دلار $$$$$$$$$$ یورو €€€€€€€€€€

تکنیک23

مسدود شده
مسدود شده
یورو همچنان روند نزولی خود را ادامه خواهد داد دلیل:
مسائل مالی کشور یونان با اتحادیه اروپا و بدهی بالای این کشور به اتحادیه
زمزمه خروج جدی انگلستان از اتحادیه اروپا و تغییر مراودات مالی با این اتحادیه
دلار هم همچنین
پایین آمدن نرخ بهره در امریکا و خروج دلار از بانک های شاخص این کشورنیز
روند نزولی دلار و طلا را در ماه های آینده بیشتر خواهد کرد
در ایران رشد حباب گونه قیمت ارزهای خارجی در دولت قبل مخصوصا دلار و سیاست مهار نقدینگی بانک مرکزی و تورم در دولت روحانی افت قیمت ارز ها در کشور محسوس تر خواهد بود
بهترین زمان برای سرمایه گذاری دربازار سرمایه
 

اسد بورس

Very Good Member
کاربر فعال
دلار! یورو! خداکنه ارز بیاد پایین آنوقت ارزش ریال بالا میره و500تومنی که بفقیر میدیم پرتش نمکنه جلومون !ا امابنظراین حقیر اگر پس از یک افت نا چیز یک هفته ای توهمین قیمتها بمونه خیلی خوبه ...با این قیمت نفت ،این وضع بودجه کشور ،ایهمه کمبودهایی که داریم ،گمان نکنم ! ! باش تا صبح دولتت بدمد !! رضا برضاءک تسلیما لامرک ..............باعرض معذرت .سلامتی برایتان آرزویم است سلام سلام سلام
 

اسد بورس

Very Good Member
کاربر فعال
با تک نرخی شدن قیمت دلار نرخ 3000 تومان کاملا موافقم کلاهم را بهوا پرت میکنم .خدا روهم عمیقا شاکر میشم .انوقت استکه ثبات اقتصادی ممکنست جلو روی داشته باشیم ،بامید سرافرازی ملت شکوهمند ایران همیشه سرافرار ومقاوم وپایدارمان
 

تکنیک23

مسدود شده
مسدود شده
یورو همچنان روند نزولی خود را ادامه خواهد داد دلیل:
مسائل مالی کشور یونان با اتحادیه اروپا و بدهی بالای این کشور به اتحادیه
زمزمه خروج جدی انگلستان از اتحادیه اروپا و تغییر مراودات مالی با این اتحادیه
دلار هم همچنین
پایین آمدن نرخ بهره در امریکا و خروج دلار از بانک های شاخص این کشورنیز
روند نزولی دلار و طلا را در ماه های آینده بیشتر خواهد کرد
در ایران رشد حباب گونه قیمت ارزهای خارجی در دولت قبل مخصوصا دلار و سیاست مهار نقدینگی بانک مرکزی و تورم در دولت روحانی افت قیمت ارز ها در کشور محسوس تر خواهد بود
بهترین زمان برای سرمایه گذاری دربازار سرمایه
همچنان این روند کاهش دلار و یورو ادامه دارد
بهترین زمان برای ورود به بازار سرمایه و خرید سهام
 

kamran1353

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که با نام فارکس آشنا هستند می خواهم عرض کنم که :
28 روز پیش در کارگزاری آلپاری( در روسیه ) پس از ارسال مدارک و طی کردن مراحل قانونی، حساب PAMM مدیر افتتاح کردم.این حساب نوعی صندوق سرمایه گذاری همانند صندوق های سرمایه گذاری بورسی است که افراد می توانند در آن پول بذارن و در سود آن به نسبت درصد سرمایه گذاری سهیم شوند.خوشبختانه سرمایه گذارهای خوبی با توجه به عملكرد حدود 80 درصدی طی 28 روز در حال جذب است.
بنده استراتژی منحصر به فردی برای ترید دارم که مدیون یک تریدر حرفه ای از هندوستان هستم.کمتر کسی قادر به سود کردن مداوم در این بازار است ولی بنده با روش منحصر به فرد خودم سود آوری تضمین شده دارم.با یک سرمایه حدود 10 هزار دلاری، اکنون 17500 دلار موجودی در حساب دارم.البته این حساب، حساب سرمایه گذاری بنده است و حساب شخصی ام جداست.دوستانی که دنبال سود بدون دردسر هستند می توانند در این صندوق، سرمایه گذاری کنند و در سود آن سهیم شوند.کارمزد مدیر PAMM هم در بخش پیشنهادات امده است که بستگی به حجم سرمایه شخص دارد و از 35 درصد سود برای 10 دلار سرمایه گذاری شروع می شود.طبیعتا کسی که سرمایه بیشتری وارد کند کارمزد کمتری می دهد.
جدول زیر عملكرد حساب را طی 28 روز نشان می دهد.دوستانی که تمایل به سرمایه گذاری با بازده خوب هستند ، به حساب PAMM بنده در کارگزاری آلپاری مراجعه و ثبت نام کنند
نام حساب سرمایه گذاری PAMM بنده : Kamran1974
آدرس سایت : https://alpari-forex.com/fa

