دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک که از دیدنشان لذت خواهید برد

marmary

Member
عضو تازه
دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک که از دیدنشان لذت خواهید برد
ایده های مدرن در چند دهه پیش محبوبیت حال حاضر خود را نداشتند و این به این دلیل بود که صاحبخانه ها و اجاره دهندگان خانه ها فقط خواستار ایجاد فضایی گرم بودند تا بتوانند خواسته های خود را تا حدی برآورده نمایند .
در این بخش از دنیای مد ریناهوم قصد داریم با ارائه نکاتی کاربردی در طراحی داخلی آشپزخانه قلب دکوراسیون خانه و تصاویری زییا شما را با ایده هایی در طراحی مدرن آشپزخانه کوچک آشنا سازیم.

دکوراسیون آشپزخانه
ایده های جالب و دوست داشتنی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک
ایده ها و عناصر دکوراسیون آشپزخانه های کوچک
آشپزخانه ایی کوچک و مدرن که از آنچه که می بینید به دلیل طراحی زیبا و مدرن و همچنین سقف بلندی که دارد بزرگتر معلوم می شود و در حقیقت از آشپزخانه های کوچک محسوب می شود.
بیایید اصول اولیه طراحی مدرن و دلیل استفاده از آن در آشپزخانه هایی با ابعاد کوچک را به شما معرفی کنیم که عبارتند از :
استفاده از رنگ های روشن باعث زیبایی و بزرگ جلوه دادن آشپزخانه می شود. وجود سقف بلند در آشپزخانه های کوچک و حذف و پاکسازی کابینت های قدیمی و تیره رنگ نیز بسیار در این امر موثر است.
استفاده از چوب ارزش و گرمای خاصی را در آشپزخانه به ارمغان می آورد .لوازم جانبی وینیج باعث ایجاد سرگرمی در آشپزخانه های کوچک می شوند .
ایده های دکوراسیون داخلی منزل و طراحی داخلی دکوراسیون مدرن :
میز نهار خوری در آشپزخانه کوچک
میز نهار خوری را سعی کنید در گوشه ایی از آشپزخانه قرار دهید تا جای زیادی را اشغال نکند . هماهنگی رنگ کاغذ دیواری با مبلمان موجود در آشپزخانه که باعث مدرن شدن آشپزخانه می شود .
استفاده از رنگ های روشن در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک:
رنگ های آبی روشن ، زرد و نارنجی از جذاب ترین و زیباترین رنگ ها در آشپزخانه های کوچک مدرن می باشند و به شدت از آنها استفاده می شود .
از کاشی های هندسی زیبا برای زیبایی هر چه بیشتر آشپزخانه استفاده کنید . ترکیب دو رنگ سبز و فیروزه ایی با رنگ کابینت های چوبی و لوازم جانبی از جنس استیلی عالی است.
استفاده از پنجره هایی برای ایجاد نور بیشتر در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک :
وجود کابینت های زرد کمرنگ که بنظر می رسد فضای آشپزخانه بسیار مدرن و بزرگ است . کابینت های که به رنگ آبی کم رنگ (فیروزه ایی) هستند باعث منعکس نور خورشید که از طریق پنجره وارد آشپزخانه می شوند و در نتیجه باعث گسترش فضای آشپزخانه می شود .
ایده های زیبای طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه کوچک با استفاده از چوب و بامبو :
این آشپزخانه ی کوچک و مدرن به لطف فریم های سیاه و کابینت های از جنس بامبو ساخته و طراحی شده است .صاحب خانه ها از کابینت های ساده که از هیچ طرح و رنگی در آنها اعمال نشده است ، استفاده می کنند .چراغ های توپی شکل به آشپزخانه نگاهی زیبا و بی نهایت مدرنی را بخشیده اند .
کابینت های چوبی روشن با صندلی های همرنگ خود باعث مدرن جلوه دادن آشپزخانه کوچک شده اند و این طرح یکی از بهترین طرح ها برای اجرا در آشپزخانه کوچک می باشد .
تعدادی لوازم جانبی برای سرگرمی خود در دکوراسیون آشپزخانه کوچک اضافه کنید :
می توانید یخچال وینتیجی را به آشپزخانه خود اضافه کنید تا نگاهی مدرن به خود بگیرد .فراهم کردن وسایل جانبی فیروزه ایی زیبا که با یکدیگر همرنگ هستند یکی از شیک ترین عملیات برای داشتن آشپزخانه ایی مدرن می باشد.
مجموعه ایی از گلدان های شیشه ایی رنگارنگ و یک ساعت بسیار زیبا ، باعث مدرن شدن این آشپزخانه شده اند . لوازم جانبی قرمز رنگ در این آشپزخانه فیروزه ایی و سفید رنگ بسیار هستند .لوازم جانبی در رنگ ها و شکل های متنوع باعث زیباسازی آشپزخانه شده اند .
زیباترین دکوراسیون داخلی منزل
رنگ فیروزه ای شاید محبوب ترین رنگ مدرن باشد و با اضافه کردن آن به آشپزخانه تان می توانید تغییر را احساس نمایید.

