شهری با مساحت 3000 متر مربع است که در نوع خود در جهان کم نظیر است !

h1362

Member
کاربر فعال
نمایی از تکمیل شده چشم تهران به این شکل خواهد بود

مشاهده پیوست 45559

این اطلاعات برای چه زمانیییییه؟
اگر خبر به روز دارید که خوبه اگر نه که باید بگم یکی از بزرگترین مشکلات دی و مطالبات معوقش بابت همین پروژه های الکی و بی برنامه شون است
تا اونجا که من می دونم و دو سال پیش بیان شد زمین این پروژه برای شهرداری بوده که به بانک دی فروخته و بانک هم پیمانکار پیدا کرده و داه مشارکت بسازند
بعد کاشف به عمل اومده که زمین وقفی بوده و شهرداری حق فروش نداشته و حالا که فروخته فرزندان واقف اومدن شکایت کردن و گفتند زمین برای ماست و طبق قانون باید برگردانده بشه به اونهاو پروژه خوابیده و...

بالا