دوستانی که سوالی دارند خصوصی در خدمتم
 

ازاد

Very Good Member
کاربر فعال
بحران کرونا؛ آمریکا بر دو راهی فروپاشی نظام‌ کاپیتالیستی یا حفظ جان مردم
العالم ـ گزارش

شیوع ویروس کرونا در آمریکا مطابق پیش بینی های صورت گرفته، به سرعت شتاب گرفته به گونه ای که گفته می شوتد تا پایان ماه جاری میلادی (مارس) یعنی حدود 4 روز دیگر، تعداد مبتلایان به این ویروس در آمریکا از چین و ایتالیا هم پیشی خواهد گرفت و در رتبه نخست جهان خواهد ایستاد.

آخرین خبرهای رسیده از ایتالیا مطابق اعلام مقامات این کشور حاکی است که تا روز چهارشنبه (6 فرودین ماه 1399) با مرگ 683 نفر دیگر در این کشور به خاطر ابتلا به کرونا، شمار قربانیان در این کشور به 7503 نفر رسیده است. همچنین ابتلا به کرونای 5210 نفر دیگر در این کشور مثبت اعلام شده و مجموع مبتلایان به کرونا در ایتالیا به 74386 نفر رسیده است.

اما افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشور 320 میلیون نفری آمریکا در حالی است که به نیمی از مردم این کشور فرمان قرنطینه خانگی صادر شده است.

در این بین رفتارهای برخی شهروندان در شرایط حاکم شدن وحشت ناشی از شیوع کرونا سبب شد که پلیس در ایالت میسوری مرد جوانی را به اتهام تهدید تروریستی بازداشت کند او در یک فروشگاه شروع به لیسیدن اجناس و سپس ویدیو این کار را در توییتر منتشر کرده بود. فرد دیگری هم در نیوجرسی که به صورت کارمند یک فروشگاه مواد غذایی سرفه کرده و او را ترسانده بود که به ویروس کرونا مبتلاست، بازداشت شد.

شرایط بد آمریکا ناشی از اپیدمی کرونا به گونه ای است که مقامات در نیویورک در حال احداث سردخانه‌های بزرگ برای جا دادن اجساد قربانیان این ویروس هستند.

در چنین شرایطی که همه کشورها مردم را به ماندن درخانه و قرنطینه توصیه می کنند، استیو هیلتون مجری شبکه خبری فاکس نیوز که پیشتر مشاور دیوید کامرون نخست‌وزیر وقت انگلیس بود، با انتشار گزارشی عجیب هشدار داده که سقوط اقتصادی می‌تواند خودش به مرگ و مشقت اجتناب‌ ناپذیر عده‌ای منجر شود و این که درمان می‌تواند بدتر از بیماری باشد.

به دنبال این گزارش گفته می شود که ترامپ تحت تاثیر این مطالب، توییتی درخصوص بازگشت آمریکایی ها برسرکارهای شان منتشر کرده با این مضمون که "ما نمی‌توانیم اجازه بدهیم درمان، بدتر از خود مشکل باشد. در پایان این دوره 15 روزه، تصمیم می‌گیریم که به چه سمتی می‌خواهیم برویم."

دوره 15 روزه ای که رئیس‌جمهور آمریکا از آن یاد می کند، از روز 16 مارس آغاز شده است یعنی از زمانی که کاخ سفید توصیه‌های مرکز مهار و پیش‌گیری بیماری‌ها "سی‌دی‌سی" را اعلام و همه آمریکایی‌ها را تشویق کرد تا حد ممکن از خانه کار کنند و تجمعات را به گروه‌های کمتر از 10 نفر محدود نمایند.