afrazenc

Member
عضو تازه
نکاتی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیازمند آگاهی از نکاتی است تا شما بتوانید به بهترین نتیجه برسید. اگر برای این طراحی می‌خواهید خودتان دست به کار شوید لازم است نکاتی را بدانید. اجرای صحیح این نکات به تجربه کافی نیاز دارد. طراحان دکوراسیون این تجربه‌ها را طی چند سال به دست می‌آورند. در صورتی که شما فرصت چنین کاری را ندارید باید با یک طراح دکوراسیون مجرب مشورت کنید.

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین فضاهای هر خانه است که برای طراحی دکوراسیون داخلی لازم است به معماری آن توجه کنید. معماری و سبک دکوراسیون هر فضا می‌تواند تکمیل کننده هم باشند. فضای آشپزخانه می‌تواند روح یک خانه را ایجاد کند. انرژی آن از سبک چیدمان و رنگ‌ها گرفته می‌شود. بنابراین بهتر است برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه خود به روحیات و سلیقه خود دقت کنید. این فضا باید به سبکی چیدمان و طراحی شود که حال شما را خوب کند. در ادامه نکاتی را برای چیدمان بهتر دکوراسیون فضای آشپزخانه به شما می‌گوییم. با ما همراه باشید.

طراحی آشپزخانه با تم سفید مشکی

طراحی آشپزخانه با تم سفید مشکی​

چیدمان آشپزخانه
چیدمان آشپزخانه یک هنر است. هنری که به تمام ظرافت‌ها و کلی نگری‌هایش باید توجه شود. عوامل مختلفی در چیدمان آشپزخانه می‌تواند تاثیر بگذارد. سلیقه، بودجه، متراژ آشپزخانه، وسایل موجود، رنگ و طرح‌های وسایل آشپزخانه و نوع معماری آشپزخانه می‌تواند بر روی زیبایی چیدمان آشپزخانه تاثیر بگذارد.

طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه​

چیدمان آشپزخانه با توجه به هر خانه می‌تواند متفاوت باشد. اما در حالت کلی یک چیدمان صحیح برای این فضا موجود است. بهترین حالت چیدمان یک آشپزخانه به این صورت است که با اجاق گاز، سینک ظرفشویی و یخچال خود یک مثلت ایجاد کنید. طراحان دکوراسیون آشپزخانه این چیدمان را استانداردترین نوع چیدمان در فضای آشپزخانه می‌دانند. چرا که رجوع به 3 نقطه اجاق گاز، یخچال و سینک ظرفشویی برای پخت و آماده سازی غذا، سرعت شما را بیشتر می‌کند. ضلع‌های این مثلث طلایی بهتر است حدود 1.5 تا 2 متر باشد. با وجود این مثلث در آشپزخانه شما، انرژی و زمان کمتری برای آماده سازی غذا صرف می‌شود.

