دلار بخرم یا سکه بخرم

محمد حاجیلو

New Member
کاربر فعال
مدتی هست که در پی تضعبف شدید ریال خیلی از مردم متضرر شده اند لذا لازم است برای حفظ ارزش دارایی های خود اقدام برای سرمایه گذاری کنند اما با توجه به ریسک های ناشی از سرمایه گذاری بدون برنامه و عجله و احتمال ضرر فراوان برای تازه واردین (چه آنکه این افراد با ورود سریع به بورس یا سکه یا ارز با کاهش ناچیز قیمت های بازارها اقدام به فروش می کنند و ضرر را بر خود دو چندان نموده) لذا بر آن شدم که این تاپیک را برای راهنمایی خود و دیگران راه اندازی نماییم.
لذا از دوستان می خوام نظرات خود را در این راستا از ما دریغ نفرمایند.

arash_r33

مسدود شده
مسدود شده
با توجه به گرانی شدید تنقلات مرسوم عید مانند پسته و بادام ٥٠ تا ٧٠ هزار توماني و . . . ، جمعی از ایرانیان پایبند به اصول انساندوستي تصمیم گرفته اند برای حفظ آبروی خانواده های کم درآمد و مبارزه با گران فروشی سال نو را بدون خرید و مصرف آجیل جشن بگیرند.
اگر موافقید به دوستان ارسال نمایید .سهم شما ارسال به 10 نفر از دوستان.
بياييد براي يك بار هم كه شده لذت حركت جمعي را بچشيم كه قطعا از آجيل خوشمزه تر است.

arash_r33

مسدود شده
مسدود شده
با توجه به گرانی شدید تنقلات مرسوم عید مانند پسته و بادام ٥٠ تا ٧٠ هزار توماني و . . . ، جمعی از ایرانیان پایبند به اصول انساندوستي تصمیم گرفته اند برای حفظ آبروی خانواده های کم درآمد و مبارزه با گران فروشی سال نو را بدون خرید و مصرف آجیل جشن بگیرند.
اگر موافقید به دوستان ارسال نمایید .‎
سهم شما ارسال به 10 نفر از دوستان.
بياييد براي يك بار هم كه شده لذت حركت جمعي را بچشيم كه قطعا از آجيل خوشمزه تر است.

شاهين

New Member
کاربر فعال
با سلام
دوست من پيشنهاد بنده رو هم بررسي كنيد ...
اگر سرمايه بالايي داري تقسيم به 2 كن نصف سرمايه گذاري در بورس نصفي ديگه طلا بخر ......
فعلا دلار و مسكن بالايي نخواهد داشت !!!!
موفق باشيد

zyzz

New Member
کاربر فعال

my charts

Well-Known Member
کاربر فعال
نه دلار بخرید نه سکه اگر در بورس در نقاط مناسب وارد شوید بازدهی خوبی کسب خواهید کرد و دیگر نیاز به بازارهای موازی نخواهید داشت

amir.t

New Member
عضو تازه
دلار تا عید به چه قیمتی میرسه

دلار تو ضررم نمیدونم نگه دارم یا بدم بره؟؟

3400 خریدممم

بالا