هفته پیش استیو منوچین، وزیر دارایی آمریکا، پیش‌بینی کرد که بیکاری در این کشور به ۲۰ درصد برسد. گفته می شود شمار افراد بیکار شده در آمریکا تنها در یک هفته گذشته به رقمی میلیونی است. در همین حال براساس گزارش موسسه گلدمن سکس، تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی تا ۲۴ درصد کمتر خواهد شد و به این ترتیب رکورد کاهش قبلی را که ۱۰ درصد و در سال ۱۹۵۸ بود، خواهد شکست.

حالا در چنین شرایطی به نظر می رسد که با توجه به توئیت های ترامپ و برخی سخنان مقامات این کشور، سیاست مداران آمریکایی در مواجهه با دو راهی فروپاشی نظام‌ کاپیتالیستی غربی و حفظ جان شهروندان، بر حفظ ساختار کاپیتالیستی و جلوگیری از فروپاشی اقتصادی گرایش دارند.

نویسنده: احمد نیکنام
 

ازاد

Very Good Member
کاربر فعال
تصویب طرح سرسام آور ۲ تریلیون دلاری مقابله با کرونا در سنای آمریکا/ اصرار واشنگتن بر ادامه تحریم های ضد بشری ملت ایران در شرایط کرونا!
تصویب طرح سرسام آور ۲ تریلیون دلاری مقابله با کرونا در سنای آمریکا/ اصرار واشنگتن بر ادامه تحریم های ضد بشری ملت ایران در شرایط کرونا!

پنج‌شنبه 7 فروردين 1399 - 10:58
مجلس سنای آمریکا درحالی به اتفاق آرا طرح بی سابقه ۲ تریلیون دلاری با هدف کمک به کارگران بیکار و صنایعی را که به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، تصویب کرده و میلیاردها دلار برای خریداقلام مورد نیاز پزشکی اختصاص داده که این کشور همچنان بر تحریم ضد بشری ملت ایران در شرایط همه گیری ویروس مرگبار کرونا تاکید دارد.

