دو راهي هميشگي

شروع موضوع توسط آيلا ‏31 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. آيلا

آيلا New Member عضو تازه

شغل:
    پزشك
    با سلام خدمت همه دوستان ديگه دونه دونه اسم نبرم
    از يه چيز من خيلي هميشه ضرر ميدم اونم اينه كه وقتي يه سهمو مي خرم و رشد نسبي داره از دلم نميياد با يه سهمي كه مطمپنم بازدهي بيشتري داره عوض كنم
    مثلا غديرو خريدم 762 و قرارم اين بود كه با و بانك هفته قبل يا اين هفته عوض كنم
    ديدم غدير بد نيست ولي تو خوبي و بانك شك نداشتم
    بايد بين نگه داشتنه غدير و تعويض با وبانك تصميم مي گرفتم كه من متاسفانه غديرو نگه داشتم
    بهر حال اميدم به منفي قبل مجمع بود كه آقاي تهراني اون اميدو هم رو آب ريخت
    مي خواستم بدونم اگه شما هم اين وضعيتو داشته باشيد عوض مي كرديد يا شما هم ممكنه كاره منم بكنيد
    ممنون ميشم كمكم كنيد
    تا دلتون بخواد من از اين اشتباها ميكنم
    ممنونم
    هميشخ موفق

2. كاميار فراهاني

كاميار فراهاني New Member کاربر فعال

سلام

دو روز صف موندن تو شخصيت بانك ملي نيست اصلا همين الان مي تونيد بريد بخريد !!!

3. اميرمحسن

اميرمحسن New Member کاربر فعال

شغل:
    بورس دار
    غدير

غدير سر جهازي همه سبدهاست آقا !!!

4. علي خرم نژاد

علي خرم نژاد New Member کاربر فعال

بانك ملي

عرضه هاي بسيار خوبي دارد و زود به همه مي رسد....و صف هم اگر تشكيل بشه بسرعت عرضه مي كنند.....پس نگران نباشيد كه ممكنه گيرتون نياد....

5. آيلا

آيلا New Member عضو تازه

شغل:
    پزشك
    با تشكر

سلام
    خيلي ممنون كه جوابمو داديد
    ولي هنوز يه مشكلي هست
    اگه و بانك اين هفته بسته بشه گيرم با 1600 و 2 هفته اعمال افزايش طول بكشه ميشه 20٪در 3 هفته با فرض اينكه و بانك بالا باز نشه(كه بعيده)و بعد از اونم فروش حق تقدم
    اما اگه غدير بشه 1000 (كه ميشه) ميشه 45٪ در 1 ماه
    من مشكله اصليم اينه
    نميدونم كدوم خوبه كدوم خوبتر
    اگر شما اساتيد مسلم كه واقعا به همه ما تازه واردها كمك مي كنيد و لطف داريد بفرماييد من همين فردا نسبت به تعويضش اقدام خواهم كرد
    ممنون ميشم
    مرسي

6. 22

22 مسدود شده مسدود شده

خريد وبانك بهترين ميباشد

با سلام خدمت شما كه بر سر دو راهي مانده ايد خواهشمندم نگاهي به سبد وبانك بياندازيد بعد خودتان قضاوت كنيد

شركت سرمايه گذاري بانك ملي 6.04٪ از سهم شركت كربن ايران (عام ) در اختيار دارد...
    و مديريت سرمايه گذاري بانك ملي اگر اشتباه نكنك 12 ٪ كه در كل 18٪ مالكيت كربن را در اختيار دارند.... همچنين نزديك 30٪ از دوده صنعتي و 2٪ از پتروشيمي خارك و 61٪ پتروشيمي كرمانشاه (خاص)و 33.27٪ پتروشيمي اراك را در اختيار دارد....با افزايش اي سهام ها ارزش پرتفوي سرمايه گذاري بانك ملي هم افزايش مي يابد....در نتيج بايد شاهد رشد سرمايه گذاري بانك ملي باشيم

22 برايتان ارزروي موفقيت ميكند وبانك را نگه داريد چون با 1570 بسته ميشود و 100٪ افزايش
    سرمايه را ميگيرد و با قيمت 950 تومان باز ميشود و چون مالك سهامهاي خوبي است به 1300 حتما ميرسد 22 براي كله سهامداران وبانك روز خوشي را ميبيند

7. اميرمحسن

اميرمحسن New Member کاربر فعال

شغل:
    بورس دار
    50 /50

سلام

اگر فكر ميكنيد هر دو خوبند از هركدام 50٪ نگه داريد (به نسبت مساوي) بدين طريق ريسكتان هم كاهش مييابد .

با تشكر

8. ميكرو

ميكرو New Member کاربر فعال

شغل:
    کارگزاری
    با سلام

( خانم يا آقاي ) آيلا اصلا اساس تشكيل سبد وجود اين ترديدها و دو دليهاست اگه همه بدونن كدوم سهم 1 درصد بيشتر ميزنه و اونقدر مطمين باشن . مظمين باش تك سهمي كار ميكنن .بس با اين شك و ترديدهاست كه بحث تشكيل پرتفوي پيش مياد و شما هم بايد براي خلاصي از اين مشكل از اين راحل استفاده كنيد .
    موفق باشيد.

9. آيلا

آيلا New Member عضو تازه

شغل:
    پزشك
    با سلام

با سلام
    خيلي از شما ممنون كه به من كمك مي كنيد
    اما اگه يه مثال بزنم شايد موضوع به اهميتش بيشتر نزديك بشه
    حدود 45 درصد سبد من وپترو مي باشددر حاليكه مي تونست 60 درصد باشه علتش هم همينه كه بين خوب و خوبترين نمي تونم خوبترينو انتخاب كنم
    بعد اينكه با كروي ميشه گفت پرواز كردم ميرفتم وپترو كنم كه ثمسكن خريدم
    بد نبود اما به همين مشكلي كه الان بين غدير و وبانك خوردم مواجه شدم و نتونستم راضي شم عوض كنم
    نتيجه كلي ضرر بود كه ميشد جلوشو گرفت.بهر حال فكر ميكنم كمي تنبلم يا شايد همين احتمالاته بازاره كه اين همه قشنگي به بازار داده
    در پايان باز از همه استادان كمال تشكر رو دارم از استاد فراهاني و ميكروي عزيز و..... غيره
    همين كه ديدم عملا همه تا حدودي اين مشكلو دارن راحت شدم
    ولي سعي مي كنم راحلشو پيدا كنم
    بازم مرسي