دکوراسیون کابینت آشپزخانه به رنگ سبز

دکوراسیون کابینت آشپزخانه به رنگ سبز​

دکوراسیون آشپزخانه مدرن
هر موضوعی که باب افکار تازه باشد می‌تواند مدرن تعریف شود. طراحی دکوراسیون آشپزخانه با سبک مدرن صحبت‌های تازه‌ای با شما دارد. در این نوع سبک لازم نیست همیشه از تقارن استفاده کنید. بنابراین در این سبک دکوراسیون، معمار و طراح دکوراسیون درگیر متقارن بودن چیدمان و نوع معماری آشپزخانه نمی‌شود. دکوراسیون به سبک مدرن خواهان سادگی است. در واقع در این نوع سبک کاربردی‌ترین وسایل در ساده‌ترین شکل ممکن انتخاب می‌شود. این موضوع باعث ایجاد ذهن خلاق هم می‌شود.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

sara_tahami

Member
عضو تازه
سلام ممنونم اتفاقا این مطلب خیلی به درد من خورد، یکی از اقوام ما می خواد یک رستوران تاسیس کنه در خیابان سعادت آباد تهران و دنبال یک سری متریال خاص برای رستورانشون می گردند، من خودم اتفاقی توی این تالار با این پست آشنا شدم و براشون ارسال کردم که بخونن مطلب رو چون که در حوزه میز و صندلی رستورانی واقعا نیاز به کمک دارن نمی دونن از چه نوعی انتخاب کنن.

من خودم یک بار از یکی از تولید کنندگان مبلمان فضای باز شنیدم که می گقتند جنس رتن برای ساخت میز و صندلی رستورانی و میز و صندلی فضای باز بهترین انتخاب هستش، گفتند که ویژگی های مختلفی مثل ضد آب بودن و یا ضد اشعه آفتاب بودن باعث این میشه که جنس رتن برای تمام حوزه های مبلمان فضای باز و میز و صندلی فضای باز بهترین گزینه باشه، می خواستم نظر شما رو هم در استفاده از این نوع خاص در مبلمان با میز و صندلی هم بپرسم؟

اگر شما خدماتی در حوزه مبلمان هم ارائه می دهید، خوشحال میشیم با هم همکاری داشته باشیم و دوست من را در حوزه مبلمان و میز و صندلی رستورانی راهنمایی کنید.....

همچنین من از طریق این مطلب با وب سایتتون هم آشنا شدم، خیلی خوشحال میشم که بازم دقیقا مثل مطالب بالا محتوا های عالی و کامل مختلفی رو در وب سایتتون در حوزه های مختلف منتشر کنید، من خودم کلا به دکوراسیون علاقه دارم و اگر می تونید یک مطلب در حوزه میز و صندلی تراس و نحوه انتخاب و دیزاین یک مبلمان که باعث زیبایی تراس خانه بشه رو هم بنویسید و در اختیار ما قرار بدید، متشکرم

mahsa7226

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نکات سرویس و نگهداری یخچال فریزر فریجیدر توسط تعمیرکار
در هنگام استفاده از یخچال فریجیدر اگر به یکسری از موارد سرویس و نگهداری توجه داشته باشید می توانید زمان خراب شدن آن را به تاخری بی اندازید. در صورت رعایت کردن این مطالب می توانید تعمیرکار یخچال فریجیدر خودتان باشید. علاوه بر همه این ها با رعایت این نکات فرسودگی دستگاه یخچالتان بسیار کمتر خواهد بود و دچار عیب و ایراد نخواهد شد.
  • یخچال فریزر فریجیدر را به دور از وسایل گرمایشی و اشتعال پذیر نگه دارید.
  • بین یخچال و دیوار بین 10 الی 20 سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.
  • در هنگان تمیز کردن یخچال آن را ازبرق بکشید.
  • از محافظ برق برای اتصال یخچال به پریز برق استفاده نمایید.
  • برای زمان زیاد درب یخچال را بسته نگه ندارید. مانند زمانی که به مسافرت می روید.
  • از فشرده قرار دادن ظروف و مواد غذایی در کنار هم داخل یخچال خودداری کنید. زیرا هوا به خوبی در آن جریان پیدا نمی کند.
  • از ظروف در دار برای قرار دادن مواد غذایی داخل یخچال استفاده کنید.

بالا