العالم ـ آمریکا
به گزارش خبرگزاری رویترز به دنبال بحث های گسترده، سنای آمریکا که اعضایش عمیقا دچار اختلاف شدید بودند، در نهایت این طرح را به اتفاق آرا (۹۶ رای موافق در مقابل صفر رای مخالف) تصویب کرد و این بسته بزرگ محرک اقتصادی را برای تصویب برای مجلس نمایندگان ارسال کرد که در روزهای آتی درباره آن رای گیری خواهد شد.
شبکه خبری سی ان بی سی با اشاره به تصویب این طرح در چهارشنبه شب (به وقت محلی آمریکا) گزارش داد انتظار می رود این طرح تا روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب شود.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که مشاوران ارشدش در مذاکره بر سر این طرح دو حزبی رایزنی کرده اند، وعده داده به محض این که این طرح به دست او برسد آن را امضا خواهد کرد.
این بزرگترین طرح محرک اقتصادی است که در کنگره آمریکا به تصویب می رسد و شامل ۵۰۰ میلیارد دلار کمک به صنایع آسیب دیده و پرداخت ۳ هزار دلار به میلیون ها خانواده آمریکایی است.
هدف از این بسته محرک اقتصادی تزریق نقدینگی به اقتصاد کشور به منظور جلوگیری از تاثیر بیماری همه گیری است که تاکنون باعث مرگ بیش از ۹۰۰ نفر در ایالات متحده و مبتلا کردن دستکم ۶۰ هزار نفر شده است.
تکاپوی مقامات آمریکا برای تزریق این حجم عظیم نقدینگی جهت کمک به مقابله با همه گیری ویروس کرونا و جبران خسارات صنایع و مشاغل درحالی است که این کشور با تحریم شدید مالی و بانکی، اجازه دستیابی کشورمان به پول های بلوکه شده را نمی دهد و حتی باعث شده که امکان خرید دارو و لوازم پزشکی برای مقابله مردم ایران با کرونا سلب شود.
البته پس از کش و قوص های فراوان و بیانیه شورای حقوق بشر سازمان ملل مبنی بر لزوم برداشته شدن تحریم های یکجانبه آمریکا و تلاش های بین المللی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان علیه ترویسم اقتصادی آمریکا، حالا عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده که با کمک وزارت خارجه موفق شدیم بخشی از پول‌های ایران که به ناحق توسط امریکا مسدود شده بود را بازگردانیم، و این که قرار است این منابع به تدریج آزاد شود.
مشاوران ارشد ترامپ و سناتورهای ارشد هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا گفته اند که بعد از ۵ روز مذاکره در نهایت در روز چهارشنبه درباره بسته محرک اقتصادی بی سابقه در این کشور توافق کردند.
شبکه خبری سی ان ان روز چهارشنبه گزارش داده بود: سرانجام کاخ سفید و مجلس سنا بر سر تصویب بسته کمک های مالی دو تریلیون دلاری که هنوز جزئیات کامل آن منتشر نشده است، به توافق دست یافتند.
این شبکه خبری نوشت: در پی شدت یافتن شیوع ویروس کرونا در آمریکا، مذاکرات از ۲۷ اسفند ۹۸ (۱۷ مارس) بین کاخ سفید و مجلس سنا بی وقفه در جریان بود که سرانجام مورد توافق قرار گرفت. اکنون با حصول توافق باید در انتظار جزئیات این بسته کمک های مالی که در تاریخ کنگره بی سابقه بوده است، ماند.
به گزارش ایرنا، استیون منوچین وزیر خزانه‌داریی آمریکا درباره این بسته کمک های مالی ۲ تریلیون دلاری گفته بود که کاخ‌سفید طرحی برای مشکلات معیشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا درنظر دارد که ارسال چک هایی به منظور کمک نقدی برای شهروندان آمریکایی است که در صورت نهایی شدن این بودجه دولت فدرال قصد دارد، چک‌های حمایتی را از طریق پست برای همه آمریکایی‌ها ارسال کند.
دونالد ترامپ که در ابتدای شیوع این ویروس در آمریکا خطر آن را برای شهروندان آمریکایی ناچیز خوانده بود، با شدت یافتن مبتلایان به ویروس کرونا که تمامی جنبه های اقتصادی، سیاسی، بهداشتی این کشور را در برگرفت، با شرایط پیچیده و بغرنجی مواجه شده است.
 

منم آشنا

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تحلیل تکنیکال دلار.
تصویر زیر نمودار لگاریتمی دلار در بازه های دیک ماهه می باشد.
خط سیاه ، خط روند . خطوط قرمز، خطوط کانال هستند.
با این فرمان که دلار دارد رشد می کند احتمالا کانال مقاومتی اول را در 20 تومن شکسته و به مرز کانال مقاومتی دوم یعنی 30 تومن خواهد رسید( در یک ماه آینده)


Untitled-1.png

رشد.png
 

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
[Forwarded from تحلیل تکنیکال،سهام،بورس]
اگه دلار به سطح 20هزار تومان برسه سه اتفاق مهم رخ خواهد داد;

١- 700 هزار ميليارد بدهي دولت به شركتها بارقمي در حدود 35 ميليارد دلار تسويه ميشه

٢- 1600 هزار ميليارد تومان سپرده مردم هم در بانكها با 80 ميليارد دلار تسويه ميشه و كل نقدينگي از بازار حذف ميشه و ديگه دولت مجبور نيست روزي 1000 ميليارد تومان سود سپرده بدهد.

٣- قبلا كل درآمد نفت باضافه 100 هزار ميليارد تومان درآمد مالياتي صرف حقوق كاركنان دولت ميشد اما در شرايط فعلي حتي اگر حقوقها دو برابر بشه باز با 20 ميليارد دلار تسويه ميشه و با فروش پنجاه درصدي نفت بازهم 10 ميليارد دلار اضافه مياد كه براي كالاي اساسي اختصاص ميدن .

در واقع دولت با افزايش قيمت دلار و 120 ميليارد دلار ذخيره ارزي موجودعلاوه بر خنثي كردن اثر نقدينگي موجود و جلوگيري از پرداخت روزانه 1000 ميليارد تومن سود به سپرده ها بدهي خود به شركتها را نيز تسويه ميكند و باخيال راحت به مسير ادامه ميدهد!
 